Aşk Bir Rüya 95. Bölüm Özeti 24 Mayıs 2020 Dhruv Aşkını İtiraf Etti

Burak 01 May 2020 Analizler  0

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Aşk Bir Rüya tüm hızıyla devam ediyor. Dhruv’un Thapki’yi kaçırması ile olaylar iyice çığrından çıkmıştı. Pandey ailesi otelde Dhruv’a bunu neden yaptığını sorarken Shraddha oraya gelip ben sebebini biliyorum demişti. Aşk Bir Rüya 24 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 95. Bölüm Özeti

Shraddha, Bihaan’ın Thapki’yi ne kadar sevdiğini, onun için endişelenip endişelenmediğini test etmek için bunu yaptık der. Aslında her şeyin farkındadır. Dhruv ise olaydan sıyrılmak için başını sallar. Dadi endişelendiklerini söyleyerek Dhruv’a kızar. Eve dönerler.

Shraddha Dhruv ile yüzleşir. Shraddha, yalan söyleyerek seni oradan kurtardım şimdi bana doğruyu söyle der. Thapki’yi seviyorsun değil mi?! diye sorar. Dhruv söze girer ve onu alıp buralardan kaçmak istedim çünkü onu seviyorum der. Shraddha şok olur ve ağlamaya başlar. Dhruv ise bu yalancı ağlamalara inanmaz ve ağzını açar gözünü yumar. Senin beni sevmediğini ve paramızdan dolayı yanımızda olduğunu biliyorum. O yüzden sesini kes ve bu şekilde yaşamaya devam et, yoksa seni kovarım der. Shraddha şok olur.

Vasundara gece rüyasında bir cenaze töreni görür. Rüyada Bir hanımefendi. Vasu’nun yanına gelerek ona, ailelerinden birinin lanetli olduğunu söyler. Vasu korkuyla gözlerini açar. Bau Ji onu sakinleştirmeye çalışır. Vasu rüyasını anlatarak düğünü ertelemeliyiz der. Bau Ji ise bunun sadece bir rüya olduğunu söyler.

Dhruv, Bau ji’nin hazırlıklar yaptığını duyar. Vasundara evliliğin yarın olacağını söyleyip ondan acele etmesini ister. Dhruv ise yine bir plan düşünür. Poonam Bihaan için hazırladığı sehrayı gösterir. Vasu çok güzel olduğunu söyleyerek hemen Bihaan’a vermesini ister. Ponaam ise henüz tamamlanmadı der ve oradan ayrılırlar. Dhruv oraya gelir ve Sehrayı yakmayı düşünür. Benzin yağını dökerek Sehra’nın doğal olarak yanmasını planlar. O sırada Shraddha içeri girer ve ne yaptığını sorar. Dhruv ondan bir şey sormamasını isteyerek bu sehrayı başkasının tutmasına izin verme der.

Aşk Bir Rüya 24 Mayıs Özeti devam ediyor…

Ponaam sehraya doğru yaklaşınca Dhruv ateşi verir. Ponaam’ın eli yanmaya başlar ve çığlığı koparır. Bütün aile oraya gelir ve Poonam’ı o şekilde görünce şok olurlar. Doktor Poonam’ın elini kontrol eder ve ondan herhangi bir iş yapmamasını ve birkaç gün boyunca eliyle ilgilenmesini ister. Vasundara, Thapki ve Bau ji, Poonam iyileştikten sonra evliliğe devam etmeye karar verir ve o zamana kadar erteleler. Dhruv gülümser.

Thapki odasına giderken yerde çakmağı ve benzin sızıntısını görür. Şüphelenerek Dhruv’a gider. Yerde bulduğu çakmağı göstererek evde sigara içen biri bile yok bu çakmak eve nasıl girdi? diye sorar. Dhruv ise gelen misafirlerden birinin unutmuş olabileceğini söyler. Thapki’nin şüpheleri azalır. Dhruv odasına çıkar ve Shraddha’nın kekelediğini görür. Neler oluyor diye sorar. Shraddha kekemelerden hoşlandığın için kekelemeye başladım der. Dhruv, Thapki gibi konuşabilirsin ama ama asla onun gibi olamazsın deyince Shraddha üzülür.

Evde çalışanlar kendi aralarında Bihan ve Thapki dedikodusunu yapıyorlardır. Bihaan duyar ve onlara bağırır. Thapki gelerek sinirlerine hakim olması gerektiğini söyler. Dhruv’un ise bu konu hakkında bir planı vardır. Gece Bihaan’ın ceketini giyerek onları döver ve ceketi oraya bırakır. Sabah Müfettişler Bihaan’ı almak için gelince herkes şok olur. Bihaan ben dövmedim der ama polisler ceketi gösterirler. Bau Ji ise hastane masraflarını karşılayacağını söyleyerek polislerle anlaşır. Bihaan’a çok sinirlenir.

Dhruv bu başarısından sonra kimsenin kullanmadığı bir odaya giderek Thapki’nin heykeliyle konuşur. Ona başarısını anlatır ve yakında sana sahip olacağım der. Thapki Bihaan’ın yalan söylediğini düşünüp ona tavır koymuştur. Dhruv salonda Bihaan’a şarap ikram eder. Bihaan ise içmek istemez. O sırada Dhruv şarabı üzerine döker. Bihaan o şekilde Thapki ile konuşmaya gider.

Thapki şarabı tişörtün üzerinde görünce içtiğini düşünür. Bihaan inkar etse de Thapki bak hala yalan söylüyorsun der. Bihaan ise Thapki ona inanmayınca sinirlenerek orayı terk eder. Dhruv Thapki’nin yanına gelerek ona ne olduğunu sorar. Thapki bazen birbirimiz için yaratılmadığımızı düşünüyorum deyip ağlamaya başlar. Dhruv ise planlarının başarısından dolayı gülümser.

Dhruv kimsenin bilmediği odaya gelmiş Thapki’nin heykeliyle konuşuyordur. Ona başarısını anlatarak Poonam’ın elini yaktığı için özür diler ve heykelin elini tutar. Heykelin arkasından Thapki çıkıverir. Dhruv onu görünce şok olur ve burada ne yaptığını sorar. Thapki senden şüpheleniyordum, takip etmesem anlayamazdım der. Neden evliliğimizi engelliyorsun diye sorar. Dhruv seni hala eskisi gibi seviyorum der. Thapki şok olur. Aşk Bir Rüya 24 Mayıs Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 95. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir