Asla Vazgeçmem Yeni Gelen Fikret(Zeynep KÖSE) Kimdir Resimleri

Asla Vazgeçmem Yeni Gelen Fikret(Zeynep KÖSE) Kimdir ResimleriAsla Vazgeçmem Yeni Gelen Fikret

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Asla Vazgeçmem’e yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Zeynep Köse Asla Vazgeçmem dizisine Fikret karakteri olarak girdi.

Asla Vazgeçmem dizisinde Fikret karakteri Fatih’in yıllar önce küstüğü ve Adana’da olan kız kardeşini canlandıracak.

Helikopter kazasında yaralana Fatih kimsesi olmadığından dem vurmuştu. Nur ise Fatih’in aslında bir kız kardeşi olduğunu bilir ve Yiğit ile beraber bir işe girerek Fikret ve Fatih’i barıştırmak ister.

Adana’da yaşayan Fatih’in kız kardeşi Fikret’i getirmek için Yiğit ve Nur Anada’ya gider. Nur ve Yiğit, Nur’un doğup büyüdüğü sokaklarda dolaşırlarken Yiğit Fikret’in kapısını çalar ve kapıyı güzel bir bayan açar. Yiğit bayana Fikret Bey’le görüşmek istediğini söyler ve Fikret Bey değil Fikret hanım diyerek hoş bir şaşkınlık yaşanır.asla vazgeçmem zeynep köse

Asla Vazgeçmem dizisinde yeni gelen Fikret karakteri’ni Zeynep Köse canlandıracak dedik. Peki Zeynep Köse Kimdir? eynep Köse Biyografisi

1985 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu 31 yaşındadır.İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan güzel oyuncu mezun olur olmaz sahnelere atmıştır kendini. İlk olarak Hatırla Sevgili dizisinde de rol alan güzel oyuncu daha sonra Ezel Dizisindeki başarılı bir performans sergilemiştir. Son olarak ise Güllerin Savaşı dizisinde Gülru’nun ablası rolü ile karşımıza çıkmıştır.

Asla Vazgeçmem Fikret Zeynep Köse Fotoğrafları

 

 

Asla Vazgeçmem Yeni Gelen Fikret(Zeynep KÖSE) Kimdir Resimleri (4 Yorum)