Aşk-ı Roman Neden Yayından Kaldırıldı Neden Final Yaptı

Güncelleme 01.10.2017

Aşkı Roman dizisi Global Medya’nın dizinin yayından kaldırılmayacağı yönündeki açıklamasına rağmen TV 8 ‘in 30 Eylül Cumartesi ve 1 Ekim Pazar günleri yayın akışında yer almadı.

Güncelleme 12 eylül 2017

Aşk-ı Roman dizisi yapımcısı Global Medya Aşkı Roman dizisinin biteceği ile ilgili iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve Aşk-ı Roman dizisinin devam edeceğini söyledi.

Show TV ‘de yayınlanan Evleneceksen Gel adlı izdivaç programının format değişikliğine gidilerek dizi haline getirilmesiyle yayın hayatına başlayan Aşk_ı Roman yayından kaldırıldı. TV 8’de büyük ümitlerle yayın hayatına başlayan dizi oynayan karakterlerin acemilikleri ile gündeme gelmişti. 

Son olarak Hanife’nin de dahil olduğu dizide  Solmaz Çiros ve Kaan Güvenilir’in başrollerde oynuyorlardı. Diziyle ilgili kanal yönetiminden bir haber yapılmazken dizinin reyting kurbanı olduğu öne sürüldü. Ayrıca dizi sosyal medyada çok eleştiri alıyordu. 

İddialara göre dizi son bölümü ile 11 Eylül de 11. bölümü ile son bulmuş durumda. Reytinglerde 6-7. sıralarda izlenme payı olan dizinin reyting kurbanı mı yoksa başka sebeblerden ötürü mü yayından kaldırıldığını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

dizibilgi google play

Aşk-ı Roman Neden Yayından Kaldırıldı Neden Final Yaptı (2 Yorum)

  1. Sy siz nekadar koti kalipli insansiniz iy olmus diye defomelbar salak ici koti insanlar manesef aramizda cok