Aşk Bir Rüya 96. Bölüm Özeti 25 Mayıs 2020 Vasu Sıkıntıyı Hissediyor

Burak 02 May 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinde Dhruv’un Thapki’ye olan itirafı herkesi meraklandırmıştı. Thapki sessiz kalırken Dhruv hayatımın tek aşkı sensin, annem bile beni kandırdı bir tek sana güveniyorum der. Thapki ise onun bu durumuna üzülür ve umut vermek istemez. Benim tek gerçek aşkım Bihaan der. Dhruv resmen yıkılır. Aşk Bir Rüya 25 Mayıs Özeti bu şekilde başlıyor.

Aşk Bir Rüya 96. Bölüm Özeti

Thapki Bihaan’ın yanına gelir ve ondan özür diler. Bihaan Thapki’nin ona inandığını görünce sevinir. Dhruv Poonam için bir hemşire çağırır. Thapki oraya gelir ve Dhruv’a teşekkür eder. Bihaan, Thapki’ye bakmak için Poonam’ın odasına gider. Hemşire, Thapki’nin Poonam’ı dışarı çıkardığını söyler. Bihaan’ı yatağa atar ve kendi üstünü yırtarak bağırmaya başlar. Bihaan neye uğradığını şaşırır.

Hemşirenin çığlıklarını duyan herkes odaya doğru gider. Bihaan ise odadan çıkmaya çalışıyordur. Hemşire Bihaan’ı durdurur ve herkes kapıyı açtığında belini tutmasını sağlar. Bihaan’ı hemşirenin belini tutmuş bir şekilde gören herkes şaşırır. Hemşire Bau Ji’ye döner ve Bihaan beni taciz etmeye çalıştı der. Bihaan ise ben bir şey yapmadığım diyerek inkar ediyordur. O sırada Shraddha odada bir kayıt cihazı vardı şimdi kim doğru söylüyor anlarız der. Hemşire kaçmaya yeltenir.

Kaydı izlediklerinde hemşirenin oyunu ortaya çıkar. Vasundara onu sıkıştırarak bunu yapmanı kim söyledi? diye sorar. Kadın ise Dhruv’un yüzüne bakar ama onu ele vermez. Kendi isteğiyle yaptığını söyler. Vasundara onu azarlar ve gönderir. Dhruv Shraddha’ya bakar ve onu odaya götürür. Ona neden planını bozduğunu sorar. Shraddha ise senin planın olduğunu bilmiyordum der ama aslında biliyordur.

Thapki hemşireyi kolundan tutar ve gerçeği itiraf etmezse polisi arayacağını söyler. Hemşirenin ağzından Dhruv kelimesi çıkınca Thapki sinirle Dhruv’un yanına gider. Ona neden böyle alçakça bir şey yaptığını sorar. Dhruv seni seviyorum ve onunla beraber olmana izin vermeyeceğim der. Thapki ise benim kalbimin tek sahibi Bihaan, ne yaparsan yap başaramayacaksın der. Dhruv sessiz kalır.

Dhruv, Thapki’ye bu durumdan kimseye bahsedecek misin diye sorar. Thapki ise insanlar sana güveniyor o güveni kırmak istemiyorum. Seninle tek başıma baş edeceğim der. Dhruv düğün kartında bihaan yazan yeri karalayarak Dhruv yazar ve Thapki’ye göstererek böyle daha güzel oldu der. Thapki ise adı değiştirerek kaderi değiştiremezsin. Benim kaderim Bihaan diyerek Dhruv’u bozar.

Aşk Bir Rüya 25 Mayıs Özeti devam ediyor

Düğün hazırlıkları sürüyordur. Bihaan Thapki’ye gelerek hangi kıyafetini giyeceğini sorar. Ona göre seçim yapacaktır. Thapki ondan beyaz takımını giymesini ister. Thapki kırmızı bir elbiseyle hazırlanır ve çimlere gider.Beyaz takım elbise giyen birini görür ve ona doğru yürür. Onun Dhruv olduğunu görünce şok olur. Dhruv, Bihaan’dan beyaz takım giymesini istediğini duydum ve gelinimi görmeye geldim der. Thapki ise Dhruv’un tedavi görmesi gerektiğini düşünmeye başlar.

Dhruv Bihaan’ın motosikletindeki debriyaj parçalarını sökmüştür. Onları Thapki’ye gösterir ve Bihaan’ın motosikletle gittiğini söyler. Thapki şok olur ve yola doğru koşar. Yolda birinin kaza yaptığını görür. Ağlayarak ev halkına haber vermeye geldiğinde Bihaan’ı karşısında bulur. Herkes şaşırarak ona ne olduğunu sorar. Thapki ise tapınağa gittiğini, bir şey olmadığını söyler. Thapki’nin üstü başı yolda koşarken kirlenmiştir.  Dhruv, bence fotoğraf çekimi iptal edilmeli Thapki’nin üstü pislenmiş der. Bihaan onun güzelliği içinde saklı ne giydiğinin bir önemi yok der. Dhruv sinirlenir. Fotoğrafçıya gidip fotoğraf çekilirler.

Vasundara gece yine çok kötü bir kabus görür ve çığlıkla uyanır. Bau Ji onu sakinleştirmeye çalışırken Vasu söze girer ve evimizde kötü bir şey olacak hissediyorum der. Bau Ji ise onu teselli ederek gördüğünün sadece rüyadan ibaret olduğunu belirtir. Kahvaltı vakti gelmiştir. Thapki Bihaan’ı çağırmak için odaya girdiğinde saçlarını kuruttuğunu görür. Ona yardım etmek için yaklaşır ve o kişinin Dhruv olduğunu fark eder. Thapki şok olur ve burada ne işi olduğunu sorar. O sırada Bihaan içeriye girerek kahvaltıya gelmelerini söyler. Dhruv resmen kafayı yemiş arkadaşlar…

Kahvaltıya inerken Thapki, neden Bihaan’ın odasında kuruttuğunu sorar. Dhruv ise kendi şofbeninin bozulduğunu, Bihaan’dan izin aldığını söyleyerek işin içinden yırtar. Kahvaltıdan sonra Ashwin, Thapki için hazırlanan gelinliği getirir. Dadi mücevherlerini damadın kardeşinin takması gerektiğini söyler. Thapki’ye mücevherleri Dhruv takacaktır.  Dhruv Thapki’ye hazır olmasını söyler. Takıları gelinin kardeşi gibi değil tıpkı kocan gibi giydireceğim der. Thapki tedirgin olur ama sesini çıkaramaz. Aşk Bir Rüya 25 Mayıs Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 95. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 96. Bölüm Özeti 25 Mayıs 2020 Vasu Sıkıntıyı Hissediyor” üzerine 1 yorum

  1. aylin1 dedi ki:

    Sizden rica ediyorum özetleri üç dört gün arayla verin biraz fark azalsın. Tv bölümünden çok çok öndesiniz fark en fazla beş olmalı böyle takip edemiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.