Aşk Bir Rüya 91. Bölüm Özeti 20 Mayıs 2020 Vasu İntihar Etmek İstedi

Burak 29 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 90. Bölümde yaşananlara göz gezdirdiğimizde en dikkat çeken olay Vasundara’nın hizmetçi rolüne bürünmesi oldu. Bu durumdan rahatsız olan Bihaan ve Thapki onu eve geri getirme çabasına girmişlerdi. Vasundara eve dönecek mi? Bau Ji onu affedecek mi? Aşk Bir Rüya 20 Mayıs Özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 91. Bölüm Özeti

Sinha’nın iş arkadaşları eve gelmiştir. Vasundara’nın yaptığı Laddoosları yerken tadına hayran kalırlar. Patron kimin yaptığını sorunca Shraddha Vasundara’yı gösterir. Patron hizmetçi kıyafetiyle Vasundara’yı görür ve işsiz kalırsan gelip bizim evde başlayabilirsin der. Vasundara çok üzülür ve odasına çıkar. Shraddha yanına gelerek ondan özür diler. Vasu gidip kayınvalidesi olduğunu açıklamasını ister. Shraddha ise ondan şimdilik bu şekilde idare etmesini ister. O sırada Patronun hanımı çocukları odaya getirir ve hizmetçi olan Vasundara’dan onları eğlendirmesini ister. Vasundara çok sinirlenmiştir ama sesini çıkarmaz.

Thapki ve Bihaan’n yeni planı evdeki huzuru bozmaktır. Birbirleriyle kavga ederler bunu gören Dadi, Vasundara’nın eksikliğinde evdeki huzurun yavaş yavaş bozulduğunu düşünür. Diğer yanda palyaço kıyafeti giyen Vasundara çocukları eğlendiriyordur. Çocukların annesi onu ne güzel hizmetçi diyerek övmeye başlar. Vasundara çok sinirlenir ama sesini çıkarmamaya devam eder.

Vasundara Shraddha’ya çok yorulduğunu söyleyerek ondan çay yapmasını ister. Shraddha ise çay yerine farklı bir baharat atarak çayı yapar ve gider. Vasundara çayı içince boğazında bir sızlama hisseder ve Shraddha’ya sesini duyurmaya çalışır. Daha sonra Thapki onu görmek için Shraddha’nın babasının evine gelir. Onu hizmetçi rolünde görünce şok olurlar. Patron ve karısı hala hizmetçiyi övüyorlardır. Bunu duyan Thapki deliye döner ve ne hizmetçisinden bahsediyorsunuz siz? O Shraddha’nın kayınvalidesi der.

Patron ve karısı şok olurlar. Bu sırada Shraddha Thapki’yi görür ve endişelenir. Patron özür dilerim bilmiyorduk diyerek oradan ayrılırlar. Thapki Vasundara’yı elinde tutar ve tüm bunları neden yaptığını sorar. Vasundara boğazını tutarak hiçbir şey söylemez. Thapki, Shraddha’yı azarlar ve gördüğü herşeyi evde anlatacağını söyler.  Vasundara onu durdurur ve kimseye söyleme der. Thapki ağlar ve eve döner.

Thapki ve Bihaan evde yeni bir plan düşünürler. Thapki Bihaan’ın tişörtüne bir ruj izi sürer. Bihaan bu tişörtü giyip salona iner Dadi onu görünce şaşırır ve sen Thapki’yi mi aldatıyorsun diye sert çıkar. Bau Ji ise sopasını alır ve Bihaan’ı dövmek ister. O sırada Thapki aşağıya iner ve ne olduğunu sorar. Bau Ji apar topar Bihaan’ı gönderir ve bir şey olmadığını söyler. Thapki ve Bihaan birbirlerine bakarak sırıtırlar.

Ertesi gün Thapki Bau Ji’nin çantalarını kapının önüne koyar. Herkes şok olur. Thapki söze girer ve Vasundara’yı da bir şeyler gizlediği için tek hatasına kapı dışarı etmiştik, şimdi de Bau Ji benden bir şeyler saklıyor der.Herkes boş boş onlara bakarken Thapki, Bau Ji’ye dönerek ruj izi benim oyunumdu. Vasundara’nın halinde anlamanız için yaptım der. Dhruv söze girer ve annemin yaptığı hata çok büyüktü der. Thapki ise tövbe etti aynı zamanda çok pişman diye cevap verir. Bau Ji sinirlenir. Thapki ona dönerek affetmen için ne olması gerekiyor diye soruyor. Bau Ji ise hayatını kaybettiği gün ona inanacağım diyor. Herkes şok olur.

Aşk Bi Rüya 20 Mayıs Özeti devam ediyor…

Shraddha Vasundara’ya duygusal baskıya devam ediyordur. Vasundara artık aklına intihar etmeyi getirmektedir. Daha sonra Bihaan’a bir telefon geliyor. Telefondaki adam annesini bir kayalıklarda gördüğünü söylüyor. Bihaan endişeleniyor ve bütün aileyle beraber onu durdurmak için yola çıkıyorlar. Vasundara gözlerine bir bez bağlamış kayalıklarda yürüyordur. Bihaan ve Dhruv onu belinden tutarlar. Vasu ailesini görünce şok olur ve ağlamaya başlar. Dadi söze girer ve seni affettik der. Onu eve götürürler.

Thapki anahtarları Vasundara’ya geri verir. Dadi Vasundara’dan tekrar evi yönetmesini ister. O sırada içeriye bir doktor girer. Shraddha’yı muayene etmesi için Bau Ji çağırmıştır. Shraddha panikler, hamile olmadığı ortaya çıkacaktır. Shraddha ben bebek için kontrole dün gittim daha der ve doktoru gönderir. Shraddha çok sinirlenmiştir ve evin huzurunu bozmak için bir plan düşünür. Shraddha mutfağa gider ve brinjal’e patlayıcı tozu doldurur. Bu plan ışığında Thapki yemeği hazırlarken patlayıcı patlayacaktır ve olay Thapki’nin üstüne kalacaktır.

Thapki brinjalleri kızartmak yerine fırında pişirmeyi düşünüronları fırına atar ve oradan çıkar. Shraddha ise mutfağa girer ve o sırada patlama gerçekleşir. Thapki koşarak oraya gider Shraddha’yı baygın görür. Onun için bir doktor çağırırlar. Bihaan ise o sırada çöpte patlayıcı tozunun kutusunu görür. Vasu ve bütün aile bu olayın nasıl olduğunu düşünürken Bihaan birinin kasıtlı patlayıcı koyduğunu ve Thapki’yi öldürmek istediğini söyler.

Bau ji ve Vasundara bunu kimin yapabileceğini sorarlar. Bihaan Shraddha diyince hepsi şok olur. Bihaan, Shraddha’nın bunu yaptığını, çünkü Thapki’yi öldürmek istediğini söyler. Shraddha ise bu suçlamaları reddeder. O sırada doktor araya girerek Shraddha’nın hamile olduğunu söylemiştiniz ama o hamile değil der. Başta Dhruv olmak üzere herkes çok şaşırır. Vasundara Shraddha’yı tokatlar. Ona utanmaz diyerek azarlar. Planı Shraddha’nın yaptığı kesinleşmiştir.

Shraddha ağzını açar gözünü yumar. Dhruv ve Thapki evliliğini bozan Vasundara’nın yüzünden Thapki’yi öldürmek istedim çünkü Dhruv’un kalbinde hala daha Thapki var! Mağdur olan benim diyerek kendini acındırır. Vasundara bu kelimelerin ve gözyaşlarının bir anlam ifade etmediğini söyler.Pandey Nivaas’ın sana yeri yok, buradan git, bu senin cezan diyerek onu evden kovar. Dhruv, Shraddha’nın hiçbir yere gitmeyeceğini söyler. Herkes şok olur. Aşk Bir Rüya 20 Mayıs Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 91. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 91. Bölüm Özeti 20 Mayıs 2020 Vasu İntihar Etmek İstedi” üzerine 1 yorum

  1. gate.io legit dedi ki:

    I every time used to read paragraph in news papers but now as I am a user of net so from now I am usingnet for posts, thanks to web.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir