Aşk-ı Roman Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Burak 22 Ağu 2017 Aşk-ı Roman  0

Tv8  ekranlarının sevilen günlük dizisi Aşk-ı Roman’ın ilk bölümü ile 21 ağustos pazartesi günü 19:45 de ilgi ile izlendi. Aşk-ı Roman dizisi hafta içi her gün yeni bölümü ile 19:45 de ekranlarda olacak ancak 19:45 oldukça ortada olan bir saat zira insanların çoğu o saatte ya yemek yiyor ya da günlük haber alma ihtiyacını karışıyor haberleri izleyerek. Bu nedenle de sayfamıza Aşk-ı Roman dizisinin tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı oldukça merak konusu oldu. 

Aşk-ı Roman  dizisinin tekrarları ise hafta içi her gece 23:30 da izleyicisi karşısına çıkarken Aşk-ı Roman dizisi 00:30 da izleyicisine veda edecek. Aşk-ı Roman dizisi tekrar saatleri değişiklik gösterdiğinde sayfamızı yenilemeye çalışacağız.

Aşk-ı Roman dizisi ilk bölümü ile 2.45 reyting alarak kanalı Fox Tv’nin yüzünü güldürdü. Aşk-ı Roman dizisi yapımcısı Global Medya ise dizinin reytingleri açıklanmasından sonra toplantı yaptı. Aşk-ı Roman dizisi reytingleri hem kanalını hem de Solmaz ve Kaan hayranlarını da çok sevindirdi.

Aşk-ı Roman Neden Yayından Kaldırıldı Neden Final Yaptı
Hanife Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu
Aşk-ı Roman Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
28 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yok? 29 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yayınlanmıyor?

“Aşk-ı Roman Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?” üzerine 2 yorum

  1. Sultan dedi ki:

    Çok güzel severek izliyoruz ama kendi saati yemek saati ve haber saati olduğu gibi gecede kadınların çocukları işlerini bitirecekleri saate denk geliyor ya saati biraz ileri alsanız yada 2 defa oynatılsa tekrarı gece 1 gibi filan

  2. gamze dedi ki:

    cok guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir