Aşka Tutsak Victoria Quintero Kimdir Gerçek Adı Hayatı Fotoğrafları

La Esclava Blanca isimli dizi ile Türkiye’ye kendini tanıtmayı başaran Nerea Camacho Türkiye’de Star Tv ekranlarında yayınlanan Aşka Tutsak dizisinde Victoria Quintero karakterine hayat verecek.

Peki Aşka Tutsak dizisinde Victoria Quintero karkaterine hayat veren Nerea Camacho kimdir? İşte Nerea Camacho hakkında bilmedikleriniz.aska-tutsak-victoria-kimdir-resimleri-2

Nerea Camacho 1996 yılında İspanya’da doğmuştur. Yatılı okulda okurken tiyatro eğitimi almış ve yarışmalara katılmıştır. İlk girdiği yetenek yarışmasında başarılı olamamış ancak pes etmemiştir. 20 yaşında olan Nerea Camacho fakir bir ailenin 9 çocuğundan biridir. 2009 yılında ülkesinde yapılan yarışmada en iyi kadın oyuncu seçilmiştir.

Los protegidos filmi ile ilk defa 2010 yılında 14 yaşında ekran karşısına ilk defa bir dizide rol almıştır. 2014 yılında ise Bienvenidos al Lolita dizisinde 8 bölüm rol almış ve çok beğenilmiştir. 2016 yılında ise Türkiye’ye Aşka Tutsak olarak çevirilen La Esclava Blanca dizisinde 61 bölüm başrol de yer almıştır.
Victoria Quinter(Nerea Camacho) İntagram adresi için tıklayınız  [mavibuton]Tıklayınız[/mavibuton]

Aşka Tutsak Victoria Quintero Fotoğraf Galerisi