Aşk-ı Roman

Aşk-ı Roman Neden Yayından Kaldırıldı Neden Final Yaptı
Güncelleme 01.10.2017 Aşkı Roman dizisi Global Medya’nın dizinin yayından kaldırılmayacağı yönündeki açıklamasına rağmen TV 8 ‘in 30 Eylül Cumartesi ve 1 Ekim Pazar günleri yayın akışında yer almadı. Güncelleme 12..
Hanife Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu
Zuhal Topal’la da ünlü olan sosyal medya fenomeni ve zengini Hanife Gürdal Tv8’de izleyicisi karşısına çıkan Aşkı Roman dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Daha önce Solmaz Çiroz, Kaan Güvenili,  Nurullah ŞIK ve..
Aşk-ı Roman Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Güncelleme 12 eylül 2017 Aşk-ı Roman dizisi yapımcısı Global Medya Aşkı Roman dizisinin biteceği ile ilgili iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve Aşk-ı Roman dizisinin devam edeceğini söyledi. Güncelleme 10.09.2017 Tv8 sonunda yapılan..
28 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yok? 29 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yayınlanmıyor?
Tv8 ekranlarının sevilen günlük Aşk-ı Roman’dan izleyicisine kötü haber geldi. Aşk-ı Roman dizisi Kurban Bayramı haftası nedeniyle 28 Ağustos 2 Eylül tarihleri arasında yayınlanmayacak. Karar Tv8 üst kurulu tarafından verildi. Bayram haftasında..
Aşk-ı Roman Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?
Tv8  ekranlarının sevilen günlük dizisi Aşk-ı Roman’ın ilk bölümü ile 21 ağustos pazartesi günü 19:45 de ilgi ile izlendi. Aşk-ı Roman dizisi hafta içi her gün yeni bölümü ile 19:45 de..
Aşkı Roman Dizisi Reytingleri? Aşk-ı Roman Ne Kadar İzleniyor?
Aşkı Roman dizisi ilk bölümü ile 21 ağustos pazartesi günü 19:45 de Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısına çıktı. Aşkı Roman dizisinin ilk bölümü ile adeta şapkadan tavşan çıkardı ve Tv8’de bu güne..
Seda Kala Kimdir? (Aşk-ı Roman Duru)
Aşk-ı Roman dizisinde izleyici karşısına çıkarılacak oyuncuları ve karakterleri yakından tanımaya devam ediyoruz. Aşk-ı Roman  dizisinde erkek başrol olarak yer alacak Lider karakterinin yamuklusu olarak karşımıza çıkacak Duru karakterine Seda Kala..
Aşk-ı Roman 22 Ağustos 25 Ağustos Haftanın Özeti 2. 3. 4. 5. Bölüm Fragmanı
Aşk-ı Roman 22 ağustos Özeti Aşk-ı Roman dizisinin 2. bölümünde Lider Solmaz’ı kazadan sonra alır ve hastahaneye götürür. Solmaz’ın durumu iyidir; ancak mahalle de Kaan oldukça korkmuştur. Zira her tarafı..
Aşk-ı Roman Lider Kimdir? Ayberk YILMAZ’ın Hayatı
Aşk-ı Roman dizisinde hayatımıza yeni bir isim daha girecek gibi. 21 ağustos pazartesi akşamı 19:45’de ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak olan Aşk-ı Roman dizisinde Solmaz ve Kaan’ın arasına girecek yakışıklı..
Aşk-ı Roman 1. Bölümde Neler Olacak 21 Ağustos
Aşk-ı Roman dizisi ilk bölümü ile 21 ağustos pazartesi 19:45 de Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Aşk-ı Roman dizisi günlük bir dizi olduğu için hafta içi her gün farklı hikayesi ile..