Aşk-ı Roman Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Tv8  ekranlarının sevilen günlük dizisi Aşk-ı Roman’ın ilk bölümü ile 21 ağustos pazartesi günü 19:45 de ilgi ile izlendi. Aşk-ı Roman dizisi hafta içi her gün yeni bölümü ile 19:45 de ekranlarda olacak ancak 19:45 oldukça ortada olan bir saat zira insanların çoğu o saatte ya yemek yiyor ya da günlük haber alma ihtiyacını karışıyor haberleri izleyerek. Bu nedenle de sayfamıza Aşk-ı Roman dizisinin tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı oldukça merak konusu oldu. 

Aşk-ı Roman  dizisinin tekrarları ise hafta içi her gece 23:30 da izleyicisi karşısına çıkarken Aşk-ı Roman dizisi 00:30 da izleyicisine veda edecek. Aşk-ı Roman dizisi tekrar saatleri değişiklik gösterdiğinde sayfamızı yenilemeye çalışacağız.

Aşk-ı Roman dizisi ilk bölümü ile 2.45 reyting alarak kanalı Fox Tv’nin yüzünü güldürdü. Aşk-ı Roman dizisi yapımcısı Global Medya ise dizinin reytingleri açıklanmasından sonra toplantı yaptı. Aşk-ı Roman dizisi reytingleri hem kanalını hem de Solmaz ve Kaan hayranlarını da çok sevindirdi.

dizibilgi google play

Aşk-ı Roman Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak? (2 Yorum)

  1. Çok güzel severek izliyoruz ama kendi saati yemek saati ve haber saati olduğu gibi gecede kadınların çocukları işlerini bitirecekleri saate denk geliyor ya saati biraz ileri alsanız yada 2 defa oynatılsa tekrarı gece 1 gibi filan