Aşk ve Mavi Neden Yok ? Neden Final Yaptı ?

Burak 06 Kas 2018 Aşk ve Mavi  0

Aşk ve Mavi Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ? Final mi Yaptı ?

Geçen sezonun flash dizilerinden olan Aşk ve Mavi dizisinden üzücü haber geldi. NTC medyanın yapımcılığını üstlendiği dizi final kararı aldı. Bildiğimiz üzere yaz aylarında dizinin başrol oyuncusu Emrah ücret konusunda yapımcılarla anlaşamamış ve diziden ayrılmıştı. Bunun üzerine diziye yeni transferler yapılarak senaryo gereği Ali Görekçi ölmüş yerine Yaman Görekçi ailenin varlığından haberi olmayan oğulları olarak diziye dahil olmuştu.

Bu değişiklik sonrasında Aşk ve Mavi dizisinin düşüşe geçmesi beklenirken dizinin reytinglerinde belirgin bir artış gerçekleşmişti. Bu başarıda en büyük pay sahibinin diziye Yaman karakteriyle dahil olan Kerem Cem olduğu konuşuldu. Fakat arka planda Aşk ve Mavi dizisi için çalkantılar aslında devam ediyordu.

Aşk ve Mavi Neden Final Yaptı ?

Peki reytingleri iyi giden dizi nasıl oldu da final yaptı. Bunun başlıca nedeni Ürgüp’te gerçekleşen çekimlerin oyuncuları yıpratması oldu. İstanbul dışında yapılan çekimler oyuncular için oldukça zor şartlarda ve evlerinden uzakta geçiyordu. Bu tarz uzak lokasyonda yapılan çekimler oyuncuların ücretlerine zam istemelerine neden oluyor. Bu da oyuncu maliyetini epey artırıyor. Emrah’da bu nedenle maaşına zam istemişti.

Aslında reytinglerdeki yükseliş dizinin Emrah olmadan ve Keremcem ile nasıl yürüyeceğini merak edenlerin ekran başına gelmesiyle gerçekleşti. Yani bu yapay bir yükselişti. Zira sonraki bölümler dizi yeniden düşüşe geçmeye başlamış ve beşinci sıralara gerilemişti. Öte yandan NTC medya ile ATV arasında bazı pürüzler olduğu ve bunların bir türlü giderilemediği de gelen bilgiler arasında.

Aşk ve Mavi Devam Edecek mi ?

Aşk ve Mavi dizisinin devam etme olasılığı artık yok. Dizi kesin olarak final kararı aldı. Dizi 78. Bölümünden sonrasının çekimleri gerçekleşmeyecek ve dizi başka bir kanala da transfer olmayacak.

Aşk ve Mavi Yaman (Keremcem) Kimdir?
Aşk ve Mavi’de Rol Alacak Olan Keremcem Kimdir?
Emrah Aşk ve Mavi Dizisinden Ayrıldı
Aşk Ve Mavi 3. Sezon 70. Bölüm Fragmanı ( Eylül de Atv de )

“Aşk ve Mavi Neden Yok ? Neden Final Yaptı ?” üzerine 3 yorum

  1. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

    Bunu desene ahh ahh saçmalıkta üstüne yok 😀

  2. Anonim dedi ki:

    Iýi bir dizidi cok uzuldim her juma seretyordym

  3. Günel. dedi ki:

    Hayırlı Akşamlar Dizibilgi Tv Yorumcuları Nasılsınız❤️AŞK VE MAVİ❤️DİZİSİ İYİ DİZİ FİNAL YAPMASINA ÜZÜLDÜM BU ÜZÜNTÜNÜ İKİ KERE SEYRİÇİLERE BEKŞ ETDİLER ALİ OBRAZI DİZİDEN UZAKLAŞDIĞINDA BİRDE ERKEN FİNAL YAPDIĞINDA UMARIM DİZİ FİNAL YAPMAZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.