Aşk ve Mavi 16 Aralık Cuma 7.Bölüm Özeti ve Fragmanı

Atv’nin sevilen dizilerine girmeyi başaran ve yüksek reyting oranlarına sahip olan dizisi Aşk ve Mavi 16 Aralık Cuma günü 7.Bölümü ile saat 20:00!da sizlerle olacak. Güçlü kadrosuyla ve hikayesiyle izleyiciyi etkilemeyi başaran Aşk ve Mavi 16 Aralık Cuma 7.Bölümünde Ali ve Mavi’nin sevdasını izleyeceğiz.

Aşk ve Mavi 16 Aralık Cuma 7.Bölüm Özeti 

ask-ve-mavi-16-aralik-resmi

Aşk ve Mavi 16 Aralık Cuma 7.Bölümünde birbirlerine bilek bileyen Ali ve Mavi’nin ne kadar mutlu olduklarını izleyeceğiz. Mavi abisini öldürdüğünü bildiği Ali’ye büyük bir sevgiyle bağlıdır. Her ne kadar kendine dahi itiraf edemese de ona delice aşıktır. Zira eşi Ali abisinin katilidir. İkili bu bölümde Kapadokya’da balonda gezerler. Mavi abisinin katili olmamasını istediğini söyler. Hep gerçekleri itiraf etmeye niyetli olan Ali ise ona gerçekten onun abisini öldürmediğini söylemek ister. Ancak abisi suçlu olduğu için buna engel olmak için her şeyi yapar. Bakalım Ali gerçekleri söyleyip söyleyemeyeceği merak konusudur.

ask-ve-mavi-resmi

Mavi’nin annesi de kızını İsmet’i tavlaması konusunda ikaz edince yanlış hareketlerde bulunan kızını döver. Cemal’in eşi hayatında başka bir kadın olmasını öğrenmesiyle Cemal’i adeta parçalar. Mavi’nin annesi ortalığı karıştırmadan duramaz adeta. Evin hizmetlisini dahi sinirlendirmekten kendini alamaz. Şöhret hırsı bürüyen gözleriyle her işe burnunu sokar.

Aşk ve Mavi 16 Aralık Cuma 7.Bölüm Fragmanı

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aşk ve Mavi Ömer Kimdir? Gerçek Adı? Baran Akbulut