Asla Vazgeçmem Nur Öldü mü? Amine Gülşe Asla Vazgeçmem’den Neden Ayrıldı?

Asla Vazgeçmem Nur Öldü mü?

Asla Vazgeçmem nur 12 mayıs 50. bölüm

Asla Vazgeçmem dizisinin 22 eylül perşembe günü yayınlanacak 57. bölümünde Asla Vazgeçmem dizisinde 2 sezon Nur karakterine hayat veren Amine Gülşe ölerek diziden ayrılacak mı?

Asla Vazgeçmem dizisinde İclal’ın annesi Aygül Hanım torunı Mert’i öldüren Nur’a hapishane de komplo kuracak ve Nur’u mapusta bıçaklatacak.

Bıçak darbeleri ile ağır yaralanan Nur Kozan hastaneye kaldırılacak. Yiğit ise Nur’un durumunu öğrendiğinde bir kere daha yıkılacak. Kendine kurulan komplonun kurbanı olan Nur aldığı ilaçların etkisi ile kendinden geçmiş ve geçen sezon Yiğit ve İclal’in oğlu Mert’i öldürmüştü

Amine Gülşe Asla Vazgeçmem’den Neden Ayrıldı?

Amine Gülşe ayrılmadı; zaten Asla Vazgeçmem dizisi 3 bölüm sonra bitecek. Nur Asla Vazgeçmem dizisinin 6 ekim akşamı ekranlara gelecek 59. final bölümünde ölecek.

 

Asla Vazgeçmem 22 eylül Fragmanı Nur Öldü mü?

 

Asla Vazgeçmem Nur Öldü mü? Amine Gülşe Asla Vazgeçmem’den Neden Ayrıldı? (10 Yorum)

  1. Filmin ismi bile yakışık kalmıyor, asla vazgeçmediler de ne oldu? Nur un ölmesi kötülerin hep kazanmsı demek oluyor.Aslında birçok konu yarıda kalmış oluyor.Içlal in yaptığı tüm kötülükler ( tekne patlatmak, adam öldürmek, tüp bebek) meydana çıkması gerek.Sonu mutlu bitmelidi.Senaryo yarıda bırakılıp birden final yapması güzel olmamış bence.

  2. yaa boylee sacma bir sekilde olmesin her seyi hemen yapip noktayi mi koyacaksiniz bi keresinde de yigit ile nur mutlu olup evlsnsinler finall olmasinnnnnn

  3. kaç sezondur birleşmelerini beklediğimiz ikilinin ayrılması çok saçma olur lütfen onları birleştirin
    nur yiğitten bir bebek dünyaya getirsin