Aşk Kebabı Oyuncu Kadrosu Konusu Fragmanı

Burak 12 Eki 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Tims&B Productions iddialı bir dizi ile daha gündeme geliyor. Muhteşem Yüzyıl, Ölene Kadar, Yüzyüze ve Söz gibi dizilerin yapımcısı Tims&B Productions yeni bir dizi için düğmeye bastı. Dizi için çalışmaların başladığı belirtilirken ocak ayında yayınlanması bekleniyor.

Dizi cenneti haline gelen ülkemizde bir dizi daha kendisini göstermeye hazırlanıyor. Aşk Kebabı olarak yayınlanacak olan dizi için çalışmalar devam ediyor.Dizi için Show TV ismi ağır basarken dizinin oyuncu kadrosu için çalışmaların titizlikle yürütüldüğü belirtiliyor.

Dizide Suriye’de yaşanan savaştan kaçan Feyruz’un Gaziantep’te yaşadığı zorluklarla dolu hayatı konu alınacak. Dizinin ocak ayında yayınlanması bekleniyor. Benim görüşüme göre dizide isim değişikliğine gidilebilir. Aşk Kebabı bana çok itici geldi. Konuyla bağlantısını da hiç uyduramadım zaten. 

Suriye’de yaşanan dram ve buraya gelen insanların dramını konu alan ilk dizi olacak herhalde. Bu yönüyle de izleyici sayısının yüksek olacağını tahmin ediyorum. Zira ülkemizdeki 4 milyona yakın Suriyeli vatandaşı da hesaba katarsak dizi reytinglerde ilk sıralara yerleşir gibi..

Dizideki oyuncularla ilgili yeni bilgiler geldikçe buradan paylaşmaya devam edeceğiz. Ayrıca görüş ve yorumlarınızı da kanalımızda yayınlayabilirsiniz.

Aşk Kebabı Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Aşk Kebabı Oyuncu Kadrosu Konusu Fragmanı” üzerine 6 yorum

 1. nezahat kandemir dedi ki:

  artık lütfen doğru düzgün diziler yapın önceden o hayat benim kalbimdeki deniz ve birçok güzel diziyi final yaptınız .lütfen seveceğimiz dizileri final yapmayın.

 2. nermincelebi dedi ki:

  Askkebaniaahuturkceoynamalidagfilmincokguzelbirforfensgosterdi

 3. SEHER dedi ki:

  Gerçekten çok sacıma artık eskisi gibi tutmuyor tukfilimleri artık herkese hint dizilerini izliyor ben hintfilim cıktındanberi ben bizim dizileri sevmiyorum izlemiyor hep aynı şeyler hiç guzel safı bir aşk sahnesi izlemişim türk dizilerinde insan ayilesiyle izleyemiyor çok açık saçık ahlka dış sahneler aşırı mahrem sahneler bence bunlar bizim kültürümüze yakşmayan davanışlar sonucta burası bir müslüman ülkesi ışte bunu için aşırı mahrem sahneler yakışmıyor ve gunah birmusluman ulkesine hintliler müsluman olmaya bilirle heykelere tapıyorlar ama her nekadar bizim dinimizde olmasala da ama bu tur sahneler görmedim dizilerinde aylemle cocuklarla izliyorz neyse umarım kendimi ifade edeblimşimdir sadece ozet olarak bunları dan basetim

 4. Naz dedi ki:

  Lamiya ne be basrol kızın ısmı lamıya olacak isimden bıle o dızı kaybeder bu dızı de 5 ve ya 7 bolumden sonra bıter daha sımdıden sevmedım

 5. Asi dedi ki:

  Dizinin ismi cok sacma bu ne isim ya dizinin acaba kendisi nasil olacak sacma bi dizimi olacak acaba

 6. Lamiya dedi ki:

  Ya yeni başlayan dizilerde isim konusuna dikkat çekmek istiyorum.Her dizide isimler aynı Ayşe,Ece,Filiz,Gizem,Gamze ve daha bunun gibiler.Belki dizilerde daha farklı isimler kullanılırsa dikkat de 1%bile olsa artar.Mesela ben kendi adıma konuşuyim.Lamiya ismini lütfen dizilerde kullanınız.Alışılmadık isimler kullanın ki insanlar esinlensin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.