Aşk Bir Rüya 86. Bölüm Özeti 15 Mayıs 2020 Thapki Sinirleniyor

Burak 26 Nis 2020 Analizler  0

Kanal 7’nin vazgeçilmezi olan Aşk Bir Rüya dizisi tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam ediyor. Son bölümde Vasu ve Dadi’nin planı ışığında Bihaan Thapki’yi kıskandırmaya çalışmış, bu girişimde başarılı olmuştu. Thapki’nin Bihaan’a olan aşkını itiraf etmesine ramak kalmıştı. Aşk Bir Rüya 15 Mayıs özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 86. Bölüm Özeti

Shena yeni kısa bir elbiseyle ortaya çıkarak nasıl göründüğünü sorar. Bihaan çok güzel görünüyorsun deyince Thapki’nin kıskançlık krizi tutar. Aynı elbiseden giymek için odasına çekilir ama Thapki’nin o kadar kısa elbisesi yoktur. Uzun bir elbisesini makasla kısaltır. O sırada Bihaan merak eder ve Thapki’nin odasına doğru yaklaşır. Thapki elbiseyi çok kısa kesmiştir. Bu yüzden utanır ve yorganın altına girer. Bihaan oraya ulaşır ve neden yorganın altındasın diye sorar. Thapki üşüdüğünü söyleyerek titremeye başlar.

Bunu duyan Bihaan tabiri caizse ortalığı ayağa kaldırır. Herkesi Thapki’nin başına toplar. Dadi ateşine bakar ve ateşi olmadığını söyleyerek battaniyeyi açmaya çalışır. Thapki ise onu engeller. Sheena, Bihaan’dan doktor çağırmasını ister. Thapki hayır, doktor çağırma iyi olacağım diyerek onu da geçiştirir. En son Vasundara tamam bırakalım biraz dinlensin der. Thapki bir süre uyur. Uyanır ve Bihaan’ı bulamaz. Bihaan’ın nereye gittiğini düşünür ve görmeye gider. Bihaan’ı Sheena ile birlikte görür. İkisi de karpuz yiyerek oturuyordur. Onları gizli gizli izlemeye başlar. O sırada Thapki’yi hıçkırık tutar ve orada olduğunu belli eder. Sheena hıçkırıklarını durdurmak için ona su verir.

Sabah Bihaan tişörtünü almak için dolabı açar. Dolapta Thapki’nin kesilmiş elbisesini görünce şaşırır ve dün yaşananları hatırlayarak olayı çözer. Thapki’nin onu kıskanması çok hoşuna gidiyordur. Thapki ve Suman aşağıda yemek hazırlıyorlardır. Suman Thapki’ye bazen sevginin kanıtı tek kapta 2 kişinin yemek yemesidir der. Bunu duyan Thapki Bihaan ile kendine 1 tabak yemek koyacaktır. Thapki’nin aşkını itiraf etmesine ramak kalmıştır.

Aşk Bir Rüya 15 mayıs özeti devam ediyor..

Bihaan Thapki’ye yaklaşarak bir şeylerin yandığını söyler. Thapki ise yanık kokusu alamadığını söyleyerek ne demek isteidğini sorar. Bihaan kesilmiş elbiseyi göstererek kalbinin yandığını ifade eder. Thapki şok olur. O sırada Dhruv Vasundara’ya Thapki ve Bihaan aşkının gerçek olmadığını, Thapki’nin onu sevmediğini söylüyordur. Yani Thapki Bihaan’ı kıskanırken Dhruv da Thapki’yi kıskanıyordur.

Bihaan Thapki’yi kenara çekerek artık itiraf etmelisin, Shena ve beni yan yana görmeye dayanamıyorsun der. Thapki ise inkar eder. Bihaan sinirlenir. O sırada Shena oraya gelir ve Thapki’nin neyi inkar ettiğini sorar. Bihaan ise konuyu değiştirerek seninle selfie çekilmek istiyorum der ve fotoğraf çekilirler. Thapki bu duruma sinirlenir ve telefonu eline alır. Bihaan ve Shena’ya yakın durmalarını onların fotoğrafını çekeceğini söyler. Bihaan şok olur.

Suman herkese bugün Bihaan ve Thapki’nin aynı tabakta yemek yiyeceğini söyler. Yemek faslına geçerken Bihaan Shena’ya yakın oturur. Bunu gören Thapki’nin sinirleri tekrar tepesine çıkar. Suman yemek tabaklarını dağıtırken Thapki’ye senin tabağın nerede diye sorar. Thapki bir tabak göstererek bu benim tabağım diyerek Bihaan ve Shena aynı tabaktan yiyecekler der ve odasına çıkar. Herkes şok olur.

Dadi ve Vasundara yeni bir plan düşünürler. Dadi bir pandit çağırır. O sırada Vasundara Thapki’ye aşağı gelmesi gerektiğini söyler. Pandit’i gören Thapki düğün mü var der. Dadi Shena ve Bihaan’ı evlendireceğini söyler. Thapki çok şaşırır bir o kadar da sinirlenir ve gider. Sonraki gün Vasundara Thapki’ye gelip Bihaan ve Sheena’in nişanları için yüzük seçiminde onlara yardım etmesini ister. Thapki oraya gelir ve bir şey açıklayacağını söyler. Herkes merakla Thapki’yi dinliyordur.

Bihaan’ın plandan haberi yoktur. Bihaan içeri girer ve Vasundara’nın Bihaan ve Sheena’in nişanlandığını söylediğini duyar. O sırada planı anlar ve kendü yüzüğümü kendim seçmeliyim diyerek evi de fazla süslemeye gerek yok sade bir düğün olacak der. Bunları duyan Thapki kendini daha fazla tutamaz ve ağlamaya başlar. Aşk Bir Rüya 15 mayıs özeti bu kadardı arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 86. Bölü Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir