Aşk Kafe Ne Zaman Final Yapacak?

Star Tv’nin yeni evlilik programı Aşk Kafe tuttu mu sevildi mi?

23Aşk Kafe Star Tv ekranlarında ilk bölümü ile 19 eylül pazartesi günü 10:00 da başlıyor.

Aşk Kafe Star Tv ekranlarında hafta içi her gün izleyici karşısına çıkacak. Aşk Kafe programı evlilik programları arasında en çok dikkat çeken yapımlar arasında. Evlilik programından çok Show programına benzeyen Aşk Kafe farklı tarzı ile dikkat çekse de izleyici tarafından çok beğenilme ihtimali yok gibi.

Aşk Kafe programında talip gelen erkek yukarıda bulunan 7 kızdan birini seçecek; kızlar ise gelen damat adayının videosunu izleyecek ve oğlanı beğenirse Aşk Kafe’ye inecek.

Evlilik programına da benzemeyen; evlendirme programına da benzemeyen Aşk Kafe çok ortada kalmış bir yapıya sahip. Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programında izleyicinin dikkatini çeken kızlar ve erkeklerin aynı evde yaşaması ve tartışmaları ile kavgalarıydı. Bu nedenle de Aşk Kafe programı farklı tarzı ile sevilmeyerek çok çabuk final yaparak ekranlara veda edebilir.

Aşk Kafe Neden Final Yapıyor?

Star Tv’de Aşk Kafe ve Zuhal Topal hafta içi her gün ekranlara gelecek. Bu durumda gün boyu evlilik programı izleyen izleyici artık bu tarz programlardan çok sıkılacak.

Aşk Kafe programı için şuanda alınmış bir final kararı yok; ancak bu yorumlar sadece Aşk Kafe programının konseptine.