Aşk Bir Rüya 98. Bölüm Özeti 27 Mayıs 2020 Thapki ve Shraddha İşbirliği Yapıyor

Burak 04 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya özetlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son bölümde Dhruv Thapki için bir sürpriz hazırlamış ondan gelmesini istemişti. Thapki bu teklifi reddedince Dhruv Bihaan’ı kaçırmakla onu tehdit etmişti. Aşk Bir Rüya 27 Mayıs özeti Dhruv’un Bihaan’a meyve suyu vermesiyle başlıyor.

Aşk Bir Rüya 98. Bölüm Özeti

Thapki Krisnakant ile görüşüyordur. Ona Bihaan’dan bahseder ve çok mutlu olduğunu söyler. Bihaan haldiyi tutarken elini keser. O sırada Dhruv Bihaan’a meyve suyunu içirir. Bihaan başım dönüyor diyerek bayılır. Dhruv onu bir su fıçısının içine koyarak kapağı kapatır. Thapki ise telefon konuşmasından sonra Bihaan’ı göremez ve endişelenir. Vasundara onu teselli ederek birazdan gelecek der.

Dhruv Bihaan olmadan Thapki ile romantik randevusunun tadını çıkaracağını düşünüyordur. Thapki Dhruv’a gelerek Bihaan’ı sorar. Dhruv Thapki’ye gel seni Bihaan’a götüreceğim diyerek süslediği odaya götürür. İlk yıldönümümüzü kutlayacağız ve pastayı keseceğiz der. Thapki Bihaan için endişelenir. Dhruv onun güvende olduğunu kutlamadan sonra yanına götüreceğini söyler. Thapki Bihaan’a bir şey yapmaması için pastayı keser.

Shraddha onları anahtar deliğinden izliyordur. Thapki’nin sürekli Bihaan’ı sormasından Dhruv hakkındaki gerçeği bildiğini anlar ve Thapki’ye santaj yapıldığının farkına varır. Dhruv Thapki’ye küpe hediye eder. Eğer bu durumdan birine bahsederse Bihaan’ı öldüreceğini söyler. Thapki Dhruv’a gerçekten çok kötü birisin! der ve odasına giderek ağlamaya başlar.

Bihaan su fıçısının içinde kendine gelir ve zorlayarak kapağı açar. Shraddha o sırada Thapki’nin yanına gelerek onunla iş birliği yapmak ister. Thapki şaşırır ve nasıl olacağını söyler. Shraddha Bihaan ile olan evliliğinizin olmasında yardımcı olacağını söyleyerek sonuç olarak ikimizde kocalarımıza kavuşacağız der. Shraddha ve Thapki ikilisi Bihaan’ı aramaya başlar.

Aşk Bir Rüya 27 Mayıs Özeti devam ediyor

Fıçıdan kurtulan Bihaan çimento makinesine doğru giderken tekrar bayılır ve çimento hamurunun üzerine düşer. Thapki onu görür ve koşarak yanına gider. Bihaan çimentonun donmasıyla beraber içine gömülmüştür. Thapki çekiç alarak onu kurtarmaya çalışır. Bihaan bilinçlenir ve Thapki ona sarılır. Bau ji bunun nasıl olduğunu sorar. Bihaan hiçbirşey hatırlamadığını kendini birden su fıçısının içinde bulduğunu söyler. Dhruv söze girerek bayılırken fıçının içine düştün o zaman der. Bihaan evet olabilir diyerek herkesi endişelendirdiği için özür diler. Dhruv yine yırtmıştır.

Thapki Bihaan’ın elindeki yarayı sararken ona bir sürprizi olduğunu söyler. Thapki bir oteli arayıp rezervasyon yapmıştır. Yarın aşkımız için unutulmaz bir gün olacak der. Bihaan heyecanlanır. Dhruv sabah Thapki’nin telefonuna bakarken birçok oteli aradığını görür. Thapki gelir ve telefonunu alır. Evet birçok otel aradım ama hangi otelde olacağımızı bilme şansın yok der. O sırada Bihaan içeri girer ve otel mevzusunu sorar. Plan bozulmasın diye Dhruv işle ilgili der.

Daha sonra Bihaan’ın yanına giderek sana yalan söyledim, Thapki ikiniz için bir otel ayarlamış der. Bihaan gülümser ve hangi otel olduğunu sorar. Dhruv öğrenip sana söyleyeceğim der ve Bihaan’ı kandırır. Asıl amacı hangi otel olduğunu öğrenmektir. Bihaan odada yatağın altına girer. Thapki gelir ve otel resepsiyonunu arayarak tam adresi alır. Yatağın altında gizlenen Bihaan adresi not defterine yazar ve odadan ayrılır. Dhruv ile karşılaşır. Dhruv ona elindeki adresi sorar. Bihaan ise Thapki’nin ayarladığı otelin adresi deyince Dhruv adresi beynine kazır.

Dhruv hemen otele gider ve ben Thapki’nin kocasıyım, düzenlemeleri kontrol etmeye geldim der. Thapki’nin ayarladığı herşeyi yıkar ve fotoğrafını çekip Thapki’ye gönderir. Thapki ise ters köşe yapmıştır. O da evde hazırladığı ortamın fotoğrafını çekerek Dhruv’a yollar ve seni şaşırtmak için oraya gitmeni sağladım der. Dhruv sinirlenir ve eve doğru koşmaya başlar.

Bihaan ve Thapki evde romantik anlar yaşıyordur. Pastayı keserler. Dhruv eve girer ve onlara öfkeyle bakmaya başlar. Bihaan o ısrada elmas küpe çıkararak Thapki’ye hediye eder. Thapki çok mutlu olur. Ertesi gün Dhruv Thapki’ye gelerek artık pes ettiğini ve kabullendiğini söyler. Thapki ise ona güvenmiyordur. Shraddha’ya giderek Dhruv’un ondan özür dilediğini söyler. Shraddha bir planı olabilir diyerek Thapki’yi uyarır. Aşk Bir Rüya 27 Mayıs özeti bu şekilde bitti. Sizce Dhruv gerçekten akıllandı mı arkadaşlar? Yorumlarda görüşlerinizi bekliyorum.

Aşk Bir Rüya 98. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.