Aşk Peşinde Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Listesi

Atv ekranlarında 2017 2018 yeni sezonunda MF Yapım tarafından izleyicisi karşısına çıkarılacak Metin Balekoğlu imzalı gençlik dizinin ismi yine değişti. Çekimlerine 8 temmuzda başlanan Aşk Peşinde dizisi sonunda sete çıktı.

Başrollerinde Seren ŞİRİNCE ve yakışıklı oyuncu Yusuf Çim’in yer aldığı ve daha önce ismi Güllü ve Seven Ne Yapmaz olarak açıklanan dizinin son olarak isminin Aşk Peşinde olarak sete çıkmasına karar verildi. 

Aşk Peşinde Dizisi Konusu

Aşk Peşinde dizisinin Karadeniz sahneleri Safranbolu’da çekilecekken şehir çekimleri ise İstanbul’da yapılacak. Aşk Peşinde  dizisinde Ozan karakterine hayat verecek olan Yusuf Çim uslanmaz bir aşığa hayat verecelk. Şıpsevdi olan Ozan önüne gelen kızla aşk yaşarken başını da belaya sokacak. Ozan’ın vukuatlarına dayanamyan ailesi onu memleketlerine yani halsının bulunduğu köyü gönderecek ancak Ozan köyde de Güllü’ye aşık olacak

Aşk Peşinde Oyuncu Kadrosu

Seren Şirince(Nazlı)

1991 yılında İzmir’de doğan Seren ŞİRİNCE 26 yaşındadır. İlk olarak Aşk Emek İster isimli dizide Nazlı karakterine hayat vermiştir. İlişki Durumu Karışık dizisinde canlandırdığı Ayşegül karakteri ile çok ünlü bir oyuncu olmuştur.

Nazlı köyde yaşayan güzel ve saf bir kızdır. Hiç aşık olmamış ve erkeklere karşı biraz daha tavırlı olan Nazlı’yı Ozan zorda olsa kendine aşık edecektir.

Yusuf ÇİM(Ozan)

Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu 2014 yılında “Ezra” adlı dizide Başkomser Mustafa karakteri ile, 2015 yılı yapımı “Çilek kokusu” adlı dizide Burak Mazharoğlu rolü ile son olarak “Hanım Köylü” dizisinde Ferit Sabit karakterini canlandırmıştı.

Ozan; tüm kızların sevgili; uslanmaz ele avuca sığmaz bir genç

Hande ÖZDEMİR(Sinem)

Ecem Çalık

Sertan Erkaçan

Serhat Parıl

 

 

dizibilgi google play

Aşk Peşinde Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Listesi (4 Yorum)

  1. Ahhh hadi ama seren şirince hic olmamis daha güzel bi kız olmslalıydı kesinlikle izlenmex