Aşk Bir Rüya 97. Bölüm Özeti 26 Mayıs 2020 Thapki Çaresiz Kaldı

Burak 02 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinde Dhruv’un psikopatça olan hareketleri devam ediyordur. Damadın kardeşi olarak geline takıları takma görevi ona verilmiştir. Thapki’ye gelin elbisesi, kırmızı chunri ve mücevherleri verir. Chunriyi damadın giydirmesi gerekmektedir. Aşk Bir Rüya 26 Mayıs özeti Dhruv’un Thapki’ye chunriyi giydirmeye çalışmasıyla başlıyor.

Aşk Bir Rüya 97. Bölüm Özeti

Dhruv’un ısrarla chunriyi giydirmeye çalışması herkesi şok ediyor. Pandit lafa girerek onu damadın giydirmesi gerekiyor ne yapıyorsunuz? diye soruyor. Dhruv panditin bu çağrısı üzerine oradan ayrılır. Thapki odada hazırlanıyordur. Dhruv tekrar yanına giderek onunla dans etmek istediğini söyler. Thapki sınırları aştığını dile getirerek Bihaan’a olanları söylemeyle tehdit eder. Dhruv ise Bihaan sana inanmaz elinde kanıt yok der.

Bayanlar Vasundara’dan damadı çağırmasını ister. Bihaan ve Dhruv benzer siyah takım elbise giymiş bir şekilde oraya gelirler. Dhruv söze girerek bu akşam farklılık olsun maske takıp dans edelim der. Bu durum Bihaan’ın hoşuna gider. Herkes maskelerini seçerken Dhruv ve Bihaan aynı maskeyi alır. Thapki şok olur. Dhruv maskeyi takıp Thapki’yle dans etmeyi düşünüyordur.

Thapki yanına kayıt cihazı alır ve Dhruv’a giderek evliliği neden bozmaya çalıştığını sorar. Dhruv kayıt cihazını fark eder ve onu Thapki’nin üzerinden alarak parçalar. Dhruv kanıdını yok ettim şimdi doğruyu söyleyebilirim diyerek seni seviyorum Thapki der. Thapki ise gülümser, artık elinde kanıt vardır. Bihaan’ın yanına giderek ona bir şey göstereceğini söyler. Dhruv laptopu görünce şok olur. Tam kayıtları izleyeceklerdir. Dhruv oraya gelerek bilgisayarın üzerine meyve suyu döker ve kanıtları yok eder.

Thapki depoda Bihaan’a bir sürpriz hazırlar. Preeti’den bir bahane bulup Bihaan’ı yollamasını ister. Preeti Bihaan’a giderek küpesinin depoda kaybolduğunu söyler. Bihaan küpeye bakmak için depoya inerken Dhruv gelir ve onu başka bir yere yollar. Maskeyi kafasına geçiren Dhruv depoya iner. Thapki onu görünce Bihaan olduğunu düşünür ve burada baş başa dans edeceğiz der. Dhruv ve Thapki dans etmeye başlarlar. O sırada Bihaan depoya gelir. Thapki ve Dhruv’u görünce şok olur. Thapki de şaşırır.

Aşk Bir Rüya 26 Mayıs Özeti tüm hızıyla devam ediyor..

Bihaan maskelerden dolayı Thapki’nin karıştırma ihtimalini göz önünde bulundurarak onu suçlamaz. Dhruv’dan ayrılmasını ister. Thapki ve Bihaan dans etmeye başlarlar. Dhruv romantik anlarını görünce sinirlenir. Sabah olur Thapki herşeyi Bihaan’a söylemeye karar vermiştir. Dhruv gelerek Thapki’ye bir video izletir. Videoda Bihaan, ngelli birine kötü davranıyordur. Dhruv eğer bir şey söylersen bu videoyu medyaya vereceğim der. Thapki şok olur.

Vasundara yine bir kabus görür. Rüyasında Bihaan’ın başı kanıyordur. Uyanıp hemen bu rüyasını Pandit’e anlatır. Pandit ise hayra alamet olmadığını, bol bol dua etmesi gerektiğini söyler.  Bihaan için bir puja düzenlenir. Thapki Dhruv’a giderek sakın birşey yapma bu sadece Bihaan için yapılacak der ama onun umrunda değildir. Puja için yakılacak odunları ıslatır. Puja ateşi yanmazken Bau Ji tedirgin olur ve iptal etmek ister.

Thapki içeriden başka odunlar getirir ve hayır iptal olmayacak der. Pandit, puja’nın tamamlandığını, tehlikenin Bihaan’dan çıkacağını söyler. Dhruv Thapki’ye bir gül getirir ve ilk tanıştıkları günün bugün olduğunu söyler. Thapki sinirlenir. O sırada Bihaan içeriye girer ve gülü görür. Dhruv’a dönerek bu gül kimin için diye sorar. Dhruv senin Thapki’ye vermen için aldım diyerek işin içinden çıkar.

Evde tadilat vardır. Bau Ji tadilat için gelen çalışanlara dikkatli olmalarını söyler ve Thapki’yi başlarında durması için görevlendirir. Dhruv Thapki’nin yanına yaklaşarak bugün özle bir gün ve ben bizim için bir şeyler hazırladım der. Thapki ise gelmeyeceğini belirtir. Dhruv Bihaan’ı kaçırmakla tehdit eder. Thapki şok olur ve ne yapacağını bilemez. Aşk Bir Rüya 26 Mayıs Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 97. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 97. Bölüm Özeti 26 Mayıs 2020 Thapki Çaresiz Kaldı” üzerine 1 yorum

  1. Nuran dedi ki:

    Druv tapki nin odada iken çaldığı şarkı ismi ne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.