Aşk ve Gurur Dizisi Tanıtım Fragmanı

Aşk ve Gurur Dizisi  Son Bilgiler

Limon Film’in yeni uyarlama dizisi Aşk ve Gurur ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Aşk ve Gurur Dizisi çekimlerine ocak ayında başlanması beklenirken Aşk ve Gurur Dizisi oyuncu kadrosunu duyanlar Aşk ve Gurur dizisini de oldukça merak ediyor.

ask-ve-gurur-dizisi-fragman-resimleri

Aşk ve Gurur Dizisi oyuncu kadrosu ve karakter listesi için [pembebuton]tıkla[/pembebuton]

Aşk ve Gurur Dizisi daha önce yayınlanan ve izlenme oranları kıran  Pride and Prejudice isimli İngiliz dizisinin Türkçe uyarlaması olacak. Limon Film’den Hayri Aslan’ın koordinatörlüğünde yürütülen Aşk ve Gurur dizisi için sonunda anne rolünde dizide yer alacak karakter için Hülya Avşar ile ön protokol  imzalandı. Daha sonra Hülya Avşar ile Hayri Aslan arasında ön protokol imzalansa da ve Hülya Avşar eline gelen Aşk ve Gurur senaryosunu ve senaryoda ki rolünü de çok beğendiğini söylese de Avşar kızı Hülya Avşar Show’u çekeceği gerekçesi ile protokolü iptal etti.

Hülya Avşar toprak ağasının büyük kız rolünde yer alsaydı Avşar kızı diziye enerjisi ile büyük katkı sağlayacaktı.

Aşk ve Gurur dizisi kadın başrol oyuncusu son olarak Güllerin Savaşı dizisinde Gülru karakteri ile gönlümüze  taht kuran Damla Sönmez olurken erkek başrol oyuncusu ise Serçe Sarayı dizisinde rol alan Mert Fırat oldu. Aşk ve Gurur Dizisi kadrosunda oldukça fazla yıldız olacağından yapımın oldukça maliyetli olacağı gelen bilgiler arasında.ask-ve-gurur-dizisi-tanitim-resimleri

Aşk ve Gurur Dizisi Tanıtımı

Aşk ve Gurur Dizisi tanıtım fragmanı şuanda yayınlanmamıştır. Bu video Aşk ve Gurur Dizisi başrol oyuncusu Hülya Avşar ile ilgilidir.