Aşk ve Günah Oyuncu Kadrosu Konusu ve Hikayesi (Yeni Dizi)

Kanal D televizyonun yeni dizisinin adı Aşk ve Günah. İşte bu yeni dizi hakkında bütün detaylar haberimizde. Eylül ayında yayınlanmaya başlayacak dizinin ilk bölüm yayınlandı. Oyuncu Kadrosuyla dikkat çeken dizide önemli ünlüler ve oyuncular bulunuyor. Dizinin yapımcılığı D yapım, yapımcı E. Ayşe Durmaz, senaryosu ise Suna ve Sema Tensi‘ye ait.

İşte Aşk ve Günah dizisinin Konusu ve Hikayesi

Aşk ve Günah Neyi Anlatıyor ve Teması Ne Nasıl Bir Dizi ? sorusunun cevabı : dramatik ve acıklı bir dizi. Dizi Kerem karakterinin uğradığı bir saldırıyla başlıyor. Kerem zengin ve varlıklı bir iş adamı. Kerem işi gereği ihalelere katılır ve bir gün gittiği ihalede saldırıya uğrar işte bu saldırıdan onu şoförü kendi canı pahasına kurtarır. Ölen Şoförden geriye yetim Kızı Nesrin ve dul eşi Fatma kalır. Artık onlara bakma görevi Kerem’e aittir.

Kerim Fatma ve Nesrin evine alır. Fakat Aslan ailesi için bu hiç de iyi olmayacaktır çünkü Nesrin hiç de iyi biri değildir. Zengin hayattan ne oldum delisi olan kız Kerim’in karısı Selda’nın yerinde gözü vardır. Selda’nın önemli bir sırrı vardır ki bunu kimse bilmiyor. Fakat bu sırrı öğrenen Nesrin bu kozu Selda için kullanır ve tamda burda herşey öyle bir değişir ki kimse bulunduğu konuma inanamaz….

Aşk Ve Günah Dizisi Oyuncu Kadrosu Tanıtımı Gerçek İsimleri

Tekin Temel (Kerim) 

aşk ve günah tekin temel (kerim)

 

Seren Deniz Yalçın (Nesrin)

aşk ve günah seren deniz yalçın (nesrin)

 

Türkan Kılıç (Selda)

aşk ve günah türkan kılıç

 

Eren Tınas (Sinan)aşk ve günah eren tınas (sinan)Hafta İçi her gün saat 16:00 yeni bölümleriyle ekranlara gelen diziyi sakın kaçırmayın…

 

Aşk ve Günah Oyuncu Kadrosu Konusu ve Hikayesi (Yeni Dizi) (1 Yorum)

  1. Bu dizi cok güzel bir dizi cok begendim bu diziyi ben
    Nesrini cok güzel bir kiz gözu yuksekler de olan bir kiz.aski ve gunah