Aşkımızın Son Tekmesi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

furkan 22 Nis 2020 Haberler  0

Deniz Yılmaz Şayir’in yönetmenliğinde çekilen film oldukça güçlü oyunculara ev sahibi yapmıştı. 2019’un yaz aylarında çekilen Aşkımızın Son Tekmesi filmi bazı aksaklıklar ışığında gösterime girmemişti. 22 Nisan çarşamba günü saat 20.30 da Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan bu filmi evde kalan halkın zevkle izleyeceğini düşünüyoruz. Sermiyan Midyat gibi usta oyuncuların başrol olarak görev yaptığı Aşkımızın Son Tekmesi filminin oyuncu kadrosu kadar konusu da ilgi çekici görünüyor.

Aşkımızın Son Tekmesi Filminin Konusu

Filmde Çetin karakteri Esra karakterine deliler gibi aşıktır. Bu aşkını daha fazla içinde tutamayıp ona açmaya karar vermiştir. Ancak Esra bu aşktan habersizdir. Ayrıca Esra aynı zamanda basketbolcu olan Kaan Makasel ile sözlenmiş ve bir düğün tarihi almıştır. Çetin bir yüzük alıp hemen Esra’nın karşısına dikilir. Ona ilanı aşk edecekken Esra yakında düğünü olduğunu söyler. Çetin bunu duyunca adeta depresyona girer.

Çetin Esra’nın büyük bir yanlış yaptığını düşünür ve onunla konuşmak için hareket eder. Ancak Çetin’in en samimi arkadaşı olan Tahsin onu tutar. Onu gitmemesi için ikna edip onu Kick Boksa yazdırmak ister. Tahsin’in amacı Çetin’i tekrar normal hale getirmek ve ona Esrayı unutturmaktır. Zor da olsa Çetin’i ikna edip kursa yollar. Kursun ilk günü Kick Boks hocası Saffet onu mükemmel bir şekilde ağırlayıp ona harika bir çalışma programı hazırlamıştır. Çetin kurstaki öğrencilerden biriyle dövüşüp derslere katılma hakkına sahip olacaktır.

Çetin ilk deneyimi olmasından dolayı çok heyecanlanmıştır. Zayıf olduğu düşündüğü bir kadınla dövüşmek ister. Çetin o kadar kişi içinde seçe seçe Saffet Hocanın kızı Defneyi seçmiştir. Defne hayatı boyunca kick boks içindedir ve birçok dereceye sahiptir. Defne ayağı kalkıp Çetin’i evire çevire döver. Çetin kırıklarla, morluklarla hastaneye kaldırılır. Defne onun haline çok üzülür ve ondan özür dilemek için sürekli hastaneyi ziyaret eder. Çetin başta onunla görüşmek istemese de daha sonra ona kanı kaynar. Böylece aralarında romantik bir aşk başlar.

Aşkımızın Son Tekmesi Oyuncuları ve Karakterleri


Sermiyan Midyat (Saffet Hoca)

1974 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen usta oyuncu sayısız dizi ve filme imza atmıştır. Tuncel Kurtiz gibi usta bir isimden tiyatro eğitimi alarak sanat dünyasına atıldı. Emret Komutanım dizisinde canlandırdığı Rıza karakteriyle beraber adını ve yüzünü insanlara duyurmayı başardı. Oyunculuğun yanı sıra yönetmen ve senarist kısmında da profesyonelleşen Sermiyan Midyat, Hükümet Kadın ve Ay Lav Yu gibi filmlerin yapımcılığını üstlendi. Aşkımızın Son Tekmesi filminde Kick Boks hocası Saffet Hoca olarak karşımıza çıkacaktır.


Seren Şirince (Defne)

1998, İzmir doğumlu olan Seren Şirince Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Araf Zamanı dizisinde yaşamıştır. Daha sonra Aşk Emek İster dizisinde hayat verdiği Nazlı karakteriyle beraber beğenilmiş ve takdir edilmiştir. Seren Şirince boyu 1.56m, kilosu 45, burcu oğlaktır.


Ecenaz Üçer (Esra)

Eskişehirli olan güzel oyuncu 32 yaşındadır. Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Hali hazırda ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmış, adını bu yarışmayla beraber duyurmayı başarmıştır. Ferhat ile Şirin dizisinde rol alan başarılı oyuncu Kafalar Karışık filminin beğenilen isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Filmde Çetin’in aşık olduğu kız yani Esra karakterine hayat verecektir.


Emir Çubukçu (Çetin)

ATV ekranlarının sevilen dizisi Karadayı dizisinde aldığı rol ile beraber adını sanat dünyasında duyurmayı başarmıştır. Son zamanların popüler oyuncuları arasına giren Emir Çubukçu son olarak erken final yapan Zemheri dizisinde Faruk karakterine hayat vermişti. Aşkımızın Son Tekmesi oyuncuları arasında dikkat çeken isimlerden biridir. Gerçek aşkını arayan Çetin karakteri o aşkı Defne ile tadacaktır.

Aşkımızın Son Tekmesi Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Aşkımızın Son Tekmesi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri” üzerine 1 yorum

  1. Mindi May dedi ki:

    Muchos Gracias for your blog post.Really looking forward to read more. Will read on…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.