Aşk Bir Rüya 84. Bölüm Özeti 13 Mayıs 2020 Beklenen İtiraf Geldi

Burak 25 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde Thapki Bihaan’ın suçsuzluğunu ispat etmek için bir delil bulmuştu. Ancak bu delili aileye izletirken aksilikler art arda gelmiş ve aile bu kanıtı izleyememişti. Kanıtı Shraddha tek başınayken açmayı başarmış ancak kimseye bahsetmemişti. Dhruv ise O CD’yi alıp iş yerine götürmüştü. Thapki bazı kişiler tarafından aranmış ve sahte bir CD ayarlayarak onların yanına gitmişti. Adam CD’yi kontrol ederken Thapki çok korkuyordu. Aşk Bir Rüya 13 Mayıs özeti başlıyor arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 84. Bölüm Özeti

Thapki tapınakta yakalandığında adamlar ona ettiği duayı tamamlamasını söyler. Thapki elindeki ilacı babaya yetiştirebilmek için oradaki şişeye boşaltıp yuvarlar. İnanışlarına göre bu ilaç adrese teslim bir şekilde gidecektir. Öyle de olur. Şişe Suman’a kadar gelir. Bu arada Dhruv, Shraddha’nın kırmak istediği CD’yi yanlışlıkla iş yerinde açar. Videoyu izlediğinde Bihaan’ın Babayı öldürmeye çalışmadığını anlar. Bu arada Vasundara, Dhruv’a babasının kötüleştiğini haber eder. Dhruv endişe ile doktor arayıp eve çağırır.

Bu arada Suman elindeki şişeyi Babaya içirmesi gerektiğini söyler. Babanınn farklı bir ilaç aldığını belirtip bunu içince iyileşecek der. Aile doktordan habersiz böyle bir şey yapmak istemese de Suman ısrarcı olur. Bu arada Bihaan’ın masum olduğunu da belirtir. Aile ona bakarken Dhruv da Suman’a hak verir. Onlara Thapkinin CD’sinden bahseder. Daha sonra Suman’ı elindeki ilacı alıp babaya takar. Baba bu ilaçla birlikte normale döner. Dhruv polise Bihaan’ın masumiyetini anlatmak isterken Suman buna ayıracak zamanlarının olmadığını belirtir.

Daha sonra bu ilaç için Thapki’nin kendisini tehlikeye attığını söyler. Dhruv’a Thapki’nin başı dertte onu kurtarmalısın der. Bu arada Thapki adamların elinden tekrar kurtulup saklanır. Ancak ne kadar iyi gizlense de adamlar onu enseler. O esnada Dhruv onların yanına gelir. CD’yi adamlara gösterip toprağın üstüne koyar. Daha sonra Thapki’yi bırakmamak için bir nedeniniz yok onu çözün der. Adamlar Thapki’yi bırakırken Dhruv ile Thapki kaş göz işaretleriyle anlaşırlar. Thapki Dhruv’a doğru gelirken CD’yi alır ve koşar. Bu arada Bihaan’ın mahkeme saati gelmiştir. Dhruv ile Thapki’de adamlardan kaçmayı başarmıştır.

Bihaan hakim karşısındayken Dhruv ile Thapki içeri girerler. Herkes onlara bakarken Dhruv CD’yi bütün salona izletir. Hakimler artık Bihaanın suçsuz olduğu kanıtlanmıştır diyerek onu özgürlüğüne kavuştururlar. Bihaan bunu duyunca çok mutlu olur ve hemen Thaapki’ye bakar. Thapki ise ağlayarak salondan çıkmaktadır. Vasundara Bihaan’a gelip sana haksızlık etmişim der ve af diler. Bihaan, Thapki’nin yanına gelerek onu bir daha üzmeyeceğini söyler. Bu arada Thapki ile Dhruv’un peşindeki adam Thapki’ye arkadan sarılarak boğazına bıçak tutar.

Bihaan çok korkar ve hemen Thapki’yi rahat bırak diye adama bağırır. Adam bu kadın her şeyi mahvettiği ne güzel seni içeri tıktıracaktım der. Daha sonra Babayı nasıl acımasızca yaraladığını anlatır. Bütün aile hayretler içerisinde adamı dinlerler. Derken Bihaan polisin belindeki tabancayı çekip adam uzatır. Adam soğukkanlı bir şekilde o tabancayı çek yoksa bu kadın ölür der. Bihaan sakin ol diyerek tabancayı indirir. Tam tabancayı bırakacakken bir el ateş edip adamı yaralar. Thapki hemen kaçıp ailenin yanına gelir. Bihaan’da adama saldırıp bir kaç tokat attıktan sonra polise teslim eder. Adam tutuklanırken bütün aileyi tehdit eder. Bütün aile bu sözler karşısında tedirgin olur.

Bütün aile tüm sıkıntıları atlatmış bir şekilde eve dönmüştür. Herkes çok mutludur. Bihaan hemen babasının yanına gelip Thapki’yi anlatmaya başlar. Yine tüm ailenin başını beladan Thapki kurtardı diye de ekler. Bihaan bir an gaza gelip Thapki ile duygusal bir konuşma yapmak ister ama başaramaz. Bu arada Dadi gelip bütün aileyi bir araya toplar. Aileye yeni televizyonunu gösterip herkesi şarkı söylemeye davet eder. Açılışı kendisi yapar. Dadi’den sonra Thapki gelip şarkısıyla herkesin kulağındaki pası siler. En son Bihaan herkesin karşısına geçip berbat bir performans sergiler. Herkes onunla alay ederken Dadi oğlunun yanına gelip dilinle değil ruhunla şarkı söyle der.

Bihaan annesinin dediğini yapar. Gözlerini yumup hayale dalar. Kendisini Thapki ile baş başa romantik bir ortamda hayal edip şarkı söyler. Bihaan kendisinden geçmiş bir haldeyken Thapki ona dokunarak onu irkiltir. Bihaan kendisine geldiğinde herkes onu alkışlamaktadır. Thapki’nin aklına yaptığı yemeği ateşte unuttuğu gelir hızla ateşe giderken başındaki örtü yanmaya başlar. O esnada onu Babadan baka kimse görmemektedir. Baba gördükleri karşısında adeta çılgına dönüp hareket etmeye çalışır en son tüm gücüyle Thapki diye çığlık atar. Onun sesi ile aile Thapkinin şalının tutuştuğunu görür. Bihaan gidip Thapki’yi kurtarır. Thapki Babanın konuşmasından dolayı göz yaşlarına boğulmuştur. Bütün aile onlara bakar.

Doktor geldiğinde Thapkinin bir oyun hazırlayıp Babayı konuşturduğunu söyler. Gözler Thapkiye çevrilir. Thapki sesizliğini bozarak Babanın sevgisini kullandım der. Daha sonra yaptığı bu oyunun tuttuğu için çok sevinçli olduğunu söyler. Vasundara Thapki’ye gelip sen olmasan bu aile kaç kez dağılırdı kim bilir. Daha kaç kez bizi yıkımın eşiğinden çekeceksin deyip ona minnet eder. Baba Thapkiyi yanına çağırır. Bihaan babasının kolundan tutarak Thapki’nn kafasına koyar. Bütün aile bu görüntü karşısında çok sevinçlidir.

Gece olup herkes odasına çekildiğinde Bihaan’ın uykuya dalamadığını ve düşünceli olduğunu gören Thapki ona hal hatır sorar. Bihaan artık dayanamayıp Thapki’ye sevgisini söyler. Thapki bunu duyunca şok olur. Buna hemen karar vermemeliyim diyerek süre ister. Daha sonra kafayı koyup yatar. Sabah olunca Bihaan sürekli ona gelip fikrini sorar. Thapki pek cevap vermeden Babanın yanına gelip ona ilaç verir. Bihaan burda da ısrar edince Thapki Babanın duyduğunu belirtip utandığını söyler. Bihaan babasından sır saklamadığını söyleyip tekrar fikirlerini sorar. Thapki hala net bir cevap vermez. Aşk Bir Rüya 13 Mayıs Özeti bu adar arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 84.Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.