Aşk ve Mavi Yaman (Keremcem) Kimdir?

Burak 20 Eki 2018 Aşk ve Mavi  0

Aşk ve Mavi Yaman (Keremcem) Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Aşk ve Mavi dizisinde Ali Göreçki efsanesi sona erdi. Aşk ve Mavi dizisinde 74 bölüm başrolde yer alan Emrah diziden ayrıldı. Emrah’ın yerine dizinin erkek başrol oyuncusu olarak Keremcem diziye katıldı. Bilindiği gibi Aşk ve Mavi dizisinde Ali Göreçki öz abisi Cemal Göreçki tarafından yanlışlıkla öldürülmüştü. Ali’nin can vermesi ile Göreçki ailesi büyük bir üzüntüye boğulurken Cemal Göreçki daha evvel ki hatalarından nasıl kurtulmuşsa kardeşi Ali’yi öldürme kabahatinden de kendini kurtarmayı başaracak.

Cemal Göreçki Kardeşi Ali’nin acısını unutmadan başı yeniden büyük bir belaya girecek. Cemal Göreçki daha evvel ki yasak bir ilişkisinden bir oğlu olduğunu öğreniyor. Cemal’in oğlu Yaman 35 sene babasından uzak kalsa da Göreçki ailesinden 35 senenin öcünü almaya gelecek.

Yaman Göreçki’nin Cemal’in oğlu olduğunu kanıtlaması sonrası Göreçki ailesinde de çok büyük bir dönüşüm yaşanacak ve Ürhüp’te yer yerinden oynayacak. Peki Yaman Göreçki ile amcasının eşi Mavi Göreçki arasında bir elektriklenme olacak mı ?

Yaman ve Mavi Aşkı Olacak mı?

Şu anda bu mevzu da bir bilgimiz yok fakat Aşk ve Mavi dizisinde Mavi ve Yaman şahsiyetleri partner olacaklar bunun başka yolu yok. Evvel bence Yaman ve Mavi düşman olacak sonra da aşık olacaklar. Genelde sonradan diziye giren kişiliklerin aşkı böyle başlar; en büyük aşklar nefretle ile başlar. Şu anda Aşk ve Mavi senaryocuları Yaman ve Mavi aşkına izleyiciyi inandırmak durumunda.

Yaman  büyük ihtimalle Cemal Göreçki’nin içkili iken bir gecelik ilişkisinden olma çocuğu olacak; bir de Yaman’ın annesi olarak yeniden ehemmiyetli bir oyuncu daha Aşk ve Mavi dizisine dahil olacak.

Keremcem Kimdir ?

2005 senesinde televizyon sektörü ile de tanışan Keremcem, ilk olarak Aslı ile Kerem isimli dizide başrol oynama şansını yakaladı; bu diziyi bir sene sonra yayınlanan ve kendisini daha büyük kitlelere tanıtmasını sağlayan Aşk Oyunu takip etti. Aynı yıl sanatçının ikinci albümü; Seden Gürel’le düet albümleri olan Maia’da 2005 senesinde raflarda yerini aldı.

2006 senesinde usta tiyatrocu Haldun Dormen idaresindeki Broadway’den İstanbul’a isimli müzikalde sahne alan Keremcem, aynı sene kariyerinin 3. Albümü olan Aşk Bitti’yi piyasaya sürdü. Albümde bulunan Aşk Bitti ve Aman Aman isimli şarkılar kısa zamanda büyük popülerlik kazandı. 2006 senesinde “Çirkin Ördek Yavrusu” animasyon komedisinde bir “ördeği” seslendirmesi bu alandaki ilk tecrübesi oldu.

Müzik kariyerine devam ederken sahnelerden de uzak durmayan sanatçı, 2009 senesinde dördüncü albümü Dokun’u piyasaya çıkarttı. Albümün açılış parçası Hayallerin Peşinde, 3D animasyon ile gerçek görüntünün bir arada kullanıldığı yeni bir teknikle çekilen klibiyle büyük beğeni topladı. Keremcem bu albümün tanıtımı için Türkiye, Almanya, Kıbrıs ve Azerbaycan’ı içeren 170 konserlik bir turneye çıktı.

2009 yılının Ağustos ayı ortalarında askerliğini yapmak için orduya alınan genç sanatçı, 323.Kısa Yarıyıl olarak Ocak 2010 tarihinde askerliğini bitirerek sahne yaşamına dönüş yaptı.

16 Mayıs 2014 tarihinde vizyona giren “İksir: Dedemin Gizemi” isimli sinema filminde başrolde olan Keremcem, Seda Güven, Oğuz Oktay, Cansu Tosun, Bülent Şakrak, Bülent Çolak ile beraber rol aldı.

13 Kasım 2014 tarihinde oyuncu Seda Güven ile Paris’te evlendi. 9 ay sonra 2015 senesinde boşandılar.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Aşk ve Mavi Yaman (Keremcem) Kimdir?” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Снимайсе повече със съпругата и детенцето за да имаш фенове!

  2. Anonim dedi ki:

    Керемчем твоето признание е музиката!Снимай се със своята съпруга и детенцето ви за да имаш повече последователи и фенове!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.