Aşk Bir Rüya 83. Bölüm Özeti 12 Mayıs 2020 Thapki Zor Durumda

Burak 24 Nis 2020 Analizler  0

Aşk Bir Rüya dizisinin son bölümünde yüzü örtülü kişi yine Babayı öldürmeye çalışmış fakat başarılı olamamıştır. Thapki, Babanın iyileşmesi için ona tatlı yedirmiş ve onu bir anda iyileştirmeyi başarmıştı. Dhruv ise hala Bihaan’ın suçsuzluğunu kabullenememiş ve onlara kin kusmaya devam etmişti. Bakalım ilerleyen bölümlerde Bihaan’ın suçsuzluğu netleşecek mi? Aşk Bir Rüya 12 Mayıs özeti başlıyor. Keyifli okumalar dilerim.

Aşk Bir Rüya 83. Bölüm Özeti

Thapki Dhruv ile konuşurken Bihaan’ın masumiyetini ispat etmek için süre ister. Dhruv ile konuşması bitince Bihaan ile birlikte sedire giderler. Orada yüzü gizli kadını görürler. Bhaan onu tutup yüzündeki örtüyü çıkarır. Ancak yine de tam olarak yüzünü göremezler. Sadece kadın sandıkları kişinin erkek olduğunu  anarlar. Adam tekrar kaçınca Thapki ile Bihaan eve girerler. Evde puja hazırlıkları başlamıştır bile. Thapki bir işin ucundan tutmak için hareketlense de Vasundara onu durdurur. Vasundara Baba’yı yaralayanlar ve ona arka çıkanlar bugünkü pujada yoklar der. Bihaan bunu duyunca oradan ayrılır. Odasına dalıp kapıyı arkadan kilitler.

Bihaan odasına geldiğinde eline bir jilet alır. Bu arada Bihaan’ın tekrar Babaya saldıracağını düşünen aile odanın kapısının önüne yığılmışlardır. Bihaan’a kapıyı aç diye seslenseler de nafile. Biaan elindeki jiletle Babanın uzayan sakallarını keser. Daha sonra tırnak makasını alıp tırnaklarını kısaltır. Daha sonra da üzerine temiz ve gösterişli giysiler giydirir. Dhruv kapıyı zorlarken Bihaan kapıyı açar. Aile içeri dalıp Babayı kontrol eder. Bihaan onlara babasının pujalara ne denli özen gösterdiğini hatırlatarak şimdi de aynı özeni onun adına ben gösterdim der.

Babanın çok düzenli bir şekilde oturması karşısında Vasundara Bihaan’a haksızlık yaptığını düşünerek ağlamaya başlar. Thapki Bihaan’a yaklaşarak doğru bir şey yaptın ancak metotun doğru değildi der.Herkes odadan çıktığında Thapki Bihaan’a Dhruv’un verdiği süre azalıyor diyerek asla ümidini kaybetmemesini söyler. Daha sonra ona babasının birkaç lafını hatırlatarak onu iyice gaza getirir. Thapki ve Bihaan o olay yaşanırken etrafta kayıtta olan kameralardan görüntü elde etmeye çalışır. Çok zorlansalar da bir görüntü bulurlar.

Onu izlediklerinde Thapki biliyordum diye geçirir. Çünkü görüntülerde başka biri oraya yaklaşıp bıçakla Babayı yaralar. Bihaan ve Thapki kayıtları alıp evden ayrılırlar. Bir müddet sonra Shraddha onların yokluğunu fark eder. Onları evin her yerinde arasa da bulamaz. Ardından polislerin yanına gidip ikisinin de evden gizlice ayrıldığını belirtir. Thapki ve Bihaan ellerindeki kanıtları saklamak için evden ayrılmışlardır. Ancak bir kaç kişi onların ardından gizlice ilerlemektedir.

Bir yere geldiklerinde Thapki kanıtları saklarken onları takip eden adamlar bir anda Bihaan’ın üstüne saldırırlar. Bihaan hepsini tek tek yere serdikten sonra polisler oraya gelir. Polis yerde yatanlardan birinin müfettiş olduğunu görür. Belli ki Bihaan adamları indirirken müfettişi fark etmemiş onu da pataklamıştır. Polis Bihaan’ı bu sebepten dolayı tutuklar. Thapki hızla eve geri döner. Elindeki CD ile televizyonun anına giderken Shraddha onun peşine takılır. Shraddha ona neler oluyor diye sorunca Thapki puja vakti geldiğinde tüm aile Bihaan’ın masum olduğunu kendi gözleriyle görecek der.

Ardından onlara izletmek için videoyu açar. Tüm aile oraya toplandığında video bir türlü açılmaz. Videonun çalışmadığını gören Thapki çok şaşırır. Dhruv ise Thapkiye hala yanlış taraftasın diyerek bağırır. Vasundara ise ertesi gün Bihaan hakkettiğini bulacak der. Tüm aile oradan ayrılır. Bihaan’ı hapse atan polisler onu döverken içeri Thapki girer. Polisleri zorlukla durdurur. Bihaan’a yaklaşıp ertesi gün her şeyin yoluna gireceğini belirtip oradan ayrılır. Shraddha evde kayıtları tekrar kontrol ederken Thapkinin söylediği her şeyin doğru olduğunu ve Bihaan’ın suçsuz olduğunu anlar. Ancak bu durumdan kimseyi haberdar etmemeliyim der.

Çünkü Bihaan’ın suçsuzluğu kanıtlanırsa Thapki büyük bir saygınlık kazanacaktır. O esnada Dhruv içeri girip burada ne yapıyorsun diye sorar. Shraddha bir yalanla onu geçiştirir. Thapki’nin bütün umudu sönmüştür. Babanın yanına gidip onu biraz süzer. Daha sonra her şeyin yoluna girmesi için dualar eder. Tam o esnada telefonuna videolu mesaj gelmiştir. Thapki videoyu açar. Videoda bir doktor babanın kullandığı seruma ilaç ekler. Thapki içinden ne olmuş yani diye geçirirken telefon çalmaya başlar.

Telefonu açtığında sesi değişik birisi konuşmaya başlar. Doktorun kendisi tarafından tutulduğunu ve seruma ilaç değil zehir kattığını söyler. Thapki çok korkar. Telefondaki kişi sendeki kayıtları bana getirirsen sana o zehrin ilacını veririm der. Bu durumdan kimseyi haberdar etme aksi taktirde Baba yok olur diye ekleyip telefonu kapatır. Bu arada Shraddha Bihaanın suçsuzluğunun kanıtı olan CD’yi kırmak ister. Tam işe koyulacakken Dhruv içeri dalar. Shraddha ona içecek bir şeyler getirmek için CD’yi bırakıp oradan ayrılır.

Bu arada Dhruv Vivak ile sohbet halindedir. Vivak ondan yayın için birkaç CD ister. Dhruv onaylayıp etrafa bakınır. Daha sonra Shraddha’nın bıraktığı CD’yi alıp iş yerine doğru yola çıkar. Thapki ise boş bir CD ile adamlarla takas yapmaya gitmiştir. Orada birkaç adam Thapki’den CD’yi vermesini ister. Thapki önce ilacı ister. Adamlar ilacı verdiğinde Thapki CD’yi vermeden koşmaya başlar. Daha sonra bir tapınağa gizlenip Tanrıya sığınır.

Adamlar Thapki’yi bulup onu tutarlar. Elindeki CD’yi alırlar. Thapki ilacı alıp CD’yi verdiğini belirterek gitmek ister. Ancak adamlar onu tutup bu CD’yi oynatacağız der. Thapki bunu duyunca çok korkar çünkü onlara sahte CD vermiştir. Aşk Bir Rüya 12 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Aşk Bir Rüya 83. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir