Aşk ve Mavi Sinem Kimdir (Yağmur Aydan)

Burak 22 Eyl 2017 Aşk ve Mavi  0

Aşk ve Mavi dizisine yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. Bilindiği üzere Aşk ve Mavi  dizisi oyuncu kadrosundan son olarak Yıldız Ustabaş ve  Baran Akbulut ayrılmıştı. Aşk ve Mavi dizisine Yağmur Aydan  Sinem karakteri ile dahil oldu.

Yağmur Aydan Aşk ve Mavi dizisinde canlandıracağı Sinem karakteri ile ortalığı karıştırmaya geliyor. Sinem Aşk ve Mavi dizisinde Mavi’nin mahalleden arkadaşı olarak diziye dahil olacak ve Ali’nin sekteri olarak Ali’ye yaklaşacak. Ali’nin başı Sinem ile derde girecek. Sinem tam bir servet düşmanı gözü yükseklerde güzel bir kız olacak.

Yağmur Aydan Kimdir?

1994 yılında Adana’da dünyaya gelen Yağmur Aydan 23 yaşındadır. Best Model Türkiye 2015 birincisi olan Yağmur Aydan tescilli güzeldir. Son olarak Kehribar dizisinde rol almıştır.180 cm boyunda ve 58 kgdır.

 

Aşk ve Mavi Neden Yok ? Neden Final Yaptı ?
Aşk ve Mavi Yaman (Keremcem) Kimdir?
Aşk ve Mavi’de Rol Alacak Olan Keremcem Kimdir?
Emrah Aşk ve Mavi Dizisinden Ayrıldı

“Aşk ve Mavi Sinem Kimdir (Yağmur Aydan)” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  siz reyting alacaksınız diye izleyicilerle dalgamı geçiyorsunuz maviyi dizide şımarttınız ilyas la sevda boşansın derhal fazla uzadı ilyas ölsün dizide fazlalık ali maviden boşansın diziy e heycan verin

 2. Anonim dedi ki:

  osman karakoç u diziden çıkarı şiddet dizisiyse kalsın kadına şiddet yok kadına şiddet uygulanmaz bu aile dizisiyse diziden çıkarın mavi yle ali boşansın hiç bir erkek böyle bir kadını çekmez dizi oldugu burdan belli 35 bölümdür bir konusu yok

  1. defomelbar dedi ki:

   Cok haklisin anonim

 3. Anonim dedi ki:

  mavi yi çok büyüttünüz ali yle boşansınlar sıktılar bebek onun yüzünden öldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.