Aşk Laftan Anlamaz 11 Şubat Neden Yayınlanmıyor? Neden Gün Değiştirdi?

[pembetext]güncelleme:[/pembetext] Aşk Laftan Anlamaz dizisi yapımcısı Bi Yapım dizinin 31. bölümü ile 19 şubat pazar akşamı final yapmasına karar verdi.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi gün değiştirdi; Show Tv daha önceleri çarşamba günü ekranlara getirdiği Aşk Laftan Anlamaz dizisini cumartesi gününe almıştı. Cumartesi başarılı bir grafik çizen Aşk Laftan Anlamaz dizisi Survivor ve Adı Efsane dizilerinin başlaması ile reytinglerini düşürmüştü. Show Tv Bi Yapım’ın sevilen dizisi Aşk Laftan Anlamazı cumartesiden Pazar’a aldı. 

Pazar günleri ekranlara gelen Atv’nin sevilen dizisi bu hafta final yapacağı için Aşk Laftan Anlamaz dizisine bir alan oluşacak gibi ancak Show Tv Aşk Laftan Anlamaz dizisini Survivor’dan kaçırmıştı. Pazar günleri de ne yazık kı Survivor 2017 var. Bu nedenle Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yeni günü olan pazar günü başarılı reytingler alabileceğini söyleyemem.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi 30. bölüm,ile 11 şubat cumartesi günü yerine 12 şubat pazar günü ekranlara gelecek. Bundan sonra Aşk Laftan Anlamaz dizisi final bölümüne kadar her pazar Show Tv ekranlarında olacak. Aşk Laftan Anlamaz’ıon finali ise 31. bölüm ile 19 şubat pazar akşamı olacak

Aşk Laftan Anlamaz dizisi ne zaman final yapacak? Detaylar için[mavibuton] tıklayınız[/mavibuton]