Aşk Bir Rüya 94. Bölüm Özeti 23 Mayıs 2020 Dhruv Thapki’yi Kaçırdı

Burak 30 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya son bölümde Thapki’nin doğum gününü evde sadece Dhruv hatırlamıştı. Bihaan ise bu duruma sinirlenmiş Dhruv’un ona neden haber vermediğini sorgulamaya başlamıştı. Bihaan Thapki’ye en güzel hediyeyi almak için çabalarken Dhruv bir plan peşindeydi. Aşk Bir Rüya 23 Mayıs özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 94. Bölüm Özeti

Bihaan elleriyle Thapki’ye kolye yapıyordur. Dhruv kuyumcudan aldığı pahalı kolyeyi alarak Bihaan vermiş gibi Thapki’ye verir. Thapki Bihaan’a gerçeği açıklamak istersen Dhruv onu engeller. Bihaan’a sen benim kardeşimsin lafı olmaz der. Bihaan hala kendisinin almadığını söylemek istiyordur. O sırada kuyumcu arar ve kocanız Dhruv sizi çok seviyor, kolyeyi beğendiniz mi diye sorar. Thapki şok olur. Bihaan’a kolyeyi verir ve artık sana güvenmeyeceğim der. İkili kavga ederler.

Daha sonra Dadi Thapki’ye inci bir kolye verir ve Bihaan bunu senin için yaptı der. Thapki görür ve ağlar. Bihaan’dan onu yanlış anladığı için özür diler. Thapki, Dhruv’a Bihaan’ı düşündüğü için teşekkür eder ve ondan kolyeyi geri almasını ister. Dhruv öfkelenir ve orayı terkeder. Kolyeyi ateşe verir. İlişkinizi de böyle yakacağım der. Shraddha ise bu duruma çok sinirlenir ve Thapki’den kurtulmanın yollarını tekrar aramaya başlar.

Shraddha Thapki’ye tatlı dille bir elbise hediye eder ve onu giymesini ister. Bu elbisenin Thapki’ye kefen olacağını düşünüyordur. Ormana giderek adam tutar ve Thapki geldiğinde onu tuzağa düşürüp ağaca sıkıştırmalarını ister. Adamlar Thapki’yi nasıl tanıyacaklarını sorar o da kırmızı elbisesinden bahseder. Adamlar beklemeye başlar.

Dhruv Dadi’nin Thapki’ye hazırladığı meyve suyunun içine uyku hapı katıyordur. Bihaan Dhruv’u görür ve şok olur. Thapki meyve suyunu tam içecekken Bihaan onu durdurur. Dhruv’un içinde bir şey karıştırdığını gördüm der. Dhruv ise gül suyu eklediğini söyleyerek tadının daha güzel olmasını istedim der. Herkes Dhruv’a şaşkın şaşkın bakarken Dhruv güven kaybetmemek için meyve suyunu içer. Herkesin içi rahatlar.

Dhruv odasında uyumamak için kendini sıkıyordur. Shraddha Thapki’yi ormana yiyecek almak için gönderir. Thapki’nin elbisesi bir yere takılarak yırtılır ve elbisesini değiştirir. Shraddha’nın tuttuğu adamlar Thapki’yi tanıyamaz ve onun yerine Shraddha’yı ağaçlar arasına sıkıştırırlar. Shraddha adamlara bağırır ve beni değil Thapki’yi sıkıştıracaksınız der.

Eve döner mehendi töreni başlamıştır. Shraddha bir yolunu bulup Thapki’yi ormana göndermeyi başarır ve adamlar bu sefer doğru kişiyi kıskaca almışlardır. Ev halkı Thapki’yi merak etmeye başlar. Herkes Shraddha’dan şüphelenir ve gözler ona çevrilir. Dhruv gün boyu benimleydi bir şey yapmadı diyerek onu korur. Ailenin aklına diğer bir düşmanları olan Makhanlal gelir.

O sırada Thapki ağaçların arasında kalmış, endişeli bir şekilde bekliyordur. Suçun başkasının üzerine kalması Shraddha’yı rahatlatır. Bihaan yerde Thapki’nin boyundaki kolyenin inci tanelerini görür ve takip eder. Thapki’yi ağaçta görür ve merdivenle tırmanarak onu kurtarır. Thapki’nin bilinci yerine gelir ve yetişmeseydin ölüyordum der. Bihaan bunu sana kimin yaptığını bulacağım ve cezalandıracağım! der.  Bau ji müfettişten Makhanlal’ı bulmasını ve onu cezalandırmasını ister.

Thapki kendine kuru kıyafetler almak için arabaya biner. Dhruv oraya gelir ve Bihaan’a Thapki’yi ofisteki işler için götüreceğini söyler. Bihaan’ı orada bırakıp gaza basar. Thapki şaşırır ve ne yaptığını sorar. Dhruv sessiz kalarak Thapki’yi bir yere götürerek kitler. Thapki çok korkuyordur. Yerde kırık telefonunu görür ve onu bir şekilde çalıştırarak Bihaan’ı arar. Dhruv’un onu kaçırdığını söyler. Bütün aile şok olur. Bihaan hemen onu bulmak için harekete geçer.

Dhruv ise aradığını farkeder ve onunla gelmezse zehir içerek intihar edeceğini söyler. Thapki tedirgin bir şekilde ne yapacağını bilmiyordur. Dhruv’un telefonu çalar. Telefondaki adam pasaportların hazır olduğunu otelden almasını ister. Thapki’ye benimle geliyor musun yoksa intihar mı edeyim? diye sorunca Thapki onunla gider. Oteldeki adam Bihaan’ın arkadaşıdır ve ona hemen haber verir.

Bihaan, Bau ji ve herkes oraya gelir. Thapki ağlar ve Bihaan’a sarılır. Herkes Dhruv’a bakar. Thapki yaşadıklarını anlatınc Bihaan deliye döner ve Dhruv’a yönelir. Bau Ji onu durdurur ve onunla konuşacağım der. Bau Ji Dhruv’a neden böyle bir şey yaptığını sorar. Dhruv sessiz kalır. Tam o anda Shraddha oraya gelir ve ben neden yaptığını biliyorum der. Aşk Bir Rüya 23 Mayıs Özeti bitti arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 94. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir