Aşk Kebabı Oyuncu Kadrosu Konusu Fragmanı

Tims&B Productions iddialı bir dizi ile daha gündeme geliyor. Muhteşem Yüzyıl, Ölene Kadar, Yüzyüze ve Söz gibi dizilerin yapımcısı Tims&B Productions yeni bir dizi için düğmeye bastı. Dizi için çalışmaların başladığı belirtilirken ocak ayında yayınlanması bekleniyor.

Dizi cenneti haline gelen ülkemizde bir dizi daha kendisini göstermeye hazırlanıyor. Aşk Kebabı olarak yayınlanacak olan dizi için çalışmalar devam ediyor.Dizi için Show TV ismi ağır basarken dizinin oyuncu kadrosu için çalışmaların titizlikle yürütüldüğü belirtiliyor.

Dizide Suriye’de yaşanan savaştan kaçan Feyruz’un Gaziantep’te yaşadığı zorluklarla dolu hayatı konu alınacak. Dizinin ocak ayında yayınlanması bekleniyor. Benim görüşüme göre dizide isim değişikliğine gidilebilir. Aşk Kebabı bana çok itici geldi. Konuyla bağlantısını da hiç uyduramadım zaten. 

Suriye’de yaşanan dram ve buraya gelen insanların dramını konu alan ilk dizi olacak herhalde. Bu yönüyle de izleyici sayısının yüksek olacağını tahmin ediyorum. Zira ülkemizdeki 4 milyona yakın Suriyeli vatandaşı da hesaba katarsak dizi reytinglerde ilk sıralara yerleşir gibi..

Dizideki oyuncularla ilgili yeni bilgiler geldikçe buradan paylaşmaya devam edeceğiz. Ayrıca görüş ve yorumlarınızı da kanalımızda yayınlayabilirsiniz.

Aşk Kebabı Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşk Kebabı Oyuncu Kadrosu Konusu Fragmanı (2 Yorum)

  1. Ya yeni başlayan dizilerde isim konusuna dikkat çekmek istiyorum.Her dizide isimler aynı Ayşe,Ece,Filiz,Gizem,Gamze ve daha bunun gibiler.Belki dizilerde daha farklı isimler kullanılırsa dikkat de 1%bile olsa artar.Mesela ben kendi adıma konuşuyim.Lamiya ismini lütfen dizilerde kullanınız.Alışılmadık isimler kullanın ki insanlar esinlensin.

  2. Dizinin ismi cok sacma bu ne isim ya dizinin acaba kendisi nasil olacak sacma bi dizimi olacak acaba