Aşka Tutsak 7 Aralık çarşamba Özeti 3. Bölüm Fragmanı

Aşka Tutsak dizisi olanca çekiciliği ile Star Tv ekranlarında hafta içi her gün izleyicis ile buluşmaya devam ediyor. Aşka Tutsak dizisinin 7 aralık çarşamba günü ekranlara gelecek 3. bölümünde ise büyük bir felaket koloniyi vurmaya hazırlanır.

Aşka Tutsak 7 aralık çarşamba günü 3. bölümü ile Star Tv ekranlarında 12:45’de olacak sakın kaçırmayın

Aşka Tutsak 7 Aralık Özetiaska-tutsak-7-aralik-resimleri-2

 Victoria köyde siytah olduğu için dışlanır ve etkinliklere kabıul edilmez. Koloni 10 yılı aşkın süredir ormanda kendi düzenin kurmuş yaşamına devam etmektedir ve asla koloniden kimse şehire gitmemektedir. Zira koloninin tamamı hala köledir ve ordu onları yakalarsa devlet malı olarak kabul edecektir. Koloni ise ordunun gelme ihtimaline karşı yıllardır teyakkuzdadır. Koloni kendi adetlerine göre özgür bir yaşam sürmektedir. 

Miguel ve  Victoria ise çok yakın iki arkadaş olmuşlardır.  Victoria kızlar kendine yüz vermeyince oldukça meraklı bir genç olan Miguel ile arkadaşlığını geliştirmiştir.aska-tutsak-3-bolum-fotograflari

 Victoria ile bir gün kolonide sıkılan ve  Victoria’nın da şehri görmesini isteyen  Miguel onu şehre götürür.  Victoria şehirde kendisi gibi beyazların olmasına çok şaşırır. Şehirde bir olaya karışan  Victoria ve Miguel başka bir köleye ve askere yakalanır.  Victoria ve Migeul kaçsa da koloninin izini bulduğunu düşünen ordu onları takip eder ve koloninin yerini bulur.

 Victoria ve Miguel ise çok pişmandır ama iş işten geçmiştir. Artık gizlilik kalmamıştır. Koloni her ne kadar güçsüz olsa da özgürlük için ordu ile savaşmaya hazırdır.  aska-tutsak-7-aralik-resimleri-1

Aşka Tutsak 3. Bölüm Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı.