Aşk Kafe Sunucusu Kemal Doğulu Kimdir?

Aşk Kafe Sunucusu Kim?

2 Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşacağı açıklanan Aşk Kafe programının sunucusu belli oldu. Aşk Kafe’yi sunacak isim Kemal DOĞULU olarak açıklandı. Star Tv ekranlarında 2016 2017 yeni sezonunda izleyici ile buluşacağı açıklanan yeni izdivaç programını sunacak isim Kemal DOĞULU çok tanıdık.

Yedi gelin adayının bulunduğu evde damatlar talip gelecek. Kemal DOğulu  ise gelen damat adaylarının videosunu kızlara izlettirecek. Damat adayının videosunu izleyen kızlara damatın hangi kızı seçtiği de yine Aşk Kafe sunucusu Kemal Doğulu tarafından bildirilecek.1

Kemal Doğulu Kimdir?

1979 yılında mersinde doğan Kemal Doğulu 37 yaşındadır. Ünlü oyuncu Kadir Doğulu’nun abisidir. İmamhatip lisesi mezunu olan Kemal Doğulunun asıl mesleği kuaförlüktür. Harran Üniversitesinde Pazarlama okuyan Kemal Doğulu şuanda sunuculuk stil danışmanlığı ve moda tasarımcısı olarak tanınmaktadır; bir çok ünlü isminde tasarımcısı olarak çalışmaktadır. İşte Benim Stilimde de yer alan Kemal Doğulu; son olarak ise Aşk Kafe’nin sunuculuğunu yapacaktır.

Aşk Kafe Hande Ataizi Kimdir?

1973 yılında Burda’da dünyaya gelen Hande Ataizi 43 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen dikkat çekici fiziği ile dikkat çekmektedir. Cem Davran ile birlikte rol aldığı projeler ile tanınır. İTÜ Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak Hayat Mucizelere Gebe dizisinde Süheyla karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Eğer gelin adayı damat ile görüşmek isterse Aşk Kafe Sunucusu Hande Ataizi iki tarafı bir araya getirecek.

Aşk Kafe Sunucusu Kemal Doğulu Kimdir? (2 Yorum)