Aşk ve Mavi’de Rol Alacak Olan Keremcem Kimdir?

Burak 30 Eyl 2018 Aşk ve Mavi  0

Atv nin çok iddialı dizisi Aşk ve Mavi 3. sezonu ile seyircisi ile buluşmaya devam ediyor.  Emrah yapımcı ile ücret konusunda anlaşamayınca diziden ayrılma kararı almıştı. Bir kaç bölüm sonra, Emrah diziden ayrılacak. Emrah’ın diziden ayrılması sevenlerini ve diziyi nasıl etkiler bilinmez ancak diziye Emrah diziden ayrıldıktan sonra yeni bir oyuncu gelecek. Diziye yeni katılacak kişi Keremcem.

Keremcem son olarak geçen sezon yaz dizisi olan İki Yalancı dizisinde yer almıştı. Aşk ve Mavi’ye katılacak olan Keremcem, sürpriz bir karakterle konağın yeni aile ferdi olacak.

Keremcem kimdir?

Gerçek adı Kerem Cem Dürük olan Keremcem, 28 Aralık 1977 Muğla doğumlu. 2005 yılında TRT’de yayınlanan Kerem ile Aslı filminde Pelin Batu ile başrolü paylaştı. 2005 yazında Medyapım tarafından çekilen Aşk Oyunu adlı dizide oynadı. Yaz dönemi için çekilen Aşk Oyunu, izleyiciler tarafından tam puan alınca 2006’da sezon dizisine dönüşüverdi. 2006 yazında yeni albüm çalışmaları nedeniyle Yasemin Ergene ile başrolünü paylaştığı Aşk Oyunu dizisinden ayrıldı. Keremcem, 2007 Mart ayından itibaren Atv’de yayınlanan İki Yabancı adlı dizide Dr.Cem Arifoğlu’nu Canlandırdı.

Keremcem’in rol aldığı diziler 

Avrupa yakası, Aslı ile Kerem, Aşk Oyunu, İki Yabancı, Elif, Tövbeler Tövbesi, Merhaba Hayat, O Hayat Benim, İki Yalancı.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Aşk ve Mavi’de Rol Alacak Olan Keremcem Kimdir?” üzerine 1 yorum

  1. Günel. dedi ki:

    Hayırlı Akşamlar Dizibilgi Tv Yorumcuları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun❤️ASLI ABLA❤️ELLERİNİZE SAĞLIK ANALİZ SEYFELERİNİZ HER ZEMAN GÖZEL GÖRÜNÜR SAĞ OLUN VAR OLUN SEYFELERDE OLAN SÖZLERİNİZ PARLAK OLSUN SEYFENİ IŞIKLANDISIN❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️AŞK VE MAVİ❤️❤️DİZİSİ BAŞ KEHRAMANI ALİ OBRAZIN OYUNCUSU❤️EMRAH BEYİN DİZİDEN❤️AYRILMASI İYİ OLMADI DİZİNİN ÖZELİKİ OYUNCULARA AİD DİZİ BİR BİNAYA BENZER KURDUĞUN ZAMAN YARIM KOYMAK LAZIM DEYİL İNDİ AŞK VE MAVİ DİZİSİN BAŞ KEHRAMANI KEREMÇEM OLAÇAK DİZİYE KATILAN OYUNCU NE KEDER SEVİLSEDE DİZİNİN KECMİŞ HEKAYESİN GÖZELİKİ EMRAH BEYE AİD DİZİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.