Aşk ve Mavi 18 Kasım Fragmanı ve Özeti

Aşk ve Mavi 18 Kasım Fragmanı ve Özeti

ask-ve-mavi-16-kasim-resmi

Aşk ve mavi 18 Kasımda ATV ekranlarında saat 20:00 ekranlara gelecek 3. bölümde; İlyas babasının katillerinden öç almak maksadı ile yaktığı depoda mavinin kayın biraderi İsmet tarafından ırgat gibi çalıştırıldığını bilmeden depoyu yakmıştı. İsmet deponun yandığını abisi Cemal’a söyler. Cemal ise Ali ve mavi’ye gıcık gittiğinden Mavi’nin ölmesine göz yummasını İsmete söyler. İsmet depoda Mavi’yi kilitli halde yangında bırakıp gidecek. İlyas ise babasının öcünü almak isterken yanlışlıkla bir masumun canına kıymakla yüz yüze gelecektir. İlyas masun bir kişinin ölmesine engel ölmek için deponun kilidini kırıp Mavi’yi yangından kurtarıp hastaneye götürecektir.

ask-ve-mavi-16-kasim-resmi1

Ali ise bütün bu olanların sebebi İlyas zannederek üzerine yürüyüp hesap sorar. İlyas ise kardeşi İsmet’in yangında bilerek bırakıp kaçtığını asıl katil kardeşi İsmet olduğunu söyler. İsmet ise baskılara gelemez ve hemen abisi Cemal’ın ismini söyler. Bütün oklar Cemal’a döner Ali eşi Mavi’ye yapılanların hesabını abisi Cemal’dan soracak.

ask-ve-mavi-16-kasim-resmi2

Cemal ise hasımlarının evine gider. Öldürdüğü adamın karısı ile konuşurken babası Mahmut gelir konuşulanları duyan Mahmut çılgına döner. Cemal’de Mahmut’a haddini bildirmek isterken kafası baltaya çarpar ve yaralanır. Mavi babasını sevmese de yaralanmasına çok öfkelenir. Bu durumu bir fırsata çevirip para düşkünü annesini ve kardeşi ile birlikte yengesini de konağa getirerek sırf Refika hanımı çıldırtmak ister. İsmet ise ilk hamlesi boşa çıkınca Fazıl beyi hedef alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aşk ve Mavi Yaman (Keremcem) Kimdir?

Aşk ve Mavi 18 Kasım Fragmanı ve Özeti (2 Yorum)