Aşk Kafe 1 Ekim Kim Elendi Eve Kim Veda Etti

Aşk Kafe 1 Ekim Kim Elendi


Aşk Kafe’nin ikinci eleme gecesi 1 ekim cumartesi gecesi 23:40 da Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Bilindiği üzere Aşk Kafe’de ilk hafta eleme gecesinde sürpriz bir şekilde elenme olmayacağı açıklanmıştı.

Aşk Kafe’nin 24 eylül cumarte1si gecesi ekranlara gelen 1. eleme haftasında Güler kızlar tarafından elenme adayı olarak çıkarılmış ve Güler tam eve veda edecekken sürpriz zarfı çıkaran Aşk Kafe sunucu Kemal Doğulu zarfan çıkan mektubun güler ile olduğunu söyleyince herkes sevince boğulmuş ve Aşk Kafe’de ilk hafta elenen olmamıştı.

Aşk Kafe 2. hafta eleme gecesi yine cumartesi akşamı izleyicisi karşısında olacak. Aşk Kafe’nin eleme kurallarından bahsedersek. Erkekler evden bir kızı korumaya alıyorlar. İlk hafta korumaya alınan ve elenmeyecek kız Serçin olmuştu.

Kızların önüne ise iki sandık birden kurulacak. İlk sandık kırmızı sandık olacak ve bu sandığa kızlar elemek istedikleri kız adayı yazacaklar. İkinci sandık ise pembe sandık. Kızlar pembe sandı ise elenmesini istemedikleri gelin adayını yazacaklar. Böylelikle koruması olmayan ve kızlar tarafından elenmesi istenen aday eve veda edecek. Eve veda eden gelin adayının partneri erkek de eve veda etmiş olacak.

Aşk Kafe 2. hafta Kim Elendi

Aşk Kafe 2.akıyor. hafta evden elenerek giden yarışmacı muhtemelen yine Güler olacaktır. Zira evden gitmesi için herkes gözüne bakıyor. Evde çıkan tüm problemlerin de temeli olarak görünüyor.