Aşk Bir Rüya 92. Bölüm Özeti 21 Mayıs 2020 Dhruv Tapki’nin Peşinde

Burak 29 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya son bölüm özetinde Shraddha evden kovulmuştu. Buna karşı çıkan Dhruv bu evde herkes affedildi Shraddha mı affedilmeyecek? deyince Dadi söyleyecek söz bulamaz ve Shraddha’ya bir şans verir. Eğer bir hata daha yaparsa Dhruv bile onu kurtaramayacaktır. Vasundara’nın evlilik oyunları ve yaşananlardan dolayı Bau Ji bir karar alır. Bu karar ışığında Thapki ve Bihaan’ın evliliğinin tekrar yapılmasını ister. Aşk Bir Rüya 21 Mayıs özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 92. Bölüm Özeti

Sabah Poonam evliliğin tekrarını konuşmak için Mandey ailesinin evine gelir. Krisnakant’ın daha sonra geleceğini söyler ve Thapki’nin tarafında bir tek ben varım der. Suman ve Preeti kendi kararlarıyla gelin tarafı olmak isterler. Dadi buna onay verir. Suman ve Preeti, Bihaan’dan evlenene kadar Thapki ile görüşmemelerini ister. Bütün düzenlemeleri Dhruv üstlenir ve kardeşimin düğününü en iyi şekilde yapacağım der.

Dhruv düğün sabahı Bihaan’ı kahraman gibi giydirir. Bihaan ise kendisini abisine karşı mahcup hissediyordur. Dhruv ondan rahat olmasını, yeni başlangıçlarla olanları unutacaklarını söyler. Konuklar gelmeye başlar. Thapki içeri girer. Bihaan muhteşem görünen Thapki’yi görünce büyülenir. Muhteşem ikili konuklarla ilgilenirler. Suman ve Preeti ikilinin birbirlerine olan sevgilerini kelimelerle ifade etmelerini ister. Thapki hintçe, Bihaan ingilizce kelimeler kullanacaklardır.

Bau ji ve herkes onlardan sevgi ile ilişkilerini başlatmalarını ister. Thapki, herkes mutluluktan payını almalı ben mutluluğu Bihaan ile buldum der. Sıra Bihaan’a gelmiştir ve ingilizce olarak ifade etmesi gerekiyordur. İngilizcesi kuvvetli olmadığı için tam ifade edemez. Söze Dhruv girer ve onun ağzından, Thapki benim parıltılı yıldızım, onu çok seviyorum der. Bihaan, Thapki ve Shraddha şok olur.

Dhruv’un iş arkadaşları orada olduğu için batı kurallarına uygun, sosyetik bir düğün yapıyorlardır. Shraddha meyve suyunu Bihaan’a uzatır. Bihaan onu içer daha sonra Thapki’yle dans etmeye başlar. Batı müzikleriyle dans etmeyi başaramaz ve davetliler onun üstüne gülerler. Bihaan da sinirlenir ve hintçe şarkılar çaldırarak oynamaya başlar. Dhruv onu durdurmaya çalışsa da başarılı olamaz. Bihaan en son yere düşer ve bayılır. Herkes tedirgin olur. Dhruv onun sarhoş olduğunu bu yüzden bayıldığını söyler. Davetliler evlerine dağılır.

Dhruv odada tek kalır ve Thapki’nin resmine bakarak konuşmaya başlar. Yapılan bu batı düğünü Dhruv’un bir planıdır. Dhruv Bihaan’ı herkes karşısında küçük düşürmek istemiştir. Meyve suyunun içine alkol katan da Dhruv’dur. Thapki’yi ellerinden aldıkları için annesi ve kardeşine kan kusar. Fotoğrafa bakarak sen sadece benim yanıma yakışıyorsun, benim olmalısın der.

Aşk Bir Rüya 21 Mayıs Özeti devam ediyor..

Sabah Bihaan uyanır ve Shraddha’nın ona meyve suyu verdiğini hatırlar. Onun yanına giderek meyve suyuna içkiyi sen kattın! der ve sert çıkar. Shraddha ise ben bir şey yapmadım derken Dhruv oraya gelir ve ben oradaydım bir şey katmadı der. Bihaan Dhruv’un lafına inanır ve içkiyi kimin kattığını düşünmeye başlar. Dhruv ise olan oldu, herşeyi unut der.

Kahvaltı için salona inerler. Dhruv en son gelir ve kendisine sandalye kalmadığını görür. İçeriden bir sandalye getirerek Thapki’nin yanına oturur. Sürekli onunla ilgilenir. Dhruv Thapki’yi Bihaan’a yaklaştırmamak için elinden geleni yapacaktır. Bihan evde yemek yapma işine girişir. Thapki onu yemek yaparken görünce gülümser. O sırada Dhruv gelerek bugün yayınlanacak olan programın senaryo yazarının eksikliğinden dolayı yayınlanmayacağını söyler. Thapki söze atlar ve ben yardımcı olurum der. Dadi izin verir. Bihaan lafa atlayarak sadece benim yaptığım yemeği yiyeceksin söz ver der ve Thapki’den sözü alır.

Dhruv’un amacı ise Thapki’nin karnını doyurup eve getirmektir. Ofise giderler ve bir sürprizle karşılaşırlar. Ofis çalışanları pastayı Thapki’nin kesmesini isterler. Thapki pastayı keser. Dhruv pastadan bir dilim Thapki’ye uzat. Thapki Bihaan’a söz verdiğini bu yüzden yemeyeceğini söyler. Dhruv ise çalışmaya geldiğini aç karnına çalışmanın zor olduğunu söyler ama Thapki kararlıdır.

Bihaan yemeği hazırlar ve Thapki’ye mesaj atar. Thapki’nin telefonunu önce Dhruv alır. Mesajı görünce sinirlenir ve siler. Bihaan mesajına cevap alamayınca yemeği ofise götürmeyi düşünür. Vasundara harika bir fikir! deyince Bihaan yola çıkar. O sırada Dhruv ofisin kapısında duran bekçiye giderek herhangi biri buna akrabalarımda dahil gelirse kimseyi kimlik kartı olmadan içeri alma başarılı olursan maaşını iki katına çıkaracağım der. Aşk Bir Rüya 21 Mayıs özeti bitti arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 92. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir