Aşk Yalanı Sever 2. bölüm Fragmanı 11 Nisan Büyük Yalan

Aşk Yalanı Sever 2. bölüm Fragmanı 11 Nisan Büyük Yalan

Fox Tv ekranlarının en yeni dizisi Aşk Yalanı Sever  2. bölümü ile 11 nisan pazartesi akşamı ikinci bölümü ile Fox Tv ekranlarında olacak. 4 Nisan akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelen Aşk Yalanı Sever  dizisi bu hafta 2. bölümü ile yayınlanacak

AŞK YALANI SEVER 2. BÖLÜM FOTOĞRAFLARIBaşrollerini Seda Güven, İsmail Ege ŞAŞMAZ, İlhan ŞEŞEN ve Buse Arslan’ın paylaştığı Aşk Yalanı Sever dizisinde bir yalan büyük bir aşkın temellerini atıyor. Aşk Yalanı Sever dizisi 2. bölümde İsmail Ege Şaşmaz’ın canlandırdığı Sedar KOÇOĞLU ile Buse ARSLAN’ın canlandırdığı Perihan ARSLAN karakterinin hayatları bir yalan ile alt üst oluyor.

Aşk Yalanı Sever 2. bölüm Özeti

Eren Hacısalihoğlu(Ferit KOÇOĞLU) AŞK YALANI SEVERPerihan kendi halinde bir kızdır. Ferit KOÇOĞLU dedelerinin ölmek üzere olduğunu söyler ve karşılığını ödemek kaydıyla bir kaç gün Ece olup olamayacağını sorar. Hem kendinin hemde Koçoğlu ailesinin zor durumda olduğunu gören Perihan işi kabul eder ve bir kaç gün Ece olur. Perihan’ın Ece olması ile hayatı değişir.

Hüseyin DEDE çok yaşlıdır ve artık ölmek üzeredir. Hayatı boyunca çok zorluk çeken Hüseyin KOÇLOĞLU zamanında torunu Ece’ye karşı sorumluluklarını yerine getirememiştir. Ece’yi daha sonra çok arasa da bulamamıştır. Hüseyin Dede’nin torunları Ferit ve Serdar ise Ece’yi arasalar da bulamamıştır ve Ferit’in aklına bir cin fikir gelmiştir.

Aşk Yalanı Sever 2. bölüm Fotoğrafları

Aşk Yalanı Sever 2. bölüm Fragmanı 11 Nisan