Aşk-ı Roman 1. Bölümde Neler Olacak 21 Ağustos

Burak 20 Ağu 2017 Aşk-ı Roman  0

Aşk-ı Roman dizisi ilk bölümü ile 21 ağustos pazartesi 19:45 de Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Aşk-ı Roman dizisi günlük bir dizi olduğu için hafta içi her gün farklı hikayesi ile izleyicisini ağırlayacak. Aşk-ı Roman dizisinde Solmaz ve Kaan  aşkının karşısında karşılıksız olan Nurullah aşkı ve  Cansel, Anıl, Gürkan ve Dilan dostluğu ve aşkları da ekranlarımızda olacak.

Aşk-ı Roman 21 ağustos Özeti

Solmaz’ın babası oldukça hastadır. Kaan ve Solmaz ise yıllardır bir birlerine aşık iki gençtir; ancak Kaan’ın başına bela alması ile hapse girmesi sonucu iki deli aşığın evlilik hayalleri suya düşer. Solmaz için artık Kaan yoktur; zira Kaan bir türlü kafes dövüşlerinden vazgeçememektedir.

Kaan Kafes Dövüşü yaptığı gerekçesi ile aldığı hapis cezasını çekmek için hapishaneye düşer. Kaan Solmaz’ın kendisini dışarıda beklediğini ve hapisten çıktığında Solmaz ile evleneceklerini düşünürken dışarıda hiç bir şey beklediği gibi değildir. Solmaz babasının ilaç parasını karşılamak için Kaan’ın istemeyeceğini bile bile Nurullah’ın mekanında çalışmaya ve dans etmeye başlamıştır. Kaan’ın hapisten çıkması Solmaz’ın kalbinde kelebekler uçuşmasına ve geçmişi unutmasına yetecek midir?

Solmaz, Kaan’ın dövüşmesini istememektedir Kaan ise hapisten sonra bile kafes dövüşüne devam etme kararı almıştır; bu nedenle Solmaz ve Kaan’ın araları eskisi gibi değildir. Kaan’ın en büyük düşmanı ise Nurullah’tır. Kaan Nurullah’ın Solmaz’da gözü olduğuna emindir.

Diğer taraftan Solmaz ve Kaan’ın arasına Nurullah’tan başka bir de Lider mi girecektir? Lider Üçok şirketinin varisidir ve çok zengin bir gençtir. Amerika’dan Türkiye’ye dönecektir. Lider’in evine dönüşü merakla beklenirken Lider’in annesi Leman’ın, şirket ortakları İhsan’ın kızı Duru ile Lider’e sürpriz nişan organizasyonu düzenlemiştir. Amerika’dan gelen Lider’in haberi yoktur. Kendi nişanına habersiz katıldığını anlayınca sinirlenip, organizasyonu terk eder.

[mavibuton]Aşkı Roman[/mavibuton] dizisi oyuncu kadrosu için tıklayınız

Aşk-ı Roman 1. Bölüm fragmanı

Aşk-ı Roman Neden Yayından Kaldırıldı Neden Final Yaptı
Hanife Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu
Aşk-ı Roman Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
28 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yok? 29 Ağustos Aşk-ı Roman Neden Yayınlanmıyor?

“Aşk-ı Roman 1. Bölümde Neler Olacak 21 Ağustos” üzerine 6 yorum

 1. Selin ✌✌ dedi ki:

  Bencede guzel olucak ayni cenet mahalesi gibi

 2. Nillay dedi ki:

  Siz dizi hakkinda ne duşunu yorsunuz?

 3. Nillay dedi ki:

  Muhteşem bi dizi olucak gibi gozukuyor

 4. EZGI dedi ki:

  ayyyy umarim cennet mahallesi gibi olur insallah

  1. Nillay dedi ki:

   Merhaba bu arada ben yeniyim

   1. Selin ✌✌ dedi ki:

    Hoşgeldin bende yeniyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.