Aşk Bir Rüya 89. Bölüm Özeti 18 Mayıs Vasu Evden Kovuldu

Burak 28 Nis 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin beğenilen dizisi Aşk bir Rüya son bölümde yaşananlar okurlarımızı bir hayli meraklandırmıştı. Shraddha’nın Thapki evlilik gerçeğini öğrenmesi ile eline büyük bir koz geçmişti. Bu durum Vasundara’yı bir hayli tedirgin etmiş gibi görünüyordu. Aşk Bir Rüya 18 Mayıs Özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 89. Bölüm Özeti

Evde puja hazırlıkları vardır. Vasundara ise Shraddha’nın sözlerini hatırlayarak kendini suçlu hissediyordur. Bütün hatalarını ve yaptıklarını aileye açıklayıp rahatlamak ister. İlk olarak Dhruv’a söyleyecektir. Onun yanına giderken Thapki onu durdurur ve ne söyleyeceğini sorar. Vasundara herşeyi oğluna açıklayacağını söyleyince Thapki ona engel olur. Shraddha ise bu olayı Vasundara’nın ağzından herkesin duymasını istiyordur ve bir planı vardır.

Shraddha tapınağa bir mikrofon koyar ve bağladığı hoparlörleri herkes duyacak şekilde eve yerleştirir. Daha sonra Vasundara’ya giderek Lord’dan af dilemesini bu şekilde affedileceğini söyler. Bu durum Vasundara’nın aklına yatar ve tapınağa gider. Tanrı’ya içini döken Vasundara konuştuklarının hoparlörlerle duyulduğundan bihaberdir. Evdeki herkes Vasundara’nın yaptıklarını duyunca şok olur. Dhruv ise resmen yıkılır ve ağlamaya başlar.

Dadi Vasundara’nın yanına gelerek ona bu söylediklerin doğru mu? diye sorar. Vasundara ise mikrofonu görünce şok olur ve evet doğru der. Lafa Bau Ji girer ve bu aile size güvendi sizde bizi aldattınız! diyerek Vasundara’ya sert çıkar. Vasundara çok üzgündür ve oğlundan kırıcı sözler duymaktadır. Dhruv, her anne çocuğunun mutluluğunu ister ama sen benimkini mahvettin! Artık benim annem değilsin der. Vasundara, Thapki ve Bihaan ağlıyordur. Dhruv odasına çekilmiş olanları düşünüp kahrolur. Shraddha içeri girer ve onu teselli etmeye çalışır.

Sabah Suman ve Preeti Vasundara’yı tapınakta uyuya kalmış bir şekilde bulurlar. Dhruv onu görünce sinirlenir ve kahvaltıya gider. Bihaan ve Thapki, Vasundara’yı görünce kendilerini kötü hissederler. Thapki Vasundara’ya bir şeyler yemesi gerektiğini söyler ama Vasundara’nın ağzını bıçak açmıyordur. Thapki daha sonra Dhruv’a gider ve annesinin hatasını anladığını söyleyerek onu affetmesini ister. Dhruv ise umurunda olmadığını onu affetmeyeceğini dile getirir.

Aşk Bir Rüya 18 Mayıs Özeti devam ediyor..

Bau Ji, Vasundara ile karşı karşıya gelir ve tabiri caizse ağzını açar gözünü yumar. Ona nefretini kustuktan sonra evde görmek istemediğini belirtir. Vasundara’yı resmen evden kovar. Thapki olaya el atmak ister ama başarılı olamaz. Vasundara evin huzur ve mutluluğu için buradan gideceğim der. Shraddha odasına gider. Vasundara’nın kovulmasından çok mutludur. Babasını arar ve olayları anlatır. Shraddha’nın babası hizmetçilerinin evden ayrıldığını ve bir hizmetçi lazım olduğunu söyler. Shraddha’nın yeni hizmetçi adayı resmen Vasundara olmuştur.

Shraddha Vasundara’dan onunla gelmesini ve babasının evinde kalmasını ister. Bu fikir Vasundara’nın aklına yatmıştır çünkü başka kalacak yeri yoktur. Bihaan ve Thapki gitmemesi için ellerinden geleni yaparlar ama başarılı olamazlar. Evden tam çıkarken Dadi gelerek iki çift laf etmek ister. Vasundara’ya zamanında Thapki’yi bu şekilde kovmuştun, kötülüklerinin cezasını çekiyorsun der. Vasundara ağlayarak evden çıkar.

Shraddha ve Vasundara baba evine varmışlardır. Sinha onları görünce şaşırır ve Vasundara’ya iyi davranmaya çalışır. Shraddha’yı kenara çeker ve ben senden hizmetçi getirmeni istedim sen anneni mi getirdin? diye sorar. Shraddha, Vasundara’nın evin hizmetçii olacağını söyler. Bunu duyan Sinha şok olur. Shraddha’ya dönerek bunun doğru olduğunu düşünüyorsan benim için sorun yok der ve gider. Aşk Bir Rüya 18 Mayıs Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 89. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir