Aşk Bir Rüya 90. Bölüm Özeti 19 Mayıs 2020 Vasu Hizmetçi Oldu

Burak 28 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya 89. Bölüm özetinde Vasundara Babanın talimatıyla evden kovulmuştu. Bunu fırsat bilen Shraddha onu babasının evine götürmüş ve evin hizmetçisi yapacağını söylemişti. Shraddha planında başarılı olacak mı? Vasundara’yı bu bataklıktan kim kurtaracak? Aşk Bir Rüya 19 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 90. Bölüm Özeti

Vasundara’nın evden ayrılmasıyla beraber Dadi onun boşluğunu doldurmak ister. Suman ve Preeti kendilerini seçmesini beklerken Dadi Thapki’yi seçer ve anahtarları ona verir. Suman ve Preeti Thapki’yi çok kıskanırlar. Diğer yanda Shraddha yerleri silerken beli ağrıyormuş gibi yapar. Onu gören Vasundara dayanamaz ve Shraddha’nın yerine yerleri silmek için işe koyulur. Shraddha, Vasundara’nın zemini temizlediğini görünce gülümser.

Bihaan, Vasundara’nın fotoğrafına bakarak ağlıyordur. Thapki oraya gelir ve Vasundara’nın resminin karşısına geçerek hiç kimse sizin yerinizi dolduramaz, seni geri getireceğime söz veriyorum anne der. Bihaan ise bu işte onun yanında olacağını belirtir. Bihaan ve Thapki ikilisi Vasundara’yı tekrar eve getirmek için bir şeyler yapmayı düşünürler.

Ertesi gün Sinha Shraddha’ya babasının misafirlerinin geleceğini söyleyerek laddoos (hint yemeği) yapmasını ister. Shraddha ise nasıl yapıldığını bilmediğini dile getirir. Vasundara söze atlar ve ben yaparım der. Shraddha içinden kraliçeydin şimdi hizmetçi oldun gibi sözler geçiriyor, pis pis gülüyordur. Vasundara laddoos yemeğini yaparken Thapki’ye yaptığı işkenceleri düşünüp çok üzülüyordur.

Shraddha Vasundara’nın üzerine turşu suyunu bilerek döker. Sıradaki amacı ona hizmetçi elbiselerini giydirebilmektir. Vasundara üstünün battığını görünce Shraddha’ya depodaki çantasından yeni bir kıyafet getirmesini ister. Shraddha Vasundara’nın bütün kıyafetlerini sıçanlara yedirmiştir. Vasundara bu vahim durumu görünce mütevaazi bir şekilde evde eski de olsa bir şey varsa ben onu giyerim der. Shraddha evde bir tek hizmetçi sarisi olduğunu, diğerlerinin kuru temizlemeye verildiğini söyler. Vasundara pembe hizmetçi sarisini mecburen giyer ve Thapki’ye giydirdiği hizmetçi elbisesini hatırlar…

Dadi Thapki’den birisini arı kovanından bal çıkarması için çağırmasını ister. Suman ve Preeti hemen lafa atlarlar ve Dadi’nin gözüne girmek isterler. Arıların yanına yaklaşan Suman’a bir arı musallat olur. Preeti o arıyı yakalayarak onu kurtarır ama başlarını kaldırdıklarında bütün arılar peşlerine takılmıştır. Herkes oraya toplanır. Çok tedirgin olurlar. Thapki söze girer ve yakaladığınız arıı serbest bırakırsanız hepsi gidecek der. Arıyı serbest bırakırlar ve bütün sürü oradan ayrılır. Thapki bir kere daha kahraman olmuştur.

Ertesi gün Bihaan ve Thapki Vasundara’yı görmeye giderler. Onu hizmetçi kıyafetiyle görünce şok olurlar. bihaan Shraddha’ya bağırmaya başlar. Vasundara onu durdurur ve kendi isteğimle giydim diyerek durumu açıklar.  Shraddha ise Vasundara’yı daha fazla rahatsız etmeyi düşünüyordur. Bihaan ve Thapki yeni bir plan yaparak eve dönerler.

Thapki hayvanat bahçesi için bilet almıştır. Onu aile bireylerine göstererek topluca gitmeliyiz der. Suman ve Preeti bu duruma sevinince Dadi izin verir. Thapki söze girerek anneminde gelmesini istiyorum der. Dadi kabul etmez. Bihaan Shraddha’yı arayarak olayı açıklar. Onu tehdit ederek Vasundara’yı alıp hayvanat bahçesine gelmesini ister. Herşey tesadüfmüş gibi görünecektir. Shraddha korkar ve telefonu kapatır. Pandey ailesi hayvanat bahçesine ulaşır. Thapki Bihaan’a annesinin neden geç kaldığını, gelmezse bütün planın başarısız olacağını söyler. Bihaan ise endişelenme Vasu buraya gelecek der.

Shraddha Vasundara ile beraber hayvanat bahçesine gelir. Pandey ailesi Vasundara ile karşılaşınca Bau Ji şaşırır ve senin burada ne işin var diye sorar. Shraddha söze girerek Thapki bütün ailenin burda olduğunu söyledi ve buraya gelmemizi istedi der. Bau Ji sinirlenir. Thapki’nin planı Bau Ji ve Vasundara aşkını tekrar gün yüzüne çıkarmaktır ama başaramazlar. Bau Ji Vasu’ya hala çok öfkelidir. Aşk Bir Rüya 19 Mayıs özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 90. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir