Aşk Bir Rüya 85. Bölüm Özeti 14 Mayıs 2020 Thapki Bihaan’ı Kıskandı!

Burak 26 Nis 2020 Analizler  0

Kanal 7’in sevilen dizisi Aşk Bir Rüya’da yaşanan gelişmeler izleyicilerin aklını başından almıştı. Babanın sağlığına geri kavuşması ile sevinen izleyiciler. Thapkinin Bihaan’a aşk itirafında bulunması için nefeslerini tutmuştu.Geçtiğimiz günlerde bu itirafı yapmayan Thapki ilerleyen bölümlerde bunu yapacak mı? Aşk Bir Rüya 14 Mayıs Özeti sizlerle…

Aşk Bir Rüya 85. Bölüm Özeti

Bihaan geçen bölümden de bildiğimiz gibi Thapki’ye ilanı aşk etmiş ve onunda bir karşılık vermesi için beklemiştir. Ancak Thapki sürekli zaman isteyip onu geçiştirmeye çalışmaktadır. Bihaan onu sıkıştırırken Vasundara ve Dadi Bihaan’ın bir itiraf beklediğini anlarlar. Daha sonra bütün aileyi bir araya toplayıp Bihaan’ın beklediği cevabı alması için Thapki ile konuşmaları kararını verirler.

aşk bir rüya 85. bölüm 1. kısım

Thapkinin aşkını ilan etmesi için bütün aile seferber olmuştur. Bihaan, Thapki kendisiyle bu konuyu konuşana kadar ondan uzak kalmaya karar vermiştir. Ertesi gün erkenden kalkan Thapki, Bihaan’ın yorganını örtmediğini görür. Yorganı alıp onun üstüne örterken Bihaan Katrina ismini  sayıklamaya başlar. Thapki bu ismi duyunca çok sinirlenir ve yorganı üstünden çekip oradan ayrılır. Bihaan aynı şekilde sayıklarken devamında ben Thapki’yi seviyorum diye devam eder.

aşk bir rüya 85. bölüm 2. kısım

Dadi ve Vasundara Thapki’ye aşkını itiraf ettirmek için bir plan yapıp Thapki’nin yanına giderler. Ona senin Bihaan ile mutlu olduğunu düşünmüyoruz deyip onu Shena adında bir kızla nikahlandıracağız derler. Thapki bunları duyunca şok geçirir ve elindeki malzemeler elinden düşer. Shraddha ise her şeyden bir haber bunu duyunca Thapkinin sonundan gözden çıkarıldığını düşünüp sevnir. Thapkinin çok üzüldüğünü gören Vasundara ve Dadi gizli gizli sırıtırlar. Suman bütün oyundan haberdardır ve lafa girip Shena’nın bu nikahı çabucak bitirmesini istediğini ve Ailesini bizim eve çağırdığını söyler.

aşk bir rüya 85. bölüm 3. kısım

Vasundara onu onaylayarak Bihaan ile Shena’nın düğünden sonra istedikleri gibi yaşayabileceklerini söyler. Thapki’ye dönüp o ikisinin evlenmesi konusunda bir sıkıntın yoktur umarım der. Thapki adeta dilini yutmuştur ve hiçbir şey diyemez. Vasundara sıkıntı yok o zaman Shena ve Bihaan’ın birbirini sevmesini Thapki sağlayacaktır deyip oradan ayrılır. Thapki bütün duydukları karşısında ne tepki vereceğini bilemez. Bir müddet sonra Shena ve annesi gelir. Onları Vasundara ve plana ortak olanlar karşılar.

aşk bir rüya 14 mayıs 4. kısım

Shena, Bihaan’ı küçüklüğümden beri tanıyorum ona yardım etmek için her şeyi yapabilirim der. Annesi de sizin gibi bir aileye destek olmak bizim için büyük onurdur der. Bu arada Thapki gelir. Shena oyuna başlayarak Thapki’ye keşke senin yerinde olabilsem deyip ona güzel sözler söyler. Biraz sonra Bihaan’da gelir. Shena ona sarılarak haydi eskiden olduğu gibi beni yine yürüyüşe çıkar der. Bihaan, Sheanın ellerinden tutup dışarı çıkarır. Vasundara Thapki’ye balkondaki işleri hallet deyip onu balkona gönderir.

aşk bir rüya 14 mayıs özeti

Thapki balkona çıktığında Bihaan ile Shena’nın el ele hayvanları yemlediğini görür. Thapki, Bihaan’ı çok kıskanmıştır. Shena, Bihaan’a hadi biraz da geziye çıkalım diyerek Bihaan’ın motoruna atlar. Bu arada Thapki’yi görür. Ona seslenip neden bizimle takılmıyorsun diye sorar. Bihaan o bizle takılmaz der. Thapki hızla aşağı inip onları gitmeden yakalar ve bende sizle dolaşacağım der. Ancak biraz başım ağrıyor aranıza oturmam lazım diye de ekler. Shena kabul edip onu oturtur. Thapki, Shena’nın Bihaan’ın ellerini bırakmadığını görünce elini uzatıp benim ellerimden tutar mısın der? Üçü beraber bir bahçeye girerler.

Bihaan cebinden sapanını çıkarıp taş koyarak birkaç meyve düşürür. Shena bunu görünce ona sevinçle sarılır. Daha sonra Thapki sapanı eline geçirip kendisi de meyve düşürür. Bihaan, Thapki’ye sapan kullanmayı ona ben öğrettim der. Shena bunu duyunca bana da öğret lütfen der. Bihaan kabul edip ona atış yapmayı öğretirken Thapki kıpkırmızı olmuştur. Kıskançlığın verdiği öfkeyle Bihaan’a ben de bilmiyoum bana da öğret der. Bihaan, Shena’dan ayrılıp Thapki’ye atış yapmayı gösterirken ayağı kayar ve ikisi birden yere kapaklanır.

Bu ses karşısında bahçenin sahibi neler oluyor diye oraya gelir. Bihaan ve kızlar onu duyunca kaçmaya başlar. Thapki kaçarken meyveler için bir miktar parayı yere bırakır. Daha sonra hep beraber Bihaan’ın motoruna atlayıp uzaklaşırlar. Bahçe sahibi onları peşlerken paraları görür ve paralı hırsızlar diye içinden geçirir. Bihaan ve kızlar eve girerler. Bu arada Dadi ve diğerleri Babayla ilgilenmektedirler. Dadi bu esnada planlarının işe yarayacağını söyler. Shraddha her şeyi duyup bunları Thapki’ye söylemem lazım der.

Shraddha Thapki’ye duyduklarını anlatmak için hareket ederken Suman onu durdurup temizlik yapmasını söyler. Shraddha hamile olduğunu söyleyip onu Dadi’ye ispiyonlar. Dadi biraz hareketin hamileliğine iyi geleceğini düşünüyorum diyerek ona bu görevi kendisi de verir. Shena’nın annesi Bihaan’ın çok düzgün bir çocuk olduğunu söyleyip onu böyle mükemmel büyüttüğünüz için sizleri kutluyorum der. Suman lafa girip Bihaan öfkelenince çok kötü oluyor gözü hiçbir şey görmüyor der. Thapki ise lafa girip Bihaan’a arka çıkar.

Shena’ın annesi ile Vasundara bu konuşma karşısında gizli gizli sırıtırken Shena’nın annesi lafa girer. Thapki iyice uzaklaştığında Shena’nın annesi Thapki’nin Bihaan’ı çok kıskandığını belirtip Thapki’nin Bihaan’a sırılsıklam aşık olduğunu söyler. Thapki’nin Bihaan’ı sevdiğini söyleme ihtimali artık kesinleşmiştir. Aşk Bir Rüya 85. Bölüm Özeti bu kadar arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 85. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir