Aşk Bir Rüya 88. Bölüm Özeti 17 Mayıs Vasu’nun Zor Anları

Burak 27 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisi son bölümde Thapki ve Bihaan’ın birbirlerine olan itiraflarıyla çok keyifli olmuştu. Son sahnede Shraddha’nın radyo programına bağlanıp Thapki ile ilgili bir şeyler söylemesi bizleri meraklandırmıştı. Aşk Bir Rüya 17 Mayıs özeti başlıyor arkadaşlar. Keyifli okumalar dilerim.

Aşk Bir Rüya 88. Bölüm Özeti

Shraddha radyo programındaki adamla çok iyi arkadaşlık kurmuştur. Sunucunun adı Rahul’dur. Shraddha’nın planı Thapki’nin kekemeliğiyle ilgilidir. Rahul’a Thapki’nin kekeme olduğunu söyleyerek istek parçasından bir bukle okutursan bütün dinleyicilerini güldürürsün der. Rahul tamam diyerek Shraddha’nın bağlantısını kesip Thapki’yi bağlar. Thapki’den istek parçasından bir kısmı söylemesini ister.

Thapki kekelemeye başlar. Bunu duyan Rahul kahkaha atarak sizi seven adamın kalbi körelmiş olmalı der. Bihaan ise bu sırada radyoyu dinler çok sinirlenir ve arabayla radyo istasyona gitmek için yola çıkar. O sırada hakaretlere maruz kalan Thapki ağlamaya başlar. Bihaan radyo istasyonuna girerek Rahul’e silahını doğrultur. Sunucu ne yapacağını bilemez şok olur. Bihaan radyonun başına geçerek herkesi selamlar. Thapki ve ailesi şok olurlar.

Bihaan canlı yayında Rahul’e sorular sorar. Sunucu korkudan kekeleyerek cevap verir. Bihaan, Thapki gibi konuşmaya başlayan Rahul’e döner ve seninle Thapki arasındaki fark nedir diye sorar. Herkes Bihaan’ı dinlerken gülümser. Sunucu hiçbir şey söyleyemez. Bihaan ise ikinizin arasındaki fark cesaret diyerek Rahul’den özür dilemesini ister. Rahul Thapki’den özür diler. Pandey ailesi çok mutlu olurlar. Mutlu olmayan tek kişi vardır o da Shraddha. Planı resmen başına yıkılır.

Aşk Bir Rüya 17 Mayıs Özeti devam ediyor..

Olay kapanmış olsa da Vasundara gidip Rahul’e bir ders vermek ister. Radyo istasyonuna varınca Shraddha’yı görür ve şok olur. Vasundara ona dönerek sana güvenmem yanlıştı, yaptığın çok büyük bir ayıp der. Shraddha yalandan ağlar ve özür diler. Vasundara Dhruv’un bebeği için seni affedeceğim, ama yaptığınız hata, bunun için cezalandırılacaksınız der. Eve gelirler Vasundara ondan ev işlerini yapmasını cezalı olduğunu söyler. Suman neden cezalı olduğunu sorsa da Vasundara söylemez.

Shradhha yorulduğu kadar sinirlenmiştir. Elinden bardak düşer ve parçalanır. Cam parçalarını görünce aklına bir plan gelir. O sırada Bihaan’ın dolabında ki Katrina fotoğrafını gören Thapki onu kıskanır ve fotoğrafı atar. Thapki’nin içine bir kurt düşmüştür. Katrina hindistanda ünlü bir film oyuncusudur. Sesini değiştirerek Bihaan’ı arar ve Katrina olduğunu, buluşmak istediğini söyler. Bihaan Katrina’nın onu aradığını görünce şok olur. Katrina kılığına giren Thapki ona buluşmak istediğini söyler. Bihaan olanlara inanamaz çok şaşkındır ve buluşmak ister.

Bihaan hazırlanıyordur o sırada Thapki gelir. Nereye gideceğini sorar. Bihaan eski bir arkadaşla buluşacağım der ve çıkar. Thapki de sarı elbisesini giyerek çıkar ve Bihaan’dan önce oraya varır. Sarı elbiseyi gören Bihaan Katrina sandığı Thapki’ye övgüler yağdırır ve sen benim ilk aşkımsın der. O sırada aklına Thapki gelir ve yüzü düşer. Artık evli olduğunu anlar Katrina’nın yüzünü görmeden orayı terk eder. Thapki bu durumdan memnun olur.

Vasundara, Thapki’nin yanına giderek Dhruv ile olan evlilik davetiyesini gösterir. Thapki çok duygulanır. Vasundara belki yanlış yaptım ama böylesi daha hayırlıymış der. Shraddha onları dinliyordur. Herşeyi öğrenir ve şimdi bittiniz der. Dhruv’a herşeyi anlatmayı düşünür.

Vasundara gece ışıkları kapatıyordur o sırada Shraddha’nın ağladığını görür ve ona ne olduğunu sorar. Shraddha herşeyi duydum evliliklerini siz bozmuşsunuz der. Vasundara gerilir. Shraddha nasıl hala yüzlerine bakabiliyorsun? deyince Vasundara ağlamaya başlar. Shraddha şimdi hiçbir şey olmamış gibi Dhruv’un yanına gideceğim ve hiçbir şey söylemeyeceğim der. Vasundara vicdan azabı çekmeye başlar. Shraddha ise ona çektirdiği bu vicdan azabıyla mutlu olur. Shraddha aile bireylerine bu gerçeği söyleyecek mi? İlerleyen bölümlerde göreceğiz arkadaşlar Aşk Bir Rüya 17 Mayıs Özeti bu kadardı.

Aşk Bir Rüya 88. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 88. Bölüm Özeti 17 Mayıs Vasu’nun Zor Anları” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    7.kanalın en güzel kararı ( Keziban yenge )dizisi.Teşekkürler. Hint dizileriyle içimiz karardı adeta.Sıkıntılı bir zamanda isabetli bir karardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir