Aşka Tutsak Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Aşka Tutsak Dizisi 

Star Tv ekranlarının yeni ithal dizisi Aşka Tutsak hafta içi her gün gündüz kuşağında izleyicisi karşısında olacak. Aşka Tutsak dizisi Kolombiyapımı ya La Esclava Blanca dizisinin Türkçe Dublaj versiyonu olarak Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

Aşka Tutsak Dizisi hafta içi her gün 12:45 de Star TV ekranlarında olacak. Aşka Tutsak Dizisi ilk bölümü ile 5 aralık pazartesi ekranlara gelecek.

aska-tutsak-dizisi-ne-zaman-baslayacak-resimleri
Aşka Tutsak dizisi 1821-1843 yılları arasında, Kolombiya Karayipler’de kurulu olan İspanyol Kolonileri’ndeki sevgi ve köleliğin şok edici bir öyküsünü sizlere anlattı. Peki siz bu öyküyü beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kolombiyapımı ya La Esclava Blanca dizinin Aşka Tutsak dizisi olabilmesi için iki aşamadan geçmesi gerekiyor. İlk olarak La Esclava Blanca dizisi uzman bir dil ekibi tarafından Türkçe’ye çevrilecek. Bu arada Türkçe’ye çevirilen bölümler ise seslendirme ekibinden geçecek.

La Esclava Blanca dizisin o kadar farklı ve güzel bir dizi ki bu yazıyı okuyan hekesin La Esclava Blanca dizisini kendi dilinde ve orjinal ses ve efektleri ile izlenmesini isteriz; ancak bu mümkün değil. aska-tutsak-dizisi-resimleri

La Esclava Blanca dizisi çevirisi şuanda tammalandı; ancak profesyonel bir ekip ve seslendirmenler La Esclava Blanca dizisinin Türkçe seslendirmesi için çalışıyorlar.

Aşka Tutsak dizisinin 5 aralık pazartesi günü ilk bölümü ile Star TV ekranlarına yetiştirilmesi bekleniyor; ancak Aşka Tutsak dizisi için seslendirmede acele edilmemesi gerektiğini biz buradan Star Tv yöneticilerini uyaralım. Aşka Tutsak dizisinin yayın saati 12:45 olarak açıklandı

Aşka Tutsak Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri için [saributon]tıklayınız[/saributon]

Aşka Tutsak Dizisi neden yayınlanmıyor?

Aşka Tutsak Dizisi şuanda başlamadığı için Star Tv ekranlarında yayınlanmıyor.

Aşka Tutsak Tanıtım Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aşka Tutsak 2. Bölüm Özeti 6 Aralık Fragmanı