Aşk Bir Rüya 99. Bölüm Özeti 28 Mayıs 2020 Şeytan Dhruv

Burak 04 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya son bölüm özetinde Dhruv planlarının başarısız olmasıyla pes etmiş gibi görünüyordu ama Shraddha Thapki’yi ona güvenmemesi konusunda uyarmıştı. Aşk Bir Rüya 28 Mayıs Özeti Dhruv’un Thapki’ye bir zarf vermesiyle başlıyor.

Aşk Bir Rüya 99. Bölüm Özeti

Thapki zarfın ne olduğunu sorar. Dhruv bunu Bihaan’a vermen için aldım. Senin güvenini kazanmak istiyorum der. Thapki vermek istemez, yine bir plan yaptığını düşünür. Bihaan ise uzaktan görmüştür ve neden vermek istemediğini düşünmeye başlar. Dhruv Thapki’ye bir not bırakarak dışarı çıkmasını ister. Thapki yağmurda dışarı çıkar ve Dhruv’un arabasını görür. Oraya gider ve arabada oturur.

Bihaan oraya gelir ve Thapki’yi arabada görür uzaktan izlemeye başlar. Dhruv gelir ve ikili konuşurlar bu konuşmanın sonunda Thapki ağlar. Bihaan endişeleniyordur. Thapki arabadan iner ve oradan ayrılır. Dhruv Bihaan’a gider. Bihaan, Dhruv’a bunların ne olduğunu sorar. Dhruv Bihaan’a Thapki’nin evlilikle ilgili soru işaretleri var der. Bihaan üzülür ve kendine niye söylemediğini düşünür. Dhruv söze girer ve ben onunla arkadaş gibiyim benimle dertleşiyor, bu sorunu halledeceğim der.

Bu planda Shraddha Dhruv’a yardımcı olmuştur. Dhruv ona giderek teşekkür eder. Shradhha şantaja devam edecek misin diye sorar. Dhruv evet diye cevap verir. Thapki’yi ağaçların arasında sıkıştıraarak öldürmeye çalıştığını biliyordur. Shraddha ise tedirgin olur ve hapse girmekten korkar. Diğer yandan Bihaan Thapki’den evlilik hakkındaki sorunun ne olduğunu öğrenmek istiyordur.

Thapki Dhruv’dan süpheleniyordur. Odasına kamera yerleştirir. Shraddha gelerek onu durdurmaya çalışır aksi halde hapse girecektir. Shraddha Dhruv’u arayarak odasına kamera yerleştirdiğini söyler. Dhruv pis pis sırıtarak bende planlarıma odanın dışında devam ederim der ve salona iner. Bihaan onun yanına gelir ve elinde bir zarf görür. Dhruv o zarfın Thapki’nin işe geri dönmek için verdiğini söyler. Bihaan bana neden söylemedi diye düşünmeye başlar.

Aşk Bir Rüya 28 Mayıs Özeti devam ediyor

Bihaan bu durumdan rahatsız olmaya başlar. Ondan bir şeyler saklamaya devam ederse Thapki’den ayrılmayı düşünür. Dhruv ise bu sözlerini duyunca mutlu olur. Thapki Bihaan’ın öfkeli tavrını görür ve Shraddha’ya giderek Dhruv’un birşey yaptığını biliyorum bana yardım et der. Shraddha ise yardım edemeyeceğini söyler ve belki de Dhruv’a bir kez olsun güvenmelisin der. Thapki belki haklısın, Dhruv’tan şüphe etmemeliyim, teşekkürler diyerek oradan ayrılır.

Gece Thapki Dhruv’un ona söylediği sözleri düşünüyordur. Uyuyunca Dhruv’un adını sayıklamaya başlar. Bunu duyan Bihaan şok olur. Sabah Dhruv’un yanına gelir. Dhruv ona bir gerçeği daha açıklayacağını söyler. Bihaan merakla dinlerken Dhruv söze girer. Senin yemek yaptığın gün odada bayıldı ve pastadan biraz yedi der. Bihaan Thapki’nin neden yalan söylediğini düşünür ve öfkeyle orayı terk eder. Thapki ikiliyi beraber görünce endişelenir.

Thapki ve Dhruv’un evlilik fotoğrafları ve videoları gelmiştir. Dhruv Bihaan’ı çağırarak göstermek ister. Bihaan fotoğraflara bakarken Dhruv bilgisayarından Thapki’yi zorla götürdüğü romantik gecenin videolarını açar. Bihaan’ın gördüğünü görünce hemen kapatır. Bihaan onların ne olduğunu sorar. Dhruv özür dilerim yanlışlıkla açtım diyerek sözlerine devam eder. Thapki’yle tanışma yıldönümümüzü kutlamıştık onun videosu ama sakın Thapki’ye bahsetme arkadaşlığımız bozulur der. Şeytan Dhruv Bihaan’ın aklını iyice karıştırmayı başarır.

Dhruv Thapki’nin odasına gelerek birşeyler arıyormuş gibi yapar. Bihaan oraya gelerek Thapki’nin odasında ne aradığını sorar. Dhruv zamanında ona bir kart vermiştim onu arıyorum der. Dhruv kendi adının yazdığı bir kartı odasına yerleştirmiştir. Kartı bulur ve çıkarır. Bihaan kartta Dhruv’un adını görünce şok olur. Bunu Thapki’nin koyduğuna inanmıyorum başka biri yerleştirmiştir der. Dhruv bunu sadece arkadaşça vermiştim ve o yüzden saklıyordu der. Bihaan kıskançlıktan deliye dönmüştür.

Thapki Dhruv’u evden bir süreliğine göndermek için bir plan yapmıştır. Salona inerek Shraddha ve Dhruv için 2. bir balayı bileti aldım der. Suman Thapki’ye iyi düşünmüşsün sizin düğününüzden sonra giderler deyince Thapki uçak biletlerinin yarın olduğunu söyler. Dhruv şok olur. Thapki bileti Dhruv’a vererek gidip çantasını hazırlamasını ister.

Sabah düğün hazırlıkları devam ediyordur. Vasundara Shraddha’yı sorunca Preeti balayına gittiklerini hatırlatır. O sırada içeriye Dhruv ve Shraddha girerler. Thapki neden gitmediklerini sorar. Dhruv bileti kaybettiklerini söyler. Thapki biletin kopyasını almıştır. Cebinden çıkararak onlara biletin kopyasını verir. Dhruv biletleri yırtar. Herkes şok olur. Dhruv gülümser. Aşk Bir Rüya 28 Mayıs Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 99. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.