Aşk Şarkısı Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (2020)

furkan 27 Nis 2020 Haberler  0

2019 senesinde Fox TV’nin çektirdiği ve yönetmeninin Semra Dündar olduğu Aşk Şarkısı filmi dünya genelinde yaygınlaşan korona virüs nedeni yüzünden sinemalarda gösterime çıkamamıştır. Fox TV’nin özel olarak çektirdiği bu film 27 Nisan pazartesi günü Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Aşk Şarkısı oyuncuları kimler? Konusu nedir? gibi soruları sizler için araştırdık.

Aşk Şarkısı Filmi Konusu

Filmde Kaan karakteri 20 yaş civarında besteci, müziğe ilgi duyan, aşık bir delikanlıdır. Kaan’ın aşık olduğu kız ise Ahsen’dir. Ahsen ünlü, yıldız bir sanatçı olma kapasitesine sahiptir  ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Zaman geçtikçe öyle de olmaktadır. Ahsen gün geçtikçe  şöhretine şöhret katarken artık Kaan’ın kendisi gibi bir yıldıza layık olmadığı düşüncesi aklına girer.  Kaan ona olan ilgisini artırırken Ahsen bu sulu ilişkiden sıkılıp onu sporcu, fit bir çocukla aldatır. Kaan bunu ilk duyduğunda inanmasa da daha sonra ikisini sohbet ederken görüp her şeyi anlar.

Kaan ne yapsa Ahsen’den vazgeçemez ve ona bu ilişki bitirmesi için adeta yalvarsa da Ahsen Kaan’la olan sohbeti kesip yeni erkek arkadaşıyla tatile çıkar. Kaan bu ayrılığı kaldıramaz ve Ahsen’in ardından onların tatil yaptığı yere gider. Kaan onların kaldığı oteli bulup Ahsen’in peşine düşer. Her fırsatta onunla konuşmaya çalışırken gülünç duruma düşer. Onun bu halini otelde çalışmakta olan Rüya görür ve ona acıyarak onunla konuşmak ister. Ona bu şekilde devam edersen o kızı kendinden iyice uzaklaştırırsın diyerek ona birkaç şey öğretir. Zaman geçtikçe Rüya ile Kaan çok iyi birer dost olurlar. Rüya’nın amacı Kaan’ın tekrar sevdiğini kazanmasıdır.

Aşk Şarkısı Oyuncuları ve Karakterleri


Pelin Orhuner (Rüya)

1988 yılında dünyaya gelen Pelin Orhuner Manisalıdır. Doğuş Üniversitesi İletişim Bilimleri bölümünü başarıyla tamamlamıştır. İlk ekran deneyimini Dream TV’de sunuculuk yaparak yaşamıştır. Daha sonra Kavak Yelleri dizisinde verilen rol ile beraber kendini sevdirmeyi başarmıştır. Aşk Şarkısı oyuncu kadrosuna adını yazdıran usta oyuncu filmde kadın başrol olarak Rüya karakterine hayat vermiştir.


Sadi Celil Cengiz (Kaan)

Kariyerinin başlarında birçok kısa film ve reklam filminde rol alan usta oyuncu ilk başrol deneyimini İşler Güçler dizisiyle yaşamıştır. 2005 yılında Altın Portakal Film Festivali ödülüne layık görülmüştür. Son olarak Kardeş Payı dizisinde Feyyaz karakterine hayat vermiştir. Seyirci tarafından takdir edilen nadir oyunculardan biridir.


Hande Kaptan (Ahsen)

Güzelliğiyle ön plana çıkan genç oyuncu henüz 35 yaşındadır. Bilken Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk heyecanını Kollama dizisiyle atmıştır. Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan İkisini de Sevdim dizisinde Ezra karakteri olarak yer almıştır. Hande Kaptan boyu 1.67m, kilosu 56, burcu oğlak’tır. Bilinen bir sevgilisi yoktur.


Kadir Polatçı

Ekranların sevilen isimlerinden olan Kadir Polatçı futbol, güreş gibi birçok spor dalında nam salmış bir isimdir. Ahmet Kural’ın teşvikiyle beraber oyunculuk hayatına adım atmıştır.Arka Sıradakiler dizisinde canlandırdığı karakterle ön plana çıkmayı başaran usta oyuncu Arka Sokaklar, Kardeş Payı gibi dizilerde de rol almıştır. Aşk Şarkısı filmi oyuncuları arasına adını yazdırmayı başarmıştır.

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.