Aşk Bir Rüya 93. Bölüm Özeti 22 Mayıs 2020 Dhruv’un Hırsı

Burak 30 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 92. bölüm özetinde Dhruv’un Thapki’ye olan tavrı seyircileri şaşırtmıştır. Dhruv evliliğinin bozulma gerçeğini öğrenince Thapki’yi tekrar elde etmek istemiştir. Başarılı Olacak mı? İlerleyen bölümlerde göreceğiz. Aşk Bir Rüya 22 Mayıs özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 93. Bölüm Özeti

Ofise gelen Thapki senaryo çalışmalarına başlar. Dhruv ise Thapki’ye yemek yedirmeye çalışıyordur. O sırada Bihaan ofise gelir ama kapıdaki bekçi onu Dhruv’un talimatı olduğu içini içeri almaz. Bihaan ısrar edince bekçi Dhruv’un yanına giderek durumu açıklar. Dhruv ise Thapki’nin meşgul olduğunu görüşemeyeceklerini söyle der. Bihaan bekçiyle kavga edecek gibi olur. Dhruv oraya gelir ve Thapki’nin yakında eve geleceğini söyler. Bihaan eve döner.

Vasu Bihaan’ın neden bu kadar erken geldiğini sorar. Bihaan ise cevap vermeyerek sinirli bir şekilde odasına çıkar. Shraddha işkillenir ve Dhruv’u aramak ister. Ona ulaşamayınca resepsiyonu arar. resepsiyondaki adam olayları Shraddha’ya anlatır. Shraddha gülümser. O sırada Dhruv Thapki’ye pastayı yemesi için ısrar ediyordur. Thapki ise Bihaan’ın onu beklediğini söyleyerek pastayı ağzına sürmez.

Thapki işini bitirmiştir. Kapıya yöneldiğinde kapının kitli olduğunu görür. Dhruv da bu duruma şaşırmış gibi yapar. Thapki kapı nasıl kitlendi diye sorunca Dhruv bilmiyorum diye yanıt verir. Kapı ses geçirmez olduğu için kimseye seslerini duyuramıyorlardır. Telefonları da resepsiyonda kalmıştır. Dhruv bu planında başarılı olacağını düşünerek gülümser.

Dhruv çaktırmadan ışıkları kapatır. Thapki karanlıktan korkarak Dhruv’a sarılır. Dhruv ise kan şekerin düştü galiba diyerek pastayı ağzına yaklaştırır. Ağzına yaklaştırırken pastayı yanağının kenarına sürer. Thapki Bihaan’ın onu beklediğini söyleyerek pastayı yemez ama yanağı pasta olmuştur. Thaapki ve Dhruv sonunda eve gelirler. Bihaan nerede kaldıklarını sorarken Thapki çok aç olduğunu söyler ve hemen yemeğe oturmak ister. Bihaan yanağındaki pasta izini görür. Thapki şaşırır ama durumu açıklamayaz. Bihaan ise Thapki’ye tepki koyarak yaptığı yemekten vermez. Thapki ağlar bu sırada Dhruv gülümser.

Vasundara, Thapki ve Bihaan’ın nikah yüzüklerini herkese gösterir. Dadi, Thapki’nin yüzüğünün çok güzel olduğunu söyler. Shraddha Vasundara’nın ona niye böyle bir yüzük vermediğini düşünüyordur. Dhruv ise pis pis bakıyor ve yüzüğü gördükçe sinirleniyordur. Kıskanç Shraddha’nın yüzüğü ele geçirmek için bir planı vardır. Aynı tip sahte yüzüğüyle Thapki’nin yüzüğünü değiştirecektir. Ama bu girişiminde başarılı olamaz.

Dhruv, Bihaan’ın motosikletini alır. Bunu gören Bihaan ne yapacağını sorar. Dhruv evliliğiniz için eksikleri almaya gideceğim ama galiba motorun arızalı der. Bihaan ise bakımlarını yeni yaptırdığını söyler. O sırada Bihaan’ın eli motosikletin tekerine takılır ve kırılır gibi olur. Dhruv endişeleniyormuş gibi yapıp doktora gitmeleri gerektiğini söyler. Bihaan ise bu olaydan kimseye bahsetmemesini bu şekilde düğüne katılacağını söyler. Bihaan düğünün ertelenmesini istemiyordur.

Düğün tekrar başlar.  Dadi Bihaan’dan Thapki’ye yüzüğü takmasını ister. Bihaan’ın eli titriyordur. Herkes merak eder. Bihaan mutluluktan dolayı titrediğini söyler ama Dhruv, Bihaan’ın elinin mutluluktan titremediğini, elinin acıyla titrediği gerçeğini dile getirir. Thapki, Bihaan için endişelenir. Bihaan ise lafa girer ve bu küçük yaranın düğünü yarım bırakmasına izin vermeyeceğim der. Herkes alkışlar. Dhruv yüzüğü takmasına yardımcı olma amacıyla Thapki’ye yüzüğü takar.

Ertesi gün Thapki’nin doğum günüdür. Thapki uyanınca süslemeleri görür ve Bihaan’ın doğum gününü hatırladığını düşünür. Karşısına Dhruv çıkar ve bir çiçek uzatır. Thapki şaşırır. Bihaan oraya gelir ve neden doğum günü olduğunu bana söylemediniz diye sorar. Dhruv ise aile bireylerine hatırlattığını söyler. Vasundara Thapki ve Bihaan’ı yalnız bırakmalıyız bugün onlar için özel bir gün der. Herkes ayrılırken Dhruv pis pis bakar.

Bihaan ve Thapki arasında romantik anlar yaşanır. Bihaan ona nasıl bir hediye istediğini sorar. Thapki ise bütçesinin yettiği kadar bir hediye almasını ister. Bihaan’ın gözü yükseklerdedir. Kuyumcuya gider ve kolyelere bakar. Fiyatları çok pahalıdır, Bihaan’ın almaya gücü yetmez. Dhruv onu uzaktan izliyordur. Bihaan hüzünlü bir şekilde kuyumcudan çıkar. Onun çıkmasıyla beraber Dhruv içeri girer ve en pahalı kolyenin hangisi olduğunu sorar. Dhruv’un yine hain bir planı vardır. Aşk Bir Rüya 22 Mayıs Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 93. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir