Aşk Bir Rüya 87. Bölüm Özeti 16 Mayıs Thapki’den Aşk İtirafı Geldi

Burak 26 Nis 2020 Analizler  0

Bihaan’ın nişanı için hazırlıklar sürüyordur. Dadi Thapki’ye ışıklandırmayı ayarlaması için görev vermesiyle beraber düzenlemeler yapıyordur. Bihaan oraya gelir ve bu durumdan memnun musun diye sorar. Thapki senin kararın diyerek işin içinden çıkmaya çalışır. Bihaan eğer bu nişanı durdurmak istiyorsan çok kısa vaktin kaldı der ve gider. Aşk Bir Rüya 16 Mayıs özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 87. Bölüm Özeti

Shena Thapki’nin yanına gelir ve nasıl göründüğünü sorar. Thapki’nin morali bozuktur. Shena ona neyin var diyerek ilgilenir. Thapki bir şeyim yok dese de Shena, eğer Bihaan’a karşı bir şeyler hissediyorsan bu nikahı bozabiliriz der. Thapki ise hayır bir şey hissetmiyorum der ama içten içe çok üzülüyordur. Dadi Bihaan’ın yanına gelir ve neden moralinin bozuk olduğunu sorar. Bihaan, Thapki hiçbir şey söylemedi diyerek nişanlanmak istemiyorum, delireceğim diye ekler. Dadi, Thapki’nin duygularını gerçekleştireceğini söyleyerek onu rahatlatır.

Shraddha bütün planı Thapki’ye söylemek için harekete geçer. Tam Thapki’nin yanına geldiğinde Suman ve Preeti gürültü çıkarırlar Thapki onu duyamaz. Preeti Shraddha’yı sıkıştırır ve ağzını kapatması için onu uyarır. hiçbir şey söylememesi için uyarır. Merasim yavaş yavaş başlıyordur. Shena ve Bihaan dans etmeye başlarken Thapki onları görür ve ağlamaya başlar. Oradan ayrılarak Bau Ji’nin (Baba’nın) yanına gider.

Aşk Bir Rüya 16 Mayıs Özeti devam ediyor…

Bau Ji ile dertleşmeye başlayan Thapki düşüncelere dalar ve aklı başına gelir. koşarak Bihaan’ın yanına gelir ve bu evliliğe izin vermiyorum der. Bihaan yüzüğü göstererek bu yüzüğü sana takmak istiyorum der. Thapki ağlayarak başını sallar. Bihaan Shena’nın sadece arkadaşı olduğunu dile getirerek bizi yakınlaştırmak için burada der. Thapki’nin içi rahatlar ve SENİ SEVİYORUM! der. Bihaan da aynı şekilde karşılık verir. Çok romantik anlar yaşanıyordur. Bütün aile oraya gülümseyerek gelir ve alkışlar.

Shena, Bihaan senin gibi bir hayat arkadaşı bulduğu için çok şanslı diyerek onları kutlar. Thapki ona teşekkürlerini iletir. Thapki ve Bihaan birbirlerine alınan yüzükleri takarlar. Bütün aile çok mutludur. Odalarına çekilirler Bihaan ve Thapki yatağa girerler. Birbirlerini görürler ve garip hissederler. Bu olaylardan sonra bir çok romantik sahneye tanıklık edilir.

Aile bireylerinin yeni amacı evde onları yalnız bırakmaktır. Bunun için Vasundara bir plan yapar. Dadi Thapki’yi arar ve Ballu’yu tapınağa götürdülerini söyleyerek böylece ikiniz de yalnız kalabilirsiniz der. Bihaan ve Thapki birbirlerine bakakalırlar. Bihaan ona gergin olmamasını ister, ben senin kocanım, seni seviyorum, sana bir kez sarılabilir miyim? diye sorar. O sırada eli teybe çarpıyor ve romantik bir şarkı açılıyor. Thapki ise kaçan kovalanır mantığıyla kaçıyordur.

Bihaan onu sonunda yakalar ama Thapki’nin hıçkırığı tutmuştur. Thapki bu sefer de onu bahane ederek erişte yemesi gerektiğini söyler. Bihaan eriştelerin olduğu kabı almaya çalışırken yere düşer ve erişteler yere saçılır. Bihaan sinirlenir ve Thapki’ye dönerek al istediğin oldu gidiyorum der ve gider. Thapki üzülür, Bihaan’a olan aşkını nasıl gün yüzüne çıkaracağını bilmiyordur. O sırada radyo hala çalıyordur. Radyo programını arayarak  kocamdan özür dilemek istiyorum, onun için bir şarkı çalabilir misin? der. O sırada Shraddha bir markette alışveriş yapıyordur ve radyoda Thapki’nin sesini duyar.

Thapki’nin radyodaki çağrısını duyan Bihaan yumuşar ve gülümsemeye başlar. O sırada Shraddha radyo programını arayarak oradaki adamla arkadaş olmayı başarır. Adam programa geçeceğim hemen ne isteidğini söyle der. Shraddha’nın aklında yeni bir plan vardır. Az önce çağrı yapan Thapki’yle ilgili bir şey yapacağını söyler. Shraddha’nın yeni planı ne? İlerleyen bölümlerde göreceğiz. Aşk Bir Rüya 16 Mayıs Özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 87. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Aşk Bir Rüya 87. Bölüm Özeti 16 Mayıs Thapki’den Aşk İtirafı Geldi” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Tpkide bihanda ikiside salğın teki

  2. Bihan ve Thapki dedi ki:

    Manish Goplani muhtesemsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.