Aşk-ı Roman Lider Kimdir? Ayberk YILMAZ’ın Hayatı

Burak 20 Ağu 2017 Aşk-ı Roman  0

Aşk-ı Roman dizisinde hayatımıza yeni bir isim daha girecek gibi. 21 ağustos pazartesi akşamı 19:45’de ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak olan Aşk-ı Roman dizisinde Solmaz ve Kaan’ın arasına girecek yakışıklı çocuğun kim olduğu oldukça merak edildi.
Aşk-ı Roman dizisinde Lider karakterine hayat verecek isim Ayberk YILMAZ’dır. Peki kimdir bu yakışıklı model Ayberk YILMAZ?

Ayberk YILMAZ Kimdir?

1989 doğumlu olan Ayberk YILMAZ İstanbul Üni. İletişim Fakültesi mezunudur. İlk olarak yakışıklılığı Arka Sokaklar dizisi ile fark edilen Ayberk YILMAZ sonrasında Maskeli Beşler Irak filminde Amerikan askeri rolünde karşımıza çıkmıştır. Beni Böyle Sev dizisinde 2 sezon Taner karakterine hayat veren Ayberk YILMAZ son olarak Aşkların En güzeli dizisinde Fırat karkaterine hayat vermiştir.

Lider Üçok, Üçok şirketinin tek varisidir. Üçok şirketi ise ülkenin en büyük şirketkerinden biridir. Lider her ne kadar zengin olsa da Amerika’da yaşamaktadır. Ailesi ise Lider’in artık ülkesine dönmesi ve evlenmesi gerektiğini düşünmektedir. Lider’in annesi ise şirketlerinin ortaklarından İhsan’ın kızı Duru ile evlenmesini istemektedir. 

İhsan’ın kızı olan Duru ise Lider’e deliler gibi aşıktır. Lider ise Duru’yu sevgilisi olarak değil arkadaşı olarak görmektedir. Leman ise Lider’i zorlamak için Duru ve Lider’e sürpriz bir nişan partisi düzenler. Lider ülkeye döndüğünde ise aslında nişanına geldiğini fark etmez. Lider kendi nişanın olduğunu fark edince davetlilerin arasından nişanı terk eder. Duru adeta nikahta terk edilmiştir.

Lider karakteri ile Solmaz’ın yolları nasıl kesişir bilinmez ama Lider hem zengin hem çok yakışıklı. Bu durumda bence Lider’in karşısında Kaan’ın hiç şansı olmayacak gibi. 

Aşk-ı Roman dizisinde Lider karakterine hayat veren oyuncuyu tanıyanların yorum yazarak destek olmasını bekliyorum.[mavibuton] Aşk-ı Roman [/mavibuton]dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayın

Aşk-ı Roman Neden Yayından Kaldırıldı Neden Final Yaptı
Hanife Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu
Aşk-ı Roman Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
28 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yok? 29 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yayınlanmıyor?

“Aşk-ı Roman Lider Kimdir? Ayberk YILMAZ’ın Hayatı” üzerine 1 yorum

  1. Yusra dedi ki:

    Çok saçma bir dizi hemen final yapacağına eminim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir