Aşk ve Mavi Sezon Finalinde Neler Olacak ?

Burak 02 Haz 2018 Aşk ve Mavi  0

Aşk ve Mavi Sezon Finalinde Neler Yaşanacak ? Kimler Ölecek ?

Yine en merak edilecek bir final yaparak veda ediyor Aşk ve Mavi dizisi ekrana. Sezon finali bölümü olan 69. bölümde Aşk ve Mavide olay üstüne olay var. Aşk ve Mavi 69. bölüm Sezon Finalinde Ali Cemal Mavi ölecek mi Kimler Ölecek Kimler Sağ Kalacak? fragmanı izleyen herkes bu soruyu merak ediyor.

Bir süredir Emrahın diziyi bırakacağı bu yüzden sezon finalinde öleceği ve diziye veda edeceği konusunda yazılanlar çizilenler olmuştu medyada. Ancak aldığımız kesin bilgilere göre bir sezon daha Emrah dizide devam edecekmiş. Cuma akşamları yayınlanan ve oldukça iyi giden reytingleri sonrasında gelecek sezonda devam kararı alan Aşk ve Mavi dizisinde kim ölecek tahmin edelim.

Aşk ve Mavi Sezon Finali Ali Cemal Mavi Kimler Ölecek? Ali rolündeki Emrahın bir sezon daha dizide kalacak olması nedeniyle ameliyat masasında zor anlar yaşasa da kurtulacağı ve ölmeyeceği kesinleşti. O devam edecekse Mavide eder, çünkü Mavi ile Ali gerçekten birbirine çok uyumlu gidiyor ve seyirci çok seviyor ikisini de..

Gelelim Cemal Ölecek mi gerçekten sorusuna.. Aşk ve Mavi Sezon Finali Cemal Ölecek mi Sağ mı Kalacak?sorusu da elbette ölmeyecek. Çünkü Cemal gibi diziyi iyi taşıyan fırıldak bir adamın ölmesi dizinin tadının kaçması demek olur. Hatırlarsanız geçen sezon finalinde de Cemal öldü numarası yapmış ve 2 bölüm sonra çıkıp gelmişti, şimdide vuruldu numarası yapacak ama hastanede yoğun bakıma kaldırılacak olan Cemal Aşk ve Mavide kaldığı yerden yeni sezonda devam edecek.

Aşk ve Mavi Neden Yok ? Neden Final Yaptı ?
Aşk ve Mavi Yaman (Keremcem) Kimdir?
Aşk ve Mavi’de Rol Alacak Olan Keremcem Kimdir?
Emrah Aşk ve Mavi Dizisinden Ayrıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.