Aşk Yalanı Sever Neden Bitti Neden Final Yaptı

şk Yalanı Sever Neden Bitti Neden Final Yaptı

[mavitext]Aşk Yalanı Sever  dizisi söylenenin aksine düşük reytingler yüzünden değil, teknik ekipte çalışan iki elemanın geçirdiği trafik kazası sonrası yerlerine yeni elemanın bulunamaması nedeniyle ekranlara veda etti.[/mavitext]


Aşk Yalanı Sever dizisi 23 mayıs pazartesi akşamı 8. bölümü ile 30 mayıs pazartesi akşamı izleyicisi ile buluşması bekleniyordu; ancak yapımcı Şeyda DELİBAŞI’nın  sosyal medyadan yaptığı açıklama ile ümitler tükendi. Şeyda DELİBAŞI’nın  sosyal medyadan yaptığı açıklamada Aşk Yalanı Sever’in yayından kaldırıldığını açıkladı.

Aşk Yalanı Sever final fotoğrafları

Aşk Yalanı Sever dizisi ile ilgili şok gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Fox Tv ekranlarına Mia yapım tarafından hediye edilen Aşk Yalanı Sever dizisi zor günler geçiriyordu. Aşk Yalanı Sever dizisinin kısa zaman içinde final yapması bekleniyordu ve erken final haberleri önce kulislerde konuşuldu sonra ise resmi açıklama yapımcıdan geldi.

Aşk Yalanı Sever dizisi 9 mayıs pazartesi akşamı yayınlanan 6. bölümünde aldığı reyting ile Fox Tv’den büyük veto yemişti. Aşk Yalanı Sever dizisi reyting performansında özetini geçemeyen tek dizi olma özelliğine sahip. Aşk Yalanı Sever dizisi 6. bölümü ile  32. olmuş; yine Aşk Yalanı Sever dizisi 5. bölüm özeti aynı akşam 30. olmuştu.

Daha sonra Aşk Yalanı Sever dizisine bir hafta ara verildiği duyuruldu ve 16 mayıs akşamı Aşk Yalanı Sever dizisi yerine yerli bir sinema filmi yayınlanmıştı. Daha sonra ise takip etmemize rağmen Aşk Yalanı Sever dizisi  7. bölüm fragmanı yayınlanmadı.

Daha sonra ise Aşk Yalanı Sever dizisi ile ilgili önemli kararlar alında. Aşk Yalanı Sever dizisinin yönetmeni görevden alındı ve yerine yeni bir yönetmen ile anlaşıldı; ayrıca yeni yönetmenin kendinden bir şeyler katabilmesi içinde 16 mayıs akşamı yeni  bölüm ile yayınlanmaması ve tekrar bölümü ile ekranlara gelmesine karar verildi. Böylelikle Aşk Yalanı Sever dizisine bir hafta ara verilmiş oldu; bu durumda Aşk Yalanı Sever dizisi senaryosunda da önemli değişikliklere gidilecekti; ancak 23 mayıs akşamı yayınlanan yeni bölümde de reytinglerde yükseliş olmadığı görüldü.

Aşk Yalanı Sever dizisi bakalım bu alınan tedbirlerle reytinglerin de bir artışa gidebilmediği için ise ne yazık ki final kararı verildi?

Ayrıca Aşk Yalanı Sever dizisinin gün değiştirseydi belki de bu kadar kötü reytingler almayacaktı.

Aşk Yalanı Sever Ne zaman Final Yapacak?

Aşk Yalanı Sever dizisinin final tarihi şuanda açıklanmadı; direk yayından kaldırıldığı duyuruldu. Yani Aşk Yalanı Sever dizisinin bir final bölümü bile olmayacak. En son 23 mayıs akşamı yayınlana 23. bölüm olacak

aşk yalanı sever fotoğrafları

Aşk Yalanı Sever Neden Bitti?

Aşk Yalanı Sever dizisi şuanda kesinlikle bitmedi; ancak biterse bu kesinlikle reytinglerde yaşanan düşüklük sebebi ile olacaktır.

Aşk Yalanı Sever Neden Yok

Aşk Yalanı Sever dizisinin 16 mayıs akşamı yayınlanacak 7. bölümü sadece ışık ekibinde yaşanan sorun nedeniyle bu hafta yeni bölümü ile ekranlara gelmediği resmi olarak açıklanmıştı; ancak işin aslı başkaymış

Aşk Yalanı Sever dizisine son bir şans daha tanınmayacak;

Aşk Yalanı Sever Final Videosu

 

eğer haziran ayının sonuna kadar reytinglerde yükselme yaşanmazsa haziran 2016 da final yapması bekleniyor

Aşk Yalanı Sever Neden Bitti Neden Final Yaptı (14 Yorum)

  1. Bu dizinin tekrar başlama imkanı yok mu ? Aynı oyuncu kadrosu ile ve başka bir senaryo ile çok daha güzel olabilir bence.Dizinin hiç bir bölümünü kaçırmadım, muhteşem bir diziydi. Umarım tekrar ekranlara gelir

  2. bu yaptiginiz utanc vermiyomu?!.anlamiyomusunuz ya?!.baglanmisdik ona bizler. Bence bunun reytingle bir baglantisi yok!!!

  3. ben azerbaycandan yaziyorum .ben melek.ben ask yalani sever dizisine cok baglanmisdim tum bolumlere bakiyodum .hic kacirmazdim.ama yayina son verildigi gun cok kizdim sizi lutfen yeniden baslatiniz bekliyorum..

  4. teytik ugruna bizleri güzel dizilerden mahrum ediyorsunuz yaziklar olsun bizi güzel dizilerden mahrum edenlere
    reytininiz batsin emi hic seyirciye sordunuzmu

  5. Sizin reytinklerde hata var çünkü bizce dizi süperdi okadar saçma diziler varki bu diziyi bitirmek hata

  6. Bu dizi yeni başladı reytinglerin birden artmasını nasıl beklersiniz, diziye bir şans verilmeden bitirdiniz. O kadar saçma diziler varken onlar kaldırılmıyor.yazık olmuş böyle keyifli eğlenceli bir diziyi bitirmeniz bence hiç olmadı.

  7. her hafta zevkle seyrettiğimiz Aşk yalanı sever in bitirildiğine çok üzüldük. Ekonomik nedenle olduysa bilmem ama reyting ise değerlendirmede yanlışlık var. yazık olacak..