Aşk-ı Roman 22 Ağustos 25 Ağustos Haftanın Özeti 2. 3. 4. 5. Bölüm Fragmanı

Aşk-ı Roman 22 ağustos Özeti

Aşk-ı Roman dizisinin 2. bölümünde Lider Solmaz’ı kazadan sonra alır ve hastahaneye götürür. Solmaz’ın durumu iyidir; ancak mahalle de Kaan oldukça korkmuştur. Zira her tarafı aramasına rağmen Solmaz ortalarda yoktur. Solmaz için endişelenen Kaan sonunda Solmaz’a araba çarptığını öğrenecek midir?

Diğer taraftan Solmaz ve Kaan sonunda yüzleşir. Solmaz Kaan’a yasak dövüşlere katıldığı için hapse girdiğini bildiğini söyler; ancak Kaan Solmaz’a bir türlü onun babasının ilaç parası için o dövüşlere katıldığını söyleyemez. Diğer taraftan Çamur Hamdi Kaan’ı yeniden kafes dövüşlerine ikna edip para kazanmak ister. 

Aşk-ı Roman 1. Hafta Genel Özeti

Aşk-ı Roman dizisi tv8 ekranlarında bir başladı pir başladı. 21 Ağustos pazartesi günü 19:45 de Tv8 de izleyicisi karşısına çıkan Aşk-ı Roman dizisinde kimler yok ki. Show Tv de ekranlara gelen Evleneceksen Gel’e katılmış ve ismini biraz olsun duyurmuş herkes adeta orada. Ayrıca Ali Ersan Çebişli Seda Kala ve Ayberk YILMAZ gibi bir çok profesyonel isim de var.

Aşk-ı Roman dizisinin 2. bölümünde biraz daha artık Solmaz ve Kaan aşkından çıkıp Lider ve Duru aşkına dahil olacağız. Aslında Lider ve Duru’nun hikayesi Solmaz ve Kaan’nın hikayesinden çok başka. Hatta Duru ve Lider çok zengin iki ailenin çocukları iken Solmaz ise babasının ilaç paraları için sevdiği adamın istemediği işi yani dansözlüğü yapmak zorundadır. Hatta mekan da sevdiği adam Kaan’ın en büyük rakibi Nurullah’ındır. 

Solmaz ve Lider’in yolları ise bir kaza sonucu birleşir. Lider Duru’ya aşık değildir ancak ailesi Lider’i geleceği için ortakları İhsan’ın kızı ile evlendirmeye çalışmaktadır. Lider ise iş için evlenilmeyeceğinden emindir. Duru ise köpekler gibi aşıktır Lider’e para pul gözünde yoktur. Lider kafasında bunca soru varken araba kullanır ve Solmaz’a çarpar. Solmaz’a çarpan Lider ona zarar vermiş olmaktan çok korkar ve hemen kucağına aldığı Solmaz’ı hastahaneye götürür. Solmaz yaralanmıştır.

Diğer taraftan Çamur hamdi ise yenilgiye doymamıştır ve Kaan’ı son kez bir düelloya davet etmektedir. Kaan ise Solmaz’a söz vermiştir ve hapisten çıktıktan sonra asla dövüş işlerine girmeyecektir. Sonunda Çamur Hamdi’nin adamları Kaan’ı alır ve büyük bir bilek güreşi başlar sonunda kazanan kim olacak dersiniz?

Aşk-ı Roman 22 Ağustos Fragmanı

dizibilgi google play

Aşk-ı Roman 22 Ağustos 25 Ağustos Haftanın Özeti 2. 3. 4. 5. Bölüm Fragmanı (11 Yorum)

  1. Bunlarin hepsi seda sayanin suçu o bunlari medyatik yapti ama hepsi bir balon yakinda patlarlar yok olup giderler