Aşk ve Mavi Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Aşk ve Mavi Dizisi Oyuncuları

ask-ve-mavi-dizisi-oyuncu-resimleri-1Aşk ve Mavi Dizisi 4 kasım Cuma günü Atv ekranlarında ilk bölümü ile izleyici karşısında olacağı açıklanan Aşk ve Mavi dizisinin senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu kaleme alırken yapım şirketi ise Ntc Medya olarak duyuruldu.

Aşk ve Mavi Dizisi Karakterleri

Emrah ERDOĞAN(Ali)

1971 Diyarbakır doğumlu olan ses sanatçısı ve oyuncu 45 yaşındadır. Yakışıklılığı ile ilerlemiş yaşına rağmen genç kızların dikkatini çekmektedir. Küçük Emrah olarak tanınan Emrah ERDOĞAN sayısız albümünün yanında Boynu Bükükler ve Unutabilsem dizileri ile tanınır.

Ali; Ahmet isimli bir adamın katili olduğu gerekçesi ile uzun yıllar içeride yatmıştır. Aslında abisinin suçunu üstlenmiş mert birisidir. Zengin bir ailenin duygusal çocuğudur. Hiç görmediği sadece mektupları ile onu tanıyan Mavi’ye aşıktır. Aslında Mavi’nin kendisine zarar vereceğini bile bile evlenir

emrah-erdogan aşk ve mavi dizisi oyuncusu (1)

Burcu Kıratlı(Mavi)

1989 yılında İstnbul’da doğan güzel oyuncu  27 yaşındadır. Lise’yi BJK kolejinde okuyan ve koyu Beşiktaşlı olan Burcu Kıratlı üniversiteyi  ise Yedi Tepe Üniversitesinde İletişim Fakültesinde almıştır. Burcu Kıratlı da bir çok oyuncu gibi Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro eğitimi almıştır. İlk olarak 2013 yılında Özcan Deniz’in Su ve Ateş filminde canlandırdığı Helin karakteri ile tanınmıştır. Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almıştır.

Mavi abisini öldüren Aras isimli bir genci kendine aşık edip düğün gecesi onu öldürmeyi planlayan güzel; ancak intikam dolu bir kızdır.

 

 

burcu-kiratli-ask-ve-mavi-dizisi-oyuncusu

Kenan BAL(Fazıl GÖREÇKİ)

1950 Ankara doğumludur. İBB’de Park ve Bahçeler müdürlüğünde çalışmıştır. Bir çok dizi ve tiyatroda yer alan Kenan Bal bir arkadaşının tavsiyesi ile bir tiyotro da yer almış ve 28 yaşında ilk olarak Denizin Kanı isimli filmde rol almıştır. Son olarak Lale Devri ve Hayat Ağacı dizilerinde yer alan deneyimli oyuncudur.

Fazıl bey Ali’nin babası. geniş arazilere verimli topraklara sahip zengin bir adam. Ali’yi ve diğer iki oğlunu çok seviyor; ancak Ali onun için bir başka. Sert görünümün ardında yumuşak bir kalp var. 

kenan balaşk ve mavi dizisi oyuncusu

Işıl YÜCESOY(Refika Göreçki)

1945 yılında Kırklareli’de dünyaya gelen Türk Sinemasının çınarlarından Işıl YÜCESOY 71 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen her teklifi kabul etmekte ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurmaktadır. Sinema sektörünün yanında ses sanatçılığı ile tanınır. 1969 yılında Devlet sanatçısı nişanını almış ve emekli olmuştur. İstanbul ve Ankara radyolarında çalıştı. Son olarak Kara Para Aşk ve Unutursam Fısılda gibi projelere yer aldı.

Refika hanım Ali’nin annesi. Görmüş geçirmiş bir kadın. Gelin’i Mavi’ye düşman üç oğluna çok bağlı

isil-yucesoy-ask-ve-mavi-dizisi-oyuncusu

Cüneyt Mete(Cemal)

1970 İzmir doğumlu deneyimli oyuncu 46 yaşındadır. Beni Affet dizisinde canlandırdığı Cesur rolü ile tanınır.

Cemal Ali’nin adam öldürdüğü için hapis yattığı abisi. İyi birisi gibi göstermeye çalışsada içinde tam bir pisliktir. Çıkarları için adam bile öldürebilir.

cuneyt-mete-ask-ve-mavi-dizisi-oyuncusu

Alayça ÖZTÜRK(Safiye)

1982 İstanbul doğumlu olan Alayça ÖZTÜRK 34 yaşındadır. Daha önce Fabrika Kızı dizisinde canlandırdığı Afitap rolü ile tanınır. Sırlar Dünyası gibi Stv dizilerinde roller aldı. Mimar Sinan Üniversitesi Mezunu

Cemal’in eşi. Kocasına çok bağlı ve her dediğini yapan bir kadın; ancak başkalarına karşı çok kurnazalayca-ozturksafiye-ask-ve-mavi-dizisi-oyuncusu

Uğur UZUNEL(İsmet)

1988 İzmir doğumlu yakışıklı oyuncu Uğur Uzunel 28 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. 1.80 cm boyunca ve 70 kgdır. Son olarak Şeref meselesi dizisinde rol almıştır.

İsmet; Ali’nin küçük kardeşi. Evin küçük oğlu. Serseri bir tip. Sevdiği kızın abisine aşık olduğunu anlayan İsmet çılgına döner. Abisi Ali’ye önce aşık sonra düşman olur.ugur-uzunel-ask-ve-mavi-dizisi-oyuncusu

Necmettin ÇOBANOĞLU(Mahmut)

1953 Erzincan doğumlu deneyimli oyuncu Necmettin ÇOBANOĞLU 63 yaşındadır. Tiyatorcu olarak emek ödülğ aldı. 2007 yapımı Asi filmi ile tanınır.

Mahmut Mavi’nin babasıdır. Alkolik bir adamdır. Oğlu için kan parası almayı kansızlık olarak görürnecmettin-cobanoglumahmut-ask-ve-mavi-dizisi-oyuncusu

Ayşegül Ünsal(Hasibe)

1973 yılında İstanbul’da doğan Ayşegül ÜNSAL 43 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Süper Baba dizisi ile tanınmıştır. Son olarak Kiraz Mevsimi dizisinde rol almıştır.

Mavi’nin annesi. Paraya aşık görgüsüz bir kadın. Kızını Görekçilere verip zengin olma derdindeaysegul-unsalhasibe-ask-ve-mavi-dizisi-oyuncusu

Birgül ULUSOY(Birgül)

1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. 42 yaşında olan Birgül Ulusoy aslen tiyatrocu yönü ile tanınır. İlk olarak 1992 yılında Saygılar Bizden isimli dizi ile ekranlara çıka Ulusoy son olarak O Hayat Benim ve Kırgın Çiçekler gibi dizilerde rol almıştır.

Konağın hizmetlisi. Yılladır bu konaktakilere hizmet ettiği için bir aile kuramamış. Bu nedenle de konağa karşı ufak hainlikleri var.

birgul-ulusoy-ask-ve-mavi-dizisi-oyuncusu

Osman KARAKOÇ(İlyas)

1984 Diyarbakır doğumlu oyuncu Osman Karakoç 32 yaşındadır. Fox Tv’nin dizisi Unutma Beni’de Ali karakterini canlandırmıştır. Son olarak N’ olur Ayrılalım dizisinde rol almıştır.

İlyas Mavi’ye aşık bir genç. Görekçiler ile görülecek bir hesabı var.osman-karakocilyas-ask-ve-mavi-dizisi-oyuncusu

Selin DUMLUGÖL(Pembe)

Mavi’nin kardeşi

selin-dumlugolpembe-ask-ve-mavi-dizisi-oyuncusu

Merve Erdoğan(Gülizar)

ask-ve-mavi-gulizar

Yıldız USTABAŞyildiz-ustabas-ask-ve-mavi-oyuncusu

Gülderen GÜLER(Sevda)

İlyas’a aşık. Cemal’ın kızı

gulderen-guler-ask-ve-mavi-dizisi-oyuncusu

Ayten UNCUOĞLU(Saadet)

Refika’nın ablasıdır.

Yağmur Aydan

Son olarak Kehribar dizisinde rol almıştır.

Ferit KAYA

Son olarak Adı Efsane ve Familya dizisi ile ekranlarda yer almıştır.

Aşk ve Mavi Dizisi 3. Tanıtım Fragmanı

Aşk ve Mavi Dizisi 2. Tanıtım Fragmanı

Aşk ve Mavi Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı

Atv ekranlarında Ntc Medya tarafından yeni bir dizi daha ekranlara getirilecek. Başrolünde Emrah ERDOĞAN’ın yer alacağı ve Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını üstleneceği  dizinin ismi Aşk ve Mavi olarak duyuruldu. Aşk ve Mavi Dizisinin yönetmenliğini Hakan Arslan üstlenirken senaryosunu Gül Abus Semerci yazacak.

ask-ve-mavi-dizisi-oyuncu-resimleri

aşk ve mavi dizisi

Aşk ve Mavi Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı (11 Yorum)