Aşk Kafe Naz Kimdir Nereli Fotoğrafları Yaşı Mesleği Sevgilileri Geçmişi

Aşk Kafe Gelin Adayı Naz Kimdir?

Erdem eve Serçin için gelmiş; ancak sonradan karar değiştirmiş ve Naz’a telip gelmiş. Naz bunu öğrenince çok sinirlendi. Bir de eleme gecesi evde kalması için Serçin’i koruma altına alınca Erdem topun ağzına konan isim oldu. Naz Erdem’den vaz geçti ve kalbini aldı mı

ask-kafe-naz-ve-erdemNaz laf kalabalığından hoşlanmaz net biridir ve net bir damat adayını da beklemektedir. Naz aslında eğlenceli bir kişilik; ancak bu tabi ki duruma bağlı.

Aşk Kafe yarışmasında 8 gelin adayı Aşk Kafe’de bekleyecek; damat adayları ise Aşk Kafe’de ki gelin adaylarına talip gelecekler. Eğer gelin de damat ile görmek istese Aşk Kafe’nin içi dolacak.

Aşk Kafe gelin adayı Naz ile ilgilişuanda elimizde daha fazla bilgi yok; Aşk Kafe 19 eylül pazartesi günü ilk bölümü ile 10:00 da Star Tv ekranlarında olacak. Aşk Kafe başladığında gelin adayı Naz ile ilgili bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

Aşk Kafe gelin adayı Naz ile ilgili internette çok fazla bilgiye rastlayamadık; zira Naz Aşk Kafe’nin ajans kayıtlı yarışmacılarından değil. Naz gerçekten Aşk Kafe’ye evlenmeye gelmiştir.

Aşk Kafe tüm gelin adayları için[mavibuton] tıklayınız[/mavibuton]

Aşk Kafe Naz Kaç Yaşında?

Aşk Kafe yarışmacısı Naz’ın yaşı şuanda bilinmiyor?

Aşk Kafe Naz Nereli? Memleketi Nere?