Aşk ve Mavi 11 Kasım Fragmanı ve Özeti

Aşk ve Mavi 11 Kasım Fragmanı ve Özeti

ask-ve-mavi-11-kasim-resmi

Aşk ve Mavi  ATV ekranlarına 4 Kasım Cuma günü ilk bölümü ile seyirciyi ekran karşısına kilitlemeyi başardı. Konusu ve içeriği sanki içimizden çıkan bir yaşanmışlık var.

ask-ve-mavi-11-kasim-resmi1

11 Kasım Cuma akşamı saat 20:00 seyirci karşısında olacak olan 2. bölümünde Düğün gecesi karnından bıçaklanan Ali hastaneye kaldırılır. Ameliyata girmeden önceki sözleri “asla pişman değilim iyi ki sevmişim seni” olacak. Mavi’nin sırrı Ali’nin ailesi tarafında öğrenilecek. Cemal Mavi’yi Ali’ye yaptıklarından dolayı öldüresiye dövecek. Mavi ise Bir hırsla yaptığı yanlışın farkına varacak ancak artık çok geç. Ferika Hanım zaten Mavi’yi beğenmiyordu. Aliye yaptıklarından sonra Refika Hanım ve Fazıl bey Mavi’yi istemeyecekler. Hatta eve almayacak kovacaklar.

ask-ve-mavi-11-kasim-resmi2

Ali ameliyattan sağ sağlim çıkacak. Mavi’ye yapılanları öğrenecek. Bütün oklar Mavi’ye karşı olduğu bir yerde Ali olgun ve bağışlayıcı tavrı ile Mavi’yi koruyacak ve kendisini ailesinin karşısında bulacak. Ali gelin kaynana arasında nasıl muzaffer olacak hep birlikte göreceğiz.

Aşk ve Mavi 11 Kasım Cuma Fragmanı İzle

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aşk Ve Mavi 8.Bölüm Özeti 23 Aralık Cuma Fragmanı İlyas'ın İtirafı